Туга за миром (Тереза Гажійова)

  • 03 січня 2020, 19:19

 

Туга за миром (Тереза Гажійова)В одному із послань Діва Марія зі сльозами на очах тричі каже нам: «Бог є любов». Вона приносить Його нам у Своїх обіймах. «Марія – це серце Бога, яке стало матір’ю», – часто повторював св. падре Піо. У Меджуґор’ї Вона закликає нас стати Її апостолами любові. Ми свідки того, як, переживши Божу любов через Марію, людина закохується в Її спосіб життя – смирення, благість, ніжність, укритість, милосердя – усі синоніми Божої любові й чеснот Марії. Любов Марії не створює зайвого шуму, вона дарує себе так, як це вміє тільки вона.

Марія каже: «Я не важлива, Я веду вас до Мого Сина». Вона вчить нас щоденно роздумувати й зберігати в серці Слова Ісуса, утілювати їх у своє життя. Той, хто віддає себе Марії, приносить іншим Ісуса, поширює аромат Євангелія своїми добрими справами.

У різдвяному посланні Діва Марія ділиться з нами Своїм болем: «Ваше серце прагне миру, якого все менше на землі. Тому люди є далеко від Бога - і душі є хворі та прямують до духовної смерті».

Також і засоби масової інформації постійно інформують нас про те, що миру стає дедалі менше, а це означає, що стає все менше любові. Тому що там, де любов, там – мир і там – Бог. Поміж людьми все більше недовіри, страху, зростає насилля, залежності. За цим усім криється глибока спрага за миром. Скільки людей, які не знають, де його знайти. Вони шукають його в неправильних місцях і в хибних речах. Обмануті, зранені, зраджені, вони виявляють, що мир і любов цього світу тривають недовго. Якщо міряти звичайною людською міркою, то часом здається, що зло переважає. У посланнях Діви Марії ми завжди чуємо надію і вихід: «Божа любов сильніша за все зло… Молитвою і любов’ю переможете навіть над тим, що вам здається по-людськи неможливим». Хоча зло й створює багато шуму, це не означає, що любові немає.

Діва Марія назвалася в Меджуґор’ї «Царицею миру». Сила Її обіцянки незмінна: «Молитвою й постом ви можете зупинити війни й природні катастрофи».

Мир можливий за однієї умови – ми повинні повернутися до Бога. У Бозі ми можемо віднайти мир і принести його тим, хто далекий від Її Сина. Першими словами Марії для всього людства було: «Мир, мир, мир повинен запанувати поміж Богом і людиною та поміж людьми».

Богородиця повторює нам: «Молитвою й постом свідчіть, що ви Мої». Через часту сповідь, самозречення, відповідальну працю над особистим наверненням ми стаємо людьми миру. Ми покликані завжди починати із себе. Мир у всьому світі починається з миру у власнім серці. Якими будемо ми, такими будуть і люди довкола нас.

Марія й сьогодні каже нам: «Я з вами, дітоньки, щоб вести вас на цьому шляху спасіння, до якого вас закликає Бог.».

Дорога спасіння з Марією продовжується й завдяки Її об’явленням. Вона сказала: «Те, що Я почала у Фатімі, здійсню в Меджуґор’ї… Укінці Моє Непорочне Серце затріумфує». Продовжимо, не зводячи очей із Марії. Посвячуємо Її Непорочному Серцю себе, наші сім’ї, народи, увесь світ. Вона безпечно приведе нас до мети.

Кожен із нас може допомагати Марії у великому плані спасіння людства навертати душі, які прямують до духовної смерті, до життя з Богом; хворі душі приводити до зцілення в Таїнстві Примирення, до Євхаристії. Вона кличе нас: «Допоможіть Мені, щоб Я могла допомагати вам… Моліться за Мої намірення, Мої плани миру, аби сповнилося все, чого бажає Небесний Отець через Мої приходи до вас».

Молитва:

Небесний Отче! Дякуємо Тобі за Марію з Ісусом на руках. Силою Твого Духа відкрий нас для благословення й пізнання Твоєї любові. Маріє, Ти вчиш нас, що, люблячи Божою любов’ю, ми живемо вічно. Просимо про витривалість і вірність бути Твоїми апостолами миру й любові. Просимо за душевнохворих, за навернення тих, хто прямує до духовної смерті. Дякую, що Ти повторюєш нам: «Я з вами». Веди нас у цьому новому році для здійснення Твоїх намірень і планів миру. Амінь».

Переглядів 1 350
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 травня 2016

"Дорогі діти! Моє материнське серце прагне вашого істинного навернення і міцної віри, щоби ви могли поширювати любов і мир всім, хто вас оточує. Але, діти мої, не забудьте, кожен із вас є унікальним світом перед Небесним Отцем. Тому дозвольте дії Духа Святого непрестанно діяти у вас. Будьте моїми духовно чистими дітьми. В духовності є краса. Все, що є духовним, є живе і дуже красиве. Не забудьте, що в Євхаристії, яка є серцем віри, мій Син є завжди з вами. Він приходить до вас і з вами ламає хліб, тому що, діти мої, ради вас Він помер, воскрес і знову приходить. Ці мої слова вам є знані, бо вони – є істина, а істина не змінюється. Проте багато моїх дітей їх забули. Діти мої, мої слова не є ні старі, ні нові, вони є вічні. Тому вас, своїх дітей, закликаю добре вдивлятись в знаки часу, "збирати розбиті хрести" і бути апостолами об’явлення. Дякую вам." 


Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 252 168
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2021 (63)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)