Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»О. Любо Куртович OFM»Заклик Богородиці до молитви й посту (о. Любо Куртович, OFM)

Заклик Богородиці до молитви й посту (о. Любо Куртович, OFM)

  • 05 березня 2021, 14:16
Заклик Богородиці до молитви й посту (о. Любо Куртович, OFM)
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 лютого 2021 року 
"Дорогі діти! Бог мені дозволив і сьогодні бути з вами, щоб закликати вас до молитви й посту. Проживайте цей час благодаті й будьте свідками надії, бо повторюю вам, дітоньки, що молитвою та постом і війни можна стримати. Дітоньки, вірте й живіть у вірі й із вірою цей час благодаті, а Моє Непорочне Серце не залишає нікого з вас у немирі, якщо прибігаєте до Мене. Заступаюся за вас перед Всевишнім та молюсь за мир у ваших серцях і за надію на майбутнє. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
У січні Богородиця закликала нас до молитви, посту й відречення. У цьому посланні Вона повторює Свій материнський заклик. Він майже ідентичний минулому. Очевидно, якщо Божа Матір повторює щось із місяця в місяць, значить, це дуже важливо та необхідно. Згадаймо, як у дитинстві мама по кілька разів повторювала нам одне й те саме. Але ж якби ми її слухали, їй не довелося б повторювати. Наша Небесна Матір бажає нам найкращого й говорить про прості та в водночас дуже складні речі.
Молитися й постити завжди було нелегко, а особливо зараз, у часи загального благополуччя та достатку. У Святому Письмі молитва й піст згадуються як перевірені засоби, які й Богородиця рік за роком рекомендує нам, укладає їх нам у серце, щоб ми почали застосовувати їх у своєму житті. Піст – дуже важлива практика, яка стосується не тільки їжі й тіла. Вона важлива для нашого духу та духовності.
Згадаймо момент із Євангелія від Марка, коли учні не змогли оздоровити біснуватого. Вони тоді запитали Ісуса: «Чому ми не могли його вигнати?» Він їм відповів: «Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом» (Мр. 9: 29).
Слова Ісуса служать підтвердженням того, якою духовною силою володіє молитва в поєднанні з постом. Для нас це привід почати постити, коли в житті ми стикаємося з будь-якими труднощами. Якщо ми з року в рік безуспішно намагаємося впоратися з міжособистісними проблемами, які заважають нам жити, можливо, настав час вдатися до посту.
Коли ми стикаємося з обставинами непереборної сили, зі складнощами, із якими нам самим не впоратися, потрібно звільнити в житті місце для Бога. Піст звільняє мене від себе самого. У пості мало мене, але багато Бога. Піст – це не що інше як робота над собою. Піст глибоко проникає в наші потреби, бажання й інстинкти. Нам потрібно приборкувати свій характер, обмежувати себе так само, як ми підрізаємо рослини, щоб вони приносили більше плодів. Якщо ми хочемо навести порядок у своєму житті, то повинні працювати над собою, приборкувати себе.
У нас зараз немає нестачі в чому-небудь, зате є надлишок: ми занадто багато думаємо про себе, занадто багато споживаємо, занадто високо ставимо себе. Як правило, ми відчуваємо себе в центрі світу й думаємо, що заслуговуємо більше визнання, більше їжі, що нам належить кращий шматок і більше уваги, ніж іншим. У нашому житті проблем набагато більше через надмірності, ніж нестачі.
Піст не був винайдений Богородицею в Меджуґор’ї. Він існує майже в усіх релігіях, існує й від початку християнства.
Піст допомагає нам краще побачити свої відносини з Богом, зрозуміти, до чого я прив’язаний і що ця прив’язаність не від Бога. Ми можемо пізнати піст, тільки якщо постимо. На початку нам може бути страшно відчувати голод. Ми можемо зіткнутися зі складнощами, із відчуттям слабкості, яке можна з любов’ю пожертвувати Господу. Почавши постити, ми зіткнемося з усім тим, що буде відвертати нас від посту. Можуть з’явитися спокуси, мета яких – збити мене зі шляху до Бога. Важливо витримати й залишитися вірним своїм рішенням, як це зробив Ісус у пустелі.
Нас не залишили одних. Доказом цього служать слова Богородиці: «Моє Непорочне Серце не залишає нікого з вас у немирі, якщо прибігаєте до Мене».
Молитва
Діво Маріє, Мати Божа й наша Мати, вдаємося до Твого Непорочного Серця, яке ніколи не залишає нас, яке служить нам притулком і страждає з нами й за нас. Ще ніколи не бувало, щоб Ти залишила тих, хто звернувся до Тебе. За Твоїм заступництвом, яке має велику силу перед Богом, тому що Ти повна благодаті, випроси для нас пробудження духу й серця. Нехай у нас прокинеться жага за Богом, щоб день у день ми зростали та просувалися на шляху до благодаті й свободи, для яких нас створив Бог. Ми хочемо йти з Тобою шляхом віри, віддати себе Богові й відректися від усього, що заступає нам шлях до миру й свободи. Випроси для нас благодаті прийняти щире рішення постити й молитися, щоб ми могли досвідчити те, що тільки Бог нам може і хоче дати.
Приносимо Тобі, Мати Маріє, усіх, хто знаходиться у важкому духовному стані, хто охоплений відчаєм і безнадією. Просимо Тебе за всіх, хто не бачить сенсу у своєму житті, кому здається, що виходу немає. Нехай їх осяє близькість Твого Непорочного Серця, і в їхніх серцях прокинеться надія, і на їхньому шляху запалиться світло. Амінь.

Переглядів 1 008
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 серпня 2015
Дорогі діти! Я як мама, яка любить своїх дітей, бачу наскільки важкий час, у якому живете. Бачу ваше страждання, але маєте знати, що ви не самі. Мій Син — з вами. Він є всюди. Невидимий, але можете Його бачити, якщо живете Ним. Він є світло, яке освітлює вам душу і дає мир. Він є Церква, яку маєте любити й завжди молитись і боротися за неї – але не лише словами, а й ділами любові. Діти мої, вчиніть, щоб усі пізнали Мого Сина, вчиніть, щоб був люблений, бо істина є в Моєму Синові, народженому від Бога, — Синові Божому. Не втрачайте час, роздумуючи забагато, — так ви віддалитеся від істини. Простим серцем прийміть Його слово і живіть його. Якщо живете Його слово, будете молитися. Якщо живете Його слово, будете любити милосердною любов’ю, любити одне одного. Що більше будете любити, то далі будете від смерті. Для тих, хто житиме слово Мого Сина і хто любитиме, смерть буде життям. Дякую вам. Моліться, щоб ви могли бачити Мого Сина у ваших пастирях. Моліться, щоб могли Його обійняти у них.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 225
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (30)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)