Головна > Новини > «61 мільйон голодних дітей в світі потребують нашої допомоги»

«61 мільйон голодних дітей в світі потребують нашої допомоги»


25-10-2017, 15:27.

«61 мільйон голодних дітей в світі потребують нашої допомоги»Міжнародна родина Mary’s Meals була цими днями в Меджуґор'є і всі вони приїхали в подячне паломництво. Приїхали 9 жовтня в понеділок та святкували 25 річницю гуманітарної роботи засновника Mary’s Meals Маґнуса Мак Фарлеіна Барроуа. Маґнус та його дружина Джулія були гостями в програмі на радіо «Mir» Меджуґор'є.

«Mary’s Meals – це прекрасний подарунок, який ми отримали від Господа. Не будучи зануреними в молитву та Божу Любов, є неможливим робити щось значне. Ось чому ми знову приїхали сюди в час цієї великої річниці. Я щиро вірю, що Mary’s Meals є плодом Меджуґор'є.

Подорожуючи по всьому світу, можу побачити, що благодать, яка іде через Меджуґор'є перемінює, змінює світ. Дякуючи присутності Богородиці, світ став набагато кращим місцем. Я знаю, що багато чого незнаю, але знаю, що Mary’s Meals є прекрасним подарунком, який ми отримали. Також це і велика відповідальність.

Mary's Meals – це не просто організація, це сім’я і саме так ми почуваємося коли збираємося усі разом тут в Меджуґор'є. Сьогодні більше ніж 1 200 000 діток отримують їжу в більш ніж 15-ти країнах світу. Ця діяльність  розпочалася у Малаві в 2002 році. Більшість роботи виконується нашими волонтерами і лише в Малаві більше ніж 80 000 людей готують та роздають їжу.

Отже, Mary’s Meals розпочала свою роботу в бараці, власником якої був мій тато. Сьогодні 25 років поспіль ми все ж працюємо із цієї самої хатини, так як бажаємо діяти в дусі убогості. Люди дають нам пожертвування щоб ми годували дітей, а не будували омріяні будинки. На даний момент ми готуємо роздачу Mary’s Meals (Їжі Марії) в Ефіопії і пишаємося цим, бо ці діти є дійсно щасливі та усі без винятку чекають на нас. Ми продовжуємо рости. Будь ласка моліться за нашу місію і за всіх тих, хто долучається до неї, тобто є її частиною. Роблячи це, завжди є прагнення в серці вшанувати нашу Небесну Маму, так щоб вона повела нас усіх до її Сина, – сказав Маґнус Мак Фарлеін Барроу в програмі на радіо «Mir» Меджуґор'є. Я була медсестрою. Коли розпочалась війна тут, прийшла щоб допомогти, так як хотіла залишитись тут і зробити щось корисне. Мені тоді було 16, але в Бога був інший план щодо мене. І я пишаюся цим.

«Уся наша сім’я є гордою (з почуттям власної гідності) та щасливою», – сказала Джулія, дружина Маґнуса.

«Ми дякуємо Господу за кожну нагодовану дитину, бо нам відомо, що через тривале голодування, 61 мільйон дітей зовсім не ходять до школи. Ми направду  віримо, що можемо допомогти кожній цій дитині, якщо будемо молитися та залишатися вірними Богородиці, до чого також нас і запрошує Ґоспа» – додала Джулія.


Повернутися назад