» » » Літургійні читання на суботу ІV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на суботу ІV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 03 лютого 2018, 00:30

Субота ІV звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
1 Цар 3, 4-13

Читання з Першої Книги Царів

Тими днями пішов раз Соломон у Гівеон, щоб там жертвувати, бо то було найбільше узвишшя, і тисячу всепалень приніс Соломон на тому жертовнику. У Гівеоні з’явився Господь Соломонові вночі у сні. Бог сказав йому: «Проси, що маю тобі дати!» Соломон відповів: «Ти зробив твоєму рабові, моєму батькові Давидові, велику милість за те, що він ходив перед Тобою по щирості, по справедливості й правотою серця. Ти зберіг йому цю велику милість й дарував йому сина, щоб сидів на його престолі, як воно і є нині. А тепер, Господи, мій Боже, Ти зробив царем раба Твого замість батька мого Давида; та я ще дуже молодий, не знаю, як поводитися. Раб Твій обертається серед народу, який Ти вибрав, такого великого народу, що його із-за численності не можна ні злічити, ні порахувати. Тож дай рабові Твоєму розумне серце, щоб він судив Твій народ та розбирав між добрим та лихим, бо інакше хто зможе правити тим великим народом». Сподобалося Господу, що Соломон просив цього. І сказав йому Бог: «За те, що ти просиш цього, що не просив для себе ні довгого віку, ні багатства, ні смерті твоїх ворогів, а просив розуму для себе, щоб уміти судити, то я вволю твою волю: дам тобі мудре і розумне серце, що нікого, як ти, не було перше тебе, ані після тебе не з’явиться. А навіть дам тобі те, чого ти не просив: і багатство, і славу, так що рівні тобі не буде між царями, покіль віку твого».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 119 (118), 9-10. 11-12. 13-14

Присудів Твоїх навчи мене, Боже

Як молодому зберегти свій шлях чистим? – *
Лише дотриманням Твоїх слів, Боже!
Усім своїм серцем я Тебе шукаю: *
від Твоїх заповідей не дай відхилитись.

Я заховав Твої слова у своєму серці, – *
щоб не грішити мені проти Тебе.
Благословенний Ти, Господи, *
навчи мене Твоїх наказів.

Своїми устами я звіщаю *
Твоїх уст всі настанови.
Дорогою Твоїх свідчень я радію, *
наче всім багатством.

Спів перед Євангелієм
Йн 10, 27

Алілуя, алілуя, алілуя
Вівці слу­хаються голосу Мого,
і Я знаю їх, і во­ни йдуть за Мною.
Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мк 6, 30-34

† Читання святого Євангелія від Марка

Того часу посходилися апостоли до Ісуса та сповістили Йому про все: що зробили і чого навчили. А Він каже їм: «Ви підіть самі подалі в пустинне місце та відпочинь­те трохи!» Бо так багато було тих, які приходили й відходили, що навіть не було їм коли попоїсти. Тож вони самі відпливли чов­ном до відлюдного місця. Та побачили їх, як пливли, і багато хто впізнав їх. І пішки люди збіглися туди з усіх міст і прибули ра­ніше за них. Вийшовши, Ісус побачив ве­ликий натовп; і змилосердився над ними, бо вони були, як ті вівці, які не мають пастуха, й почав їх багато навчати.

Слово Господнє

Переглядів 105
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 8 листопада 1984р.


"Дорогі діти! Ви не свідомі послань, які Бог посилає вам через Мене. Дає вам великі милості, а ви не розумієте. Моліться до Святого Духа про просвітлення. Якби ви знали, скільки благодатей дає вам Бог, ви б молилися безупинно. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 119306
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати