Життя з Марією…

  • 04 грудня 2020, 14:53

Життя з Марією…Слава Ісусу Христу! Хотіла б поділитися свідченням життя з нашою небесною Мамою Марією. У моєму духовному житті відносини з Марією були досить прохолодні. Так, я молилася Розарій, але все це було швидше якоюсь формулою, зовнішньою оболонкою, ніж самою молитвою. Навіть незважаючи на те, що я багато років жила в спільноті... Усе змінилося після двох останніх поїздок до Меджуґор’я. Точніше, змінюється потроху і зараз, щодня.

Меджуґор’є – це дивовижне, особливе місце, щораз більше переконуюся в цьому. Під час перебування там не було захоплень або якихось дивовижних переживань, ні. Усе тихо, спокійно, іноді болісно, тому що Марія і Святий Дух показували, що не так усередині. Зовні все було, як завжди: я писала образ Марії для спільноти "Світло Марії”, молилася, ходила на Службу Божу й адорації. Але водночас усе було перейнято теплотою й світлом Присутності Марії, що я насправді в Її школі – у школі Марії. І мені зі своїми слабкостями, страхами, «нічогійністю», як говорила Мати Тереза, потрібно було тільки ширше відкривати «очі» серця й слухати. Решту чинить Вона.

У цей складний період життя, коли мені здавалося, що Бог ховається, прийшла Марія. Сама поїздка до Меджуґор’я була несподіванкою й подарунком з Неба. Марія, як місячне світло, приходить, коли ховається сонце. Вона – Мама тиші та миру. Вона завжди допомагає, коли спокуси хочуть приховати Бога за свої хмари. І робить це непомітно, приховуючи Себе й показуючи Ісуса. А Її розрада схожа на ласкавий дотик руки. Вона розширює серце, роблячи всередині простір – і всі образи не застрягають там, як раніше. Це кожен раз дивує мене... Вона дає дивовижний, невловимий внутрішній мир, допомагає розрізняти темряву. Віддаючи Їй себе щодня, навіть якщо важко й не розумієш куди йдеш, маєш у серці впевненість і надію, що ти міцно закріплений зверху. Тоді можна спускатися в прірву на цій мотузці, спускатися, щоб зрозуміти інших і нести світло. Бути ліками від зла в цьому світі.

Зараз я вже не можу сказати, як раніше, що «я молюся», а тільки: Ісус молиться в мені, поруч зі мною, Марія молиться в мені, поруч зі мною. Головне – вірити в Любов Ісуса і Марії більше, ніж у свої слабкості...

Дуже люблю один епізод із життя Матері Терези: «Один журналіст якось сказав Матері Терезі з Калькутти: «Мати Терезо, ви вже літня, ви віддали все своє життя бідним і прокаженим, але світ не змінився». Цим він хотів сказати, що її життя пройшло даремно, впусту. На це Мати Тереза відповіла: «Я ніколи не хотіла міняти світу. Я тільки хотіла бути краплею чистої води, у якій відбивається Божа любов».

Часто згадую цю відповідь Матері Терези. Бути краплею чистої води, щодня заново, разом із Мамою Марією, Яка веде кожного до спілкування з усією Святою Трійцею, перебуваючи в єдності з Нею...

Крістіна (Росія)

 

Переглядів 291
Додати коментар

Послання Богородиці, 21 лютого 1985р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! День у день Я вас закликала до віднови й молитви в парафії, але ви не приймаєте цього. Сьогодні закликаю вас останній раз. Зараз Великий піст, і ви як парафія під час Великого посту можете поглибити свою любов до Мого заклику. Якщо цього не зробите, не бажатиму передавати вам послань. Бог Мені це дозволяє. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Січень 2021 (27)
Грудень 2020 (64)
Листопад 2020 (45)
Жовтень 2020 (63)
Вересень 2020 (60)
Серпень 2020 (82)