» » У Меджуґор’є розпочався XXIII Міжнародний Семінар для Організаторів Паломництв, Керівників Центрів Миру та Лідерів Молитовних і Благодійних Груп

У Меджуґор’є розпочався XXIII Міжнародний Семінар для Організаторів Паломництв, Керівників Центрів Миру та Лідерів Молитовних і Благодійних Груп

  • 03 березня 2016, 21:18

У Меджуґор’є розпочався XXIII Міжнародний Семінар для Організаторів Паломництв, Керівників Центрів Миру та Лідерів Молитовних і Благодійних Груп29 лютого у Меджуґор’є розпочався XXIII Міжнародний Семінар для організаторів паломництв, керівників Центрів Миру та лідерів молитовних і благодійних груп, який триватиме до 4 Березня 2016 р.Б. Захід налічує 270 учасників із 25 країн світу: Латвії, Росії, Білорусії, України, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Угорщини, Хорватії, Словенії, Боснії і Герцеговини, Польщі, Франції, Іспанії, Ґватема́ли, Словаччини, Чехії, Італії, Литви, США, Португалії, Канади, Англії, Ірландії та Румунії. Був відкритий темою цьогорічного Року Милосердя: «Будьте ж Милосердні, як Отець Ваш Небесний!».

Координатор цього семінару – плебан меджуґорської парафії – отець Марінко Шакота, під час своєї вступної промови наголосив на одному із важливих послань Богородиці: «Сподіваюся цей рік буде хорошим часом для вас проведеним тут у Меджуґор’є, так як цього бажає сама Богородиця. Меджуґор’є закликає нас почати більше змінювати себе, ніж інших , вирости в любові, навчитися більше прощати, зрозуміти себе та пізнати Бога. Меджуґор’є – це стежка до миру, завдяки якій Бог торкається своєю рукою до наших сердець. Тут ми вступаємо у Школу Богородиці. Меджуґор’є – це благословіння для Церкви, відсвіження віри та шлях до навернення.». Nikola Đukić – організатор паломництв з Іспанії тут уже вдруге: « В Меджуґор’є Богородиця дала мені 2-й шанс у житті. Я приїхав сюди в 2003-у й зовсім не був релігійною особою. Потрапив в спільноту Ченаколо, у якій перебував протягом 6-ти років.». Це був час, коли у моє життя прийшла Богородиця. Після цього я зустрів свою майбутню дружину; вона з Іспанії. Зараз ми разом організовуємо звідти паломництва у Меджуґор’є.

Я б ніколи не подумав, що буду займатись саме тим, чим займаюсь . Люди почувши нашу історію – те, як ми зустрілися і як відбулося наше навернення, почали телефонувати до нас і просити, щоб ми супроводжували їх у Меджуґор’є. Ось так я розпочав свою діяльність. Це було спонтанно. Меджуґор’є – це моє життя, місце, де я був заново народжений», – сказав Nikola та додав: «То надзвичайно важливо для мене свідчити про Меджуґор’є усім своїм життям.». Найбільш актуальною частиною цього семінару є лекція, яку проводить отець Марінко Шакота – про роботу в групі. Також є дуже цікавим обмін досвідом із іншими організаторами паломництв, особливо із тими, що приїхали з Іспанії.». Всі учасники семінару беруть активну участь у вечірній молитовній програмі , а також піднімуться, у молитві, на вершини Меджуґор’є .

 

Переглядів 837
  • 03 березня 2016, 21:18
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1993
Дорогі діти! Нині уділяю вам своє материнське благословення і закликаю усіх до навернення. Я хочу, аби кожен з вас зважився змінити власне життя, і щоб кожен з вас більше працював у церкві не словами, думками чи бажаннями, а прикладом. Нехай ваше життя буде веселим свідченням Ісуса. Ви не можете стверджу вати, що навернулись, бо все ваше життя має бути щоденним наверненням. Для того, аби зрозуміти, що маєте, дітоньки, зробити,- моліться. Бог дасть вам знати, що вам робити і як вам треба змінитися. Я з вами і беру вас усіх під свій покров. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати