» » Свідчення паломників про Меджугор'є

Свідчення паломників про Меджугор'є

  • 26 липня 2014, 20:09
Свідчення паломників про Меджугор'єВ Неділю Божого Милосердя, 27 квітня, ми зареєстрували багато груп у Меджугор’ї, які приїхали з Хорватії, Сполучених Штатів, Ірландії, Шотландії, Італії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Кореї, Словенії, Словаччини, Угорщини, Франції, Канади,Польщі, Лівану, України та Іспанії. Серед паломників, які приїхали з Хорватії, ми зустріли 80-ти річну Marija із Nova Gradiska, яка приїхала до Меджуго’я уже в 80-й раз.

Вона сказала, що змогла відчути велике благословення тут : " Коли я повернулася до дому - моя сім’я сказала , що може відчувати мир, любов і щастя. Нічого без Бога і все тільки з Господом Богом. Благословенні ті , які повірили в Бога, адже це є найбільшим скарбом і найбільшою Любов’ю ".  Серед туристів, які приїхали з острова Ciovo ми зустріли Jela, яка свідчить про те, що приїжджає в Меджугор’є весь цей час щоб наповнитись Духом Святим. Ljubica із Livno є також частим паломником у Меджугор’є : "Я відчуваю тут мир, особливо в теперішні дні коли 2 Папи були канонізовані. Ми не усвідомлюємо, яким величним є Боже Благословення. Якщо б ми були свідомі цього, ми б жили щасливішим життям.

Marko з Sibenik ( з Шибенику) є в захопленні від Меджугор’я і сказав, що він буде продовжувати приїжджати сюди. ‘’Я прибував у Меджугор’є багато раз. Це місце, де людина може відчути мир. Я знаю тут є Госпа( так ласкаво називають місцеві жителі Матір Божу). Це місце де ми продовжуємо молитву, яку ми промовляємо у своїх містах, але це є також місце, де вона справді може вільно молитися Розарій( молитва на вервиці, яка складається із 3 частин).
Переглядів 2161
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 травня 2015
Дорогі діти, відкрийте свої серця і спробуйте відчути, наскільки сильно я люблю вас і наскільки сильно Я хочу, щоб ви любили Мого Сина. Я хочу, щоб ви якнайбільше пізнали Його, бо неможливо пізнавати Його й не любити Його — адже Він є любов. Я знаю вас, діти Мої. Знаю ваші болі і страждання, бо я пережила їх. Сміюся з вами у вашій радості, плачу з вами у вашому болю. Ніколи вас не залишу. Я завжди говоритиму до вас із материнською ніжністю. І як мати Я потребую ваших відкритих сердець, щоби з мудрістю і простотою ви ширили любов Мого Сина. Потребую вас відкритих і чутливих до добра й милосердя. Потребую вас поєднаних із Моїм Сином, бо я хочу, щоб ви були щасливі й допомогли Мені принести щастя всім Моїм дітям. Апостоли Мої, потребую вас, щоб ви всім показали істину Божу, щоб Моє Серце, яке багато перетерпіло і сьогодні терпить стільки страждань, могло перемогти у любові. Моліться за святість своїх пастирів, щоб в ім’я Мого Сина вони могли творити чудеса, бо святість творить чудеса. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 106374
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати