» » » Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі

Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі

  • 25 серпня 2017, 10:28

Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі2 серпня  на Молодіжному Фестивалі під  час ранкової програми своє  свідчення давала Летіція Ченторбі. Вона розповідала про своє навернення, яке відбулося в Меджуґор’є та представила свою нову пісню Regina della pace, яку написала вісім років тому. «Я скажу словами матері Ельвіри: я є особою, яка воскресла тому, що мертвими є не тільки ті, хто залежні. Мертві – це ті, хто немає Ісуса в своєму серці, мертвими є ті, хто не знає Ісуса. Мертві – ті, хто закрив своє серце для Нього – для Його Любові, для Нього, який дає нам життя. Я походжу з однієї дуже простої та вбогої сім’ї – сім' ї, яка незнала, хто такий Бог, в якій ніколи ніхто не говорив про Нього. Коли мені було чотири з половиною років, мої батьки були змушені покинути мене через фінансові труднощі. Мене виховувала бабуся. Я бачила їх лише один раз в рік і це був для мене дуже складний період. Будучи дитиною, в такому віці, я просто немогла зрозуміти, як їм не легко і в якому становищі вони тоді перебували. Дуже швидко, коли виповнилось 6 років, Бог торкнувся мого сердечка через музику. Я готувалася тоді до Першої Сповіді і повинна була відвідувати уроки релігії та Святу Месу і саме там Бог торкнувся мене. В цю Неділю, я в особливий спосіб була зворушена однією піснею. Після цього Господь знову прийшов в моє життя тоді, коли я цього навіть не очікувала. Все моє життя було сповнене страждань – коли ти живеш без батьків, воно не є легким. Я виросла зі своєю бабусею, яка подарувала мені багато любові, але з часом, коли я ставала дорослою, Господь притягував мене до себе щораз ближче і ближче.

Після того, як мені виповнилось, 14 років, я знову почала жити зі своїми батьками, вони знову зіткнулися з фінансовими проблемами та труднощами, і ми всі страждали від цього в ці нелегкі часи.

Коли мені було 12, моє життя складалося з частих візитів в лікарню і було наповнене різними труднощами. Я була повністю занурена в усі страждання разом зі своїми батьками, з якими я була ледве знайома.

Ми переїхали в Сицилію у маленьке містечко і саме там я зустріла Соню.

Ця дівчинка дуже часто приїжджає в Меджуґор’є.  В її очах є щось таке, чого немає в очах інших людей, яких я зустрічала. На той час я знала дуже мало, я не була знайомою ні з Марією, ні з Ісусом, не знала Святу Трійцю – в моєму житті не було нічого пов’язаного з Марією, окрім мрії, яку плекала, коли була маленькою дівчинкою. Насправді це був Господь, який вів моє життя і я тоді була не взмозі все це помітити. 16 червня, на свято карельської Богородиці,  я зустріла Соню і вона почала розповідати мені хвилюючу історію про Меджуґор’є. Вона саме приїхала з цього чудового місця і була на Молодіжному Фестивалі.

Я закохалась в її історію та в Меджуґор’є теж, хоча ніколи не приїжджала сюди до того часу. Ось чому Соня стала для мене прикладом для наслідування і я почала кожного дня відвідувати Святу Месу. Я відчувала голод за Євхаристією.

Приходила на Святі Меси, зовсім не усвідомлюючи, що там буде відбуватись, я просто хотіла слідувати за цією дівчиною. Саме тому, я приїхала сюди перший раз у 1997 році й мого серця Бог торкнувся уже через іншу особу. Це був Аугостіно Рікотта, який тоді співав позаду мене. Господь знову торкнувся мого серця через музику і я остаточно зрозуміла, що люблю Ісуса.

Я приїжджала сюди уже більше ніж 30 раз і кожен раз був інший. Кожного разу Бог зціляв мої рани. Я була блокована сатаною і зло не хотіло, щоб я була радісною. Були різні обставини, але Бог вирішив зцілити мене. Я почала приїжджати сюди частіше і привозити паломників.

Бог кожного разу зцілював мене через музику, коли я була з ними. Я ніколи не ходила на уроки вокалу, і ніколи не могла собі уявити, що буду писати лірику та тексти. Моя самооцінка була досить низькою, але Господь дав мені людей людей, котрі були потрібні мені в моєму житті для виконання різних цілей. Саме тому я не сумнівалася в його Любові.

Ці рани, які були у мене, перешкоджали, зустріти Марію та Бога Отця. Це було також зцілено і зараз я просто закохана в Них. Я також отримала дар любові до молитви Розарію, розпочала  майже невпинну молитву вервички(Розарію) і почала відчувати себе вільною.

Зараз я подорожую та продовжую євангелізацію на молитовних зустрічах, граю під час Адорацій. Хочу сказати, найпрекрасніше, що може бути в житті людини – це закохатися в Бога, – сказала Летіція, яка минулого року випустила свій диск, на якому записано 10 пісень, що присвячені Богородиці.


Переглядів 1607
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 липня 2011., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Нехай цей час для вас буде часом молитви й тиші. Нехай відпочине ваше тіло й дух, нехай перебувають у любові Божій. Дозвольте Мені, дітоньки, вести вас, відкрийте ваші серця Духу Святому, щоб усе добро, що є у вас, розквітло й вродило стократним плодом. Починайте і закінчуйте день молитвою серця. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 167494
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Червень 2019 (24)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)
Лютий 2019 (35)
Січень 2019 (40)