Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню десяту таємницю і сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік - у річницю ...
“Дорогі діти! Дякуйте разом зі Мною Богові за дар, що Я з вами. Моліться, дітоньки, і живіть за Божими заповідями, аби вам було добре на землі. Сьогодні, в цей день благодаті, хочу дати вам Своє ...
+ Слова Євангелія від святого Луки Як наблизився час, коли Ісус мав бути взятий з цього світу, Він постановив пуститися в дорогу до ...
Мт. 10, 32-33; 37-38; 19, 27-30 32. Кожний, отже, хто визнає мене перед людьми, того і я визнаю перед моїм Отцем небесним. 33. Хто ж мене зречеться перед людьми, того й я зречусь перед Отцем ...
Послання Богородиці, 4 липня 1985р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Дякую вам за кожну жертву, яку ви принесли. І сьогодні вас заохочую, щоб кожну жертву приносили з любов’ю. Бажаю, щоб ви, безпомічні, почали з довірою допомагати, і Господь віддасть вам довірою. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...