» » В Меджуґор’є розпочався 27 Молодіжний Фестиваль

В Меджуґор’є розпочався 27 Молодіжний Фестиваль

  • 03 серпня 2016, 08:19

В Меджуґор’є розпочався 27 Молодіжний Фестиваль1 серпня, в Меджуґор’є розпочався 27 Молодіжний Фестиваль – подія, яку у 1990 році зініціював покійний Отець Славко Барбаріч. В нашій радіопрограмі  виступили люди, які розповіли  про історію цієї події, а також про те, якими були стосунки фра Славка із молоддю. Отець Марінко Шакота, парафіяльний священик з Меджуґор’я, який протягом минулих декількох років був відповідальний за цей Фестиваль років сказав наступне:

«Отець Славко отримав цей задум від інших, це не була конкретно його ідея, але він був тим, хто прийняв її та втілив в реальність. Він був відкритий до потреб молодих людей,  вмів їх слухати та чути. У них було бажання мати духовну віднову проведену влітку, із музикою та молитвою.  І він здійснив цю мрію. Все почалося з маленьких кроків, але ці маленькі кроки можуть привести до більш серйозних, величезних результатів».

Тисячі молодих людей із усього світу, щороку збираються у Меджуґор’є. І навіть, якщо вони зовсім різні, вони діють однаково, весь день, перебуваючи на сонці, не переймаючись спекою… Так, як знають причину свого приїзду сюди:

«Коли молода людина відчуває мир та любов, ніщо не може її більше тривожити, ніщо не може бути проблемою для неї. Вони почуваються добре тут, відчувають себе наче вдома, із Мамою, відчувають себе любленими та захищеними. Це є досвід Молодіжного Фестивалю. Коли я був молодший, незалежно від того, де я звик бути, я завжди приїжджав на цю подію, яку проводив о. Славко. Це була така духовна віднова для мене. Я відчував, що це було щось таке, що допомагало  мені відновити себе, у духовному значенні», – сказав Отець Марінко.

Переглядів 2054
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 жовтня 2016 року
"Дорогі діти! Дух Святий посланий Небесним Отцем учинив мене матір’ю, Ісусовою  матір’ю, а тим самим і вашою матір’ю. Тому приходжу, аби вас вислухати, аби відкрити вам свої материнські руки, аби дати вам своє серце й аби закликати вас залишитися зі мною, бо з вершини хреста мій Син довірив вас мені. На жаль, багато моїх дітей не пізнало любові мого Сина, багато хто його не бажає пізнати. О, діти мої, наскільки погано чинять ті, які мали б бачити і пояснювати, щоб інші увірували. Тому ви, діти мої, апостоли мої, у тиші серця свого слухайте голос мого Сина, щоб ваше серце було Його притулком, щоб не було похмурим та сумним, але освітлене світлом мого Сина. Вірою шукайте надію, бо віра є життям душі. Знову вас закликаю – моліться. Моліться, аби ви віру жили в смиренні, духовному мирі й освітлені  світлом.  Діти мої, не намагайтеся відразу все зрозуміти, бо і я не всього розуміла, але любила й вірила в Божествені слова, котрі мій Син говорив, Він, Який був першим світлом і початком відкуплення. Апостоли моєї любові, ви, що молитеся, жертвуєтеся, любите, не судите, ви йдіть і поширюйте істину, слова мого Сина, Євангеліє, бо ви є живим євангелієм, ви промені світла мого Сина. Мій Син і я будемо з вами, будемо вас підбадьорювати і випробовувати. Діти мої, завжди просіть благословення від тих, і лише тих, чиї руки благословив мій Син, – від ваших пастирів. Дякую вам!”

Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Березень 2021 (3)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)
Листопад 2020 (45)
Жовтень 2020 (63)