Головна > Новини > Бенедикт фонПергер: "Адорація є чимось величним для мене "

Бенедикт фонПергер: "Адорація є чимось величним для мене "


19-08-2014, 14:03.
Бенедикт фонПергер: "Адорація є чимось величним для мене " 16-річний молодий хлопець, Бенедикт фонПергер, приїхав на Молодіжний Фестиваль у Меджугор'є з Німеччини.
Сказав, що в Меджугор'є уже шістнадцятий раз , але просто заінтригований побачити таку численну кількість людей, яка була так близько, в покорі, до Бога.
Також він додав, що Адорація в Пресвятих Дарах є найбільш прекрасним дійством для нього - коли усі молоді люди в тишині адорують Ісуса і споглядають на Нього - Ісуса у Табернаколі.
Також він говорив нам : " Це є важко змусити молодих людей робити щось в тишині тому, що куди б вони не пішли - лунає гучна музика довкола , проте вони зібрані усі разом - у цілковитій тиші.
Я просто вражений цим. Я тут кожного року і це те, що наповняє мене.
Наше духовне життя - молоді, яка приїхала з Баварії, є дуже бідним - на моїй парафії молоді люди майже взагалі не приходять до церкви - храми є порожні і тільки старших людей можна побачити там. Ніхто ніколи не ходить до сповіді.
Ми приїхали сюди автобусом і це було справді прекрасним почуттям почути, що на початку, деякі люди свідчили про те, як вони прийшли до сповіді після стількох років... і це було те, що зробило їх вільними.
Сумно усвідомлювати , що деякі священники в Німеччині , коли з'являється необхідність прийти до сповіді, просто "махають" рукою і говорять, що з цим все буде добре. Меджугор'є є місцем, де основний акцент ставиться на сповіді: Люди, ідіть до сповіді - це те, що зробить вас вільними!
Коли я бачу тут заповнені сповідальниці - це приносить мені радість", - сказав Бенедикт, а також додав, що любить знаходитись в Меджугор'є.
Його матір приїхала сюди ще перед тим, як він народився: "Меджугор'є кожного дня стає реальністю для мене - ось чому я щоразу з задоволенням повертаюся сюди. Я радію з того, що священники приїжджають сюди досить часто, оскільки це зміцнює їх до життя на їхніх парафіях і я можу сказати: ''Люди! Я був у Меджугор'є , я дещо пережив там! Ти просто повинен піти до сповіді, тобі потрібно молитися Розарій, ти повинен очиститись і тоді ти відкриєш БожуЛюбов.''
Тому, якщо священники приїжджатимуть сюди так само, як і політики та люди , які працюють у державних установах, цей світ стане цілком іншим - переміненим!"
Повернутися назад