Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Маленьке заохочення на Великий піст

Маленьке заохочення на Великий піст

  • 19 лютого 2015, 22:51
Маленьке заохочення на Великий піст"…Будьмо разом любов’ю і прощенням для всіх тих, які вміють і хочуть любити тільки людською любов’ю, а не цією безмірною Божою любов’ю, до якої вас закликає Бог. Діточки, нехай надія на краще завтра буде завжди у ваших в серцях.” – закликала нас Цариця Миру.

З цими думками вступаймо в сорокаденний піст. З надією в Великодню перемогу, намагаймося наслідувами Богородицю, яка є завжди з Ісусом. Шукаймо Ісуса в молитві, в роздумах над Його терпіннями, в конкретних  вчинках милосердя. З любовю з’єднуємо наші а й найменші терпіння з Ісусовими терпінням, щоб перемогла любов там де є ненависть, непрощення, війна.

Терезія Гажійова

Протягом пройдених років об’явлень в Меджугорії Богородиця нас багато разів закликала до переміни і підкреслювала важливість і благодать часу Великого посту.

В посланні з 13 лютого 1986 року сказала нам "Дорогі діти! Цей Великий Піст є для вас особливим заохоченням, щоб мінятися. Почніть з цього моменту. Виключіть телевізор і залиште різні речі, які не є вам корисні. Дорогі діти, закликаю вас до особистого навернення. Цей час – для вас.”

"Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас, аби своїми малими жертвами ви переживали Великий Піст. Дякую вам за кожну жертву, яку ви Мені принесли. Дорогі діти, живіть так і надалі і з любов’ю помагайте Мені приносити жертву. Бог винагородить вас за це.” (13 березня 1986 р.)

Діва Марія, йде з нами, з Церквою Свого Сина Ісуса, таким ж способом, яким супроводжувала Свого Сина аж до Голгофи і воскресіння.

Вона хоче, щоб і ми вже тут на землі відчули Ісусову перемогу над гріхом, злом і смертю. Тому нам показує шлях і закликає, щоб ми використали перевіренні засоби на духовній дорозі. Ніхто не був блище Ісуса, як Марія. Її бажанням є приблизити нас Своєму Сину.  Тому в центрі Велико- посного часу – Ісус Христос. Сорокаденний час є згадкою на Ісусове перебування в пустині, де зустрівся з силами зла і переміг їх силою віддання волі Отця.

Cенсом Великого посту є приготувати вірних на святкування Великодня через очищення серця і більш досконале здійснення християнського обов’язку. Як говорить святий Августин: "число 40 божественно призначине підготувати людей до діл, які тут, на землі здійснюються у боротьбі і зусиллях”.

Нехай нас супроводжує заступництво Діви Марії на дорозі до Воскресіння.

о. Любо Куртович

http://svetlomariino.com/uk
Переглядів 4 606
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 грудня 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти! Поки дивлюся на вас, які любите Мого Сина, Моє серце наповнює ніжність. Благословляю вас материнським благословенням. Материнським благословенням благословляю й ваших пастирів – вас, які промовляєте слова Мого Сина, благословляєте Його руками та любите Його настільки, що готові з радістю приносити кожну жертву для Нього. Ви наслідуєте Його, Який був першим пастирем, першим місіонером. Діти Мої, апостоли Моєї любові, жити й працювати для інших, для всіх тих, яких ви через Мого Сина любите, - це радість і втіха земного життя. Якщо через молитву, любов і жертву Царство Боже є у ваших серцях, тоді ваше життя радісне та веселе. Поміж тими, які люблять Мого Сина й котрі через Нього люблять одне одного, слова не є необхідними. Достатньо погляду, щоб почути невимовлені слова та невисловлені почуття. Там, де панує любов, час більше не рахується. Ми є з вами. Мій Син вас знає й любить. Любов є тою, яка вас до Мене приводить, і через ту любов Я буду приходити до вас і говорити про діла спасіння. Хочу, щоб усі Мої діти мали віру та відчули Мою материнську любов, яка їх веде до Ісуса. Тому  ви, діти Мої, куди б ви не пішли, світіть любов’ю і вірою як апостоли любові. Дякую вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 302 180
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (21)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)