Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Мауріціо Бальдаччі: «Головне — відкрити своє серце!»

Мауріціо Бальдаччі: «Головне — відкрити своє серце!»

  • 21 березня 2017, 18:02

Мауріціо Бальдаччі: «Головне — відкрити своє серце!»Мауріціо Бальдаччі - президент Асоціації італійських лідерів у Марійських святинях (AIASM), прийняв участь в XXIV Міжнародній зустрічі для керівників груп, проведених в Меджуґор'є.

Він відвідує ці зустрічі з 2006 року, і на його думку, вони є надзвичайно важливими для формування лідерів паломництв. Ця Асоціація організовує в Італії один або кілька днів семінарів з формацією для своїх членів, де керівники груп завжди обговорюють конкретні проблеми, з якими вони стикаються працюючи з паломниками.

Під час прямого ефіру на радіо «Мір» Меджуґор'є Мауріціо сказав «Коли ми відправляємось в паломництво, ми завжди говоримо своїм паломникам, що найголовніше є відкрити свої серця. Коли наші серця не є відкриті, Ґоспа (Богородиця) не може торкнутися до нас. Тобто наше паломництво стає марною тратою часу. Вперше я почув про Меджуґор'є в 2004 році, від одного священика, який живе в моєму місті.

Я відразу відчув бажання приїхати сюди з моєю дружиною, але через труднощі в бізнесі нам тоді не вдалося це зробити. Незважаючи на це, всі ці обставини були чудесним чином вирішені. Мій бос був змінений, і я отримав можливість поїхати у відпустку, а моя дружина отримала нову роботу. Ми зрозуміли, що так захотіла Богородиця, щоб ми були тут і Вона сама відкрила шлях для нас. Продовжуємо своїм життям та нашими молитвами захищати це місце, так як тут Ґоспа хоче сказати нам набагато більше».

Переглядів 0
Додати коментар

ЩОРІЧНЕ ПОСЛАННЯ БОГОРОДИЦІ, ЦАРИЦІ МИРУ, ЧЕРЕЗ ВІЗІОНЕРА ЯКОВА ЧОЛО, 25 ГРУДНЯ 2023

12 вересня 1998 року, на останньому щоденному явлінні Якову Чоло, Богородиця сказала, що відтепер він матиме явління лише раз на рік - 25 грудня, на Різдво. Так було й цьогоріч. Явління почалося о 14:20 і тривало 6 хвилин. Богородиця передала через Якова наступне послання: 
«Дорогі діти! Сьогодні зі Своїм Сином на руках хочу всіх вас закликати просити Малого Ісуса про зцілення свого серця. Діти, часто у ваших серцях панує гріх, який руйнує ваше життя, - і не можете відчути Божої присутності. Тому сьогодні, у цей благодатний день, коли благодать шириться всім світом, віддайте Господу своє життя і серце, щоб Господь зцілив їх Своєю благодаттю. Тільки чистим серцем зможете знову відчути народження Ісуса в собі, і світло Його народження освітить ваше життя. Благословляю вас Своїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик».

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 320 695
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Травень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2025 (19)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (39)
Січень 2025 (45)
Грудень 2024 (52)