» » Данко Кустура зі Спліту: “Твоє серце, у Меджугор’є наповнене любов’ю , радістю і миром''

Данко Кустура зі Спліту: “Твоє серце, у Меджугор’є наповнене любов’ю , радістю і миром''

  • 25 липня 2014, 21:51
Данко Кустура зі Спліту: “Твоє серце, у Меджугор’є наповнене любов’ю , радістю і миром''Вперше Данко Кустура зі Спліту відвідав Меджугор’є одразу ж після того, як почались об’явлення і з того часу, він продовжував туди приїжджати принаймі двічі у рік.
Все своє життя, він жив як християнин, але завдяки об’явленням Богородиці у Меджугор’є його віра лише зміцнилася.
Данко регулярно перечитує католицькі газети і незважаючи на свою скромну пенсію, дарує своїм друзям та родичам щорічну підписку на "Гласнік міра” Він розповів, що звістка про Меджугор’є блискавично облетіла світ, і він вирішив вперше туди приїхати 10-го квітня 1983-го року.

"Я був просто вражений, коли побачив великі групи людей, які приїжджали автобусами, машинами, йшли пішки до цього маленького скромного містечка у Герцеговині .
Навіть не дивлячись на те, що воно було просто переповнене прочанами, зберігався порядок і спокій, який за інших обставин людям важко забезпечити.
Це було саме тим, , що можна назвати великим Господнім звершенням!
Впродовж всього дня, паломники голосно молилися у групах на території довкола церкви, і абсолютно ніхто нікому не заважав та не соромився голосно молитися.
Себе там насправді всі відчували себе немов би в раю – земному раю!
Церква завжди була переповнена і ми співали всі разом, з радісними та піднесеними серцями. А гімн до Богородиці в Меджугор’є , ми завжди співали по-особливому, однією неподільною душею !».
Також Данко розповів , що піднімався на Гору об’явлень та на гору, де знаходиться Хрест, босоніж, але його ніколи не турбувало ані гостре каміння під ногами, ані колючі рослини. «Це було так, неначе я завжди ходив по м’якому, бавовняному килимі, аж ніяк не по крутих скелях Герцеговини. Кульмінаційним моментом була Св.Месса і молитва за зцілення, яку читав ще покійний О.Славко Барбаріч. З цього місця просто не можливо було не повернутися іншою людиною. Тільки тут, серце могло наповнитись такою великою любов’ю, радістю і миром.»
Переглядів 1521
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 листопада 2006., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю: моліться, моліться, моліться. Дітоньки, коли молитеся, ви є близько Бога й Він дає вам прагнення вічності. Це час, коли можете говорити більше про Бога та робити більше для Нього. Тому не опирайтеся, але дозвольте, дітоньки, щоб Він вас провадив, перемінював і ввійшов у ваше життя. Не забувайте, що ви паломники на дорозі до вічності. Тому, дітоньки, дозвольте, щоби Бог вів вас, як пастир своє стадо. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 157054
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати