«ЙДУ З ТОБОЮ ДОДОМУ».

  • 17 жовтня 2014, 14:19
Я Матуш. Мені 29 років. Я хворий на дитячий церебральний параліч, тому з дитинства пересуваюсь на візку. Моя мандрівка до Меджугор’я розпочалась ще в кінці січня цього року, коли я був на одній християнській зустрічі. Там ми мали завдання написати кілька здійсненних і нездійсненних мрій. Ми виклали свої мрії на папері. Потім деякі мрії треба було вкласти в конверт і залишити їх собі як знак того, що хочемо, щоб вони здійснилися протягом року. Ведучий тої акції сказав тоді, що для Господа Бога немає нічого неможливого і Він може виконати і найнеможливішу мрію. Відтак Штево, мій асистент, довідався про мою нездійсненну мрію – побувати у Меджугор’ї. Я вважав, що це для мене неможливо в першу чергу тому, що я на візку і мені важко подорожувати, особливо так далеко.

За якийсь час Штево запитав, чи не хотів би я з ним та його сім’єю поїхати до Меджугор’я. Його родина збиралася здійснити це паломництво ще минулого року, але з якихось причин вони не змогли поїхати, відтак вирішили повторити спробу цього року. Я дуже хотів побувати у Меджугор’ї, відчути ту атмосферу. Я бачив на відео і багато чув про це місце, що там є благодать і Боже благословення та стаються численні чуда. Я відчував якби поклик від Діви Марії.

Отже, я відповів: «Так, я хочу їхати». Я був дуже щасливий, що зможу пережити такий благодатний і благословенний час. Коли ми піднімались на Подбрдо до місця об’явлень, я відчув обійми, благословення і мир від Богородиці. Це було так, ніби вас хтось обіймає, але цього не можна описати словами. Мир у сенсі: «Не бійся, Я з тобою і з тим, що ти переживаєш і де перебуваєш». Від початку цього паломництва я був дуже щасливий і спокійний. Також великим пережиттям для мене було, коли ми молилися вервицю дорогою на Подбрдо. Тоді я почав відчувати чудовий спокій. А коли ми спустилися вниз, я отримав від священика статуетку Діви Марії – і це було для мене дуже важливо. Я зрозумів цю подію так, ніби Вона сказала: «Йду з тобою додому».

 

 
Матеріал взято із газети "Світло Марії"
Переглядів 1478
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, 2 липня 2014 року
«Дорогі діти! Я, Мати всіх вас, котрі тут зібралися, і Мати цілого світу, благословляю вас материнським благословенням і закликаю вас піти дорогою смирення. Ця дорога веде до пізнання любові Мого Сина. Мій Син є всемогутній, Він є в усьому. Якщо ви, Мої діти, цього не усвідомлюєте, то у вашій душі панує темрява – сліпота. Лише смирення може вас зцілити. Мої діти, я завжди жила смиренно, хоробро і в надії. Я знала, зрозуміла, що Бог є у нас і ми є в Бозі. Цього ж очікую від вас. Бажаю, щоб ви всі були зі Мною у вічності, тому що ви - частина Мене. Я вам допоможу на вашій дорозі. Моя любов огорне вас, мов плащ, і вчинить з вас апостолів Мого світла – Божого світла. Любов’ю, яка походить зі смирення, будете приносити світло туди, де панує темрява – сліпота. Будете приносити Мого Сина, Котрий є Світло світу. Я завжди поряд з вашими пастирями і молюсь, щоб вони завжди були для вас прикладом смирення. Дякую вам!»

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 128706
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати