«ЙДУ З ТОБОЮ ДОДОМУ».

  • 17 жовтня 2014, 14:19
Я Матуш. Мені 29 років. Я хворий на дитячий церебральний параліч, тому з дитинства пересуваюсь на візку. Моя мандрівка до Меджугор’я розпочалась ще в кінці січня цього року, коли я був на одній християнській зустрічі. Там ми мали завдання написати кілька здійсненних і нездійсненних мрій. Ми виклали свої мрії на папері. Потім деякі мрії треба було вкласти в конверт і залишити їх собі як знак того, що хочемо, щоб вони здійснилися протягом року. Ведучий тої акції сказав тоді, що для Господа Бога немає нічого неможливого і Він може виконати і найнеможливішу мрію. Відтак Штево, мій асистент, довідався про мою нездійсненну мрію – побувати у Меджугор’ї. Я вважав, що це для мене неможливо в першу чергу тому, що я на візку і мені важко подорожувати, особливо так далеко.

За якийсь час Штево запитав, чи не хотів би я з ним та його сім’єю поїхати до Меджугор’я. Його родина збиралася здійснити це паломництво ще минулого року, але з якихось причин вони не змогли поїхати, відтак вирішили повторити спробу цього року. Я дуже хотів побувати у Меджугор’ї, відчути ту атмосферу. Я бачив на відео і багато чув про це місце, що там є благодать і Боже благословення та стаються численні чуда. Я відчував якби поклик від Діви Марії.

Отже, я відповів: «Так, я хочу їхати». Я був дуже щасливий, що зможу пережити такий благодатний і благословенний час. Коли ми піднімались на Подбрдо до місця об’явлень, я відчув обійми, благословення і мир від Богородиці. Це було так, ніби вас хтось обіймає, але цього не можна описати словами. Мир у сенсі: «Не бійся, Я з тобою і з тим, що ти переживаєш і де перебуваєш». Від початку цього паломництва я був дуже щасливий і спокійний. Також великим пережиттям для мене було, коли ми молилися вервицю дорогою на Подбрдо. Тоді я почав відчувати чудовий спокій. А коли ми спустилися вниз, я отримав від священика статуетку Діви Марії – і це було для мене дуже важливо. Я зрозумів цю подію так, ніби Вона сказала: «Йду з тобою додому».

 

 
Матеріал взято із газети "Світло Марії"
Переглядів 1805
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 січня 2002., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! У цей час, поки ви ще оглядаєтеся на минулий рік, закликаю вас, дітоньки, щоби ви глибоко подивилися у ваше серце й вирішили бути ближчими до Бога та молитви. Дітоньки, ви ще прив’язані до земних речей, а мало – до життя духовного. Нехай вам і Мій сьогоднішній заклик буде поштовхом до рішення обрати Бога й щоденне навернення. Дітоньки, не можете навертатися, якщо не покинете гріхів та не вирішите вибрати любов до Бога та ближнього. Дякую, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156694
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати