Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на VІІІ звичайну неділю, рік А (РКЦ)

Літургійні читання на VІІІ звичайну неділю, рік А (РКЦ)

  • 26 лютого 2017, 00:30

Перше читання
Іс 49, 14-15

Читання з Книги пророка Ісаї

Сіон сказав: «Господь мене покинув, забув мене Владика мій!» Невже може забути мати своє немовля, щоб не мати жалю до сина свого лона? Та хоча б вона й забула, Я тебе не забуду.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 62 (61), 2-3. 6-7. 8-9аб (П. пор. 2а).

Лише у Бозі – мир душі моєї.

Тільки від Бога приходить спокій до душі моєї. *
Адже від Нього – моє спасіння.
Лише Він – моя скеля, моє спасіння і мій притулок: *
я надалі не похитнуся.

Лише у Бозі спочивай, моя душе, *
адже на Нього надія моя.
Лише Він – моя скеля, моє спасіння і мій притулок: *
я не похитнуся.

В Бозі – моє спасіння і моя слава. *
Бог – це скеля сили моєї і мій притулок.
Все зібрання народу, повсякчас покладайте на Нього надію. *
Серця ваші перед Ним розкрийте.

Друге читання
1 Кор 4, 1-5

Читання з Першого Послання святого апостола Павла до корінтян

Брати! Нехай кожний вважає нас слугами Христовими та управителями Божих таємниць. А від управителів вимагається, щоб кожний був вірний. Тож мені найменше залежить, як про мене судите ви або який взагалі люд­ський суд, бо я і сам себе не суджу. І хоч я ні в чому не відчуваю себе винним, але цим я не є виправ­да­ний. Адже Той, хто мене судить, то Гос­подь. Тому передчасно нічого не су­діть, доки не прийде Господь, який і освітить таємниці пітьми, і вия­вить задуми сердець, – тоді кож­но­му буде похвала від Бога.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Мт 6, 33

Алілуя, алілуя, алілуя

Шукайте перше Царство Боже та його справедливість,
а все вам докладеться.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 6, 24-34

† Читання святого Євангелія від Матея

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Ніхто не може слу­жити двом панам, оскільки або одного зненавидить, а другого любитиме, або одного триматиметься, а іншим знехтує. Не можете служити Богові й мамоні. Задля цього кажу вам: не жу­ріть­ся про свою душу, що будете їсти або що будете пити, ні про своє тіло, у що одягнетеся. Хі­ба душа не більша за їжу, а тіло – за одяг? Погляньте на птахів небесних, які не сіють, не жнуть і в клуні не збирають, та ваш Небесний Отець годує їх; хіба ви не цінніші від них? Хто ж із вас, турбуючись, мо­же додати до свого росту хоч один лі­коть? І чого про одяг клопочетеся? Погляньте на польові лілеї, як вони ростуть: не працюють і не прядуть; та кажу вам, що й Соломон у всій своїй славі не одягався так, як одна з них. Якщо ж польову траву, яка сьогодні є, а завтра буде вкинута в піч, Бог так одягає, то чи не багато більше вас, маловіри? Тож не журіться і не говоріть: "Що будемо їсти?” Або: "Що будемо пити?” Чи: "В що зодягнемося?” Адже цього всього язичники шу­ка­ють. Бо ж знає ваш Отець Небес­ний, що цього всього потребуєте. Шукайте перш за все Царства Божого і його праведності, а це все вам додасться. Отже, не журіться про зав­тра­ш­ній день, бо завтрашній день і сам про себе поклопочеться; виста­чає дневі власного лиха».

Слово Господнє

Переглядів 0
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 вересня 1997., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю усвідомити, що без любові не зможете зрозуміти, що Бог має бути на першому місці у вашому житті. Тому, дітоньки, закликаю вас усіх любити не людською, але Божою любов’ю. Так ваше життя буде кращим та безкорисним. Ви зрозумієте, що Бог дається вам найпростішим способом із любові. Дітоньки, щоб ви зрозуміли Мої слова, які вам даю з любові, моліться, моліться, моліться, і ви зможете з любов’ю приймати інших та прощати всім, хто заподіяв вам зло. Відповідайте молитвою, бо молитва – це плід любові до Бога-Творця. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 594
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (42)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)