Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»«61 мільйон голодних дітей в світі потребують нашої допомоги»

«61 мільйон голодних дітей в світі потребують нашої допомоги»

  • 25 жовтня 2017, 15:27

«61 мільйон голодних дітей в світі потребують нашої допомоги»Міжнародна родина Mary’s Meals була цими днями в Меджуґор'є і всі вони приїхали в подячне паломництво. Приїхали 9 жовтня в понеділок та святкували 25 річницю гуманітарної роботи засновника Mary’s Meals Маґнуса Мак Фарлеіна Барроуа. Маґнус та його дружина Джулія були гостями в програмі на радіо «Mir» Меджуґор'є.

«Mary’s Meals – це прекрасний подарунок, який ми отримали від Господа. Не будучи зануреними в молитву та Божу Любов, є неможливим робити щось значне. Ось чому ми знову приїхали сюди в час цієї великої річниці. Я щиро вірю, що Mary’s Meals є плодом Меджуґор'є.

Подорожуючи по всьому світу, можу побачити, що благодать, яка іде через Меджуґор'є перемінює, змінює світ. Дякуючи присутності Богородиці, світ став набагато кращим місцем. Я знаю, що багато чого незнаю, але знаю, що Mary’s Meals є прекрасним подарунком, який ми отримали. Також це і велика відповідальність.

Mary's Meals – це не просто організація, це сім’я і саме так ми почуваємося коли збираємося усі разом тут в Меджуґор'є. Сьогодні більше ніж 1 200 000 діток отримують їжу в більш ніж 15-ти країнах світу. Ця діяльність  розпочалася у Малаві в 2002 році. Більшість роботи виконується нашими волонтерами і лише в Малаві більше ніж 80 000 людей готують та роздають їжу.

Отже, Mary’s Meals розпочала свою роботу в бараці, власником якої був мій тато. Сьогодні 25 років поспіль ми все ж працюємо із цієї самої хатини, так як бажаємо діяти в дусі убогості. Люди дають нам пожертвування щоб ми годували дітей, а не будували омріяні будинки. На даний момент ми готуємо роздачу Mary’s Meals (Їжі Марії) в Ефіопії і пишаємося цим, бо ці діти є дійсно щасливі та усі без винятку чекають на нас. Ми продовжуємо рости. Будь ласка моліться за нашу місію і за всіх тих, хто долучається до неї, тобто є її частиною. Роблячи це, завжди є прагнення в серці вшанувати нашу Небесну Маму, так щоб вона повела нас усіх до її Сина, – сказав Маґнус Мак Фарлеін Барроу в програмі на радіо «Mir» Меджуґор'є. Я була медсестрою. Коли розпочалась війна тут, прийшла щоб допомогти, так як хотіла залишитись тут і зробити щось корисне. Мені тоді було 16, але в Бога був інший план щодо мене. І я пишаюся цим.

«Уся наша сім’я є гордою (з почуттям власної гідності) та щасливою», – сказала Джулія, дружина Маґнуса.

«Ми дякуємо Господу за кожну нагодовану дитину, бо нам відомо, що через тривале голодування, 61 мільйон дітей зовсім не ходять до школи. Ми направду  віримо, що можемо допомогти кожній цій дитині, якщо будемо молитися та залишатися вірними Богородиці, до чого також нас і запрошує Ґоспа» – додала Джулія.

Переглядів 3 027
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! Звертаюся до вас, як ваша Мати, Мати праведних, Мати, тих які люблять і терплять, Мати святих. Діти мої, і ви можете бути святими, це залежить від вас. Святими є ті, які безмірно люблять Небесного Отця, ті, які люблять Його понад усе. Тому, діти мої, старайтесь завжди бути кращими. Коли стараєтесь бути добрими, можете бути святими, хоч так і не думаєте про себе. Якщо думаєте, що ви добрі, ви не є покірними, і гордість вас віддаляє від святості. У цьому немирному світі, сповненому загроз, ваші руки, апостоли моєї любові, мали би бути простягнені в молитві та милосерді. А мені, діти мої, даруйте розарій, рози, які я настільки люблю. Мої рози – це ваші молитви, сказані серцем, а не лише відрецитовані устами. Мої рози – це ваші діла молитви, віри і любові. Мій Син, коли був малим, говорив мені, що моїх дітей буде багато і що будуть приносити мені багато роз. Я Його не розуміла, а зараз знаю, що ви є тими дітьми, які мені приносите рози, коли любите мого Сина понад усе, коли молитеся серцем, коли допомагаєте найбіднішим. Це є мої рози. Це є віра, яка чинить так, що все в житті робиться з любов’ю; не знається за гордість; є завжди готовність простити, ніколи не осуджувати, завжди старатися зрозуміти свого брата. Тому, апостоли моєї любові, моліться за тих, які не вміють любити, які не люблять вас, які вам учинили зло, які не пізнали любові мого Сина. Діти мої, цього від вас прошу, тому запам’ятайте: молитися – означає любити і прощати. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 301 650
11:25, 14-07-2014

Головні події

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2024 (58)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (46)