» » Випадкові зустрічі. Свідчення паломників.

Випадкові зустрічі. Свідчення паломників.

  • 09 липня 2014, 15:21
Випадкові зустрічі. Свідчення паломників.Дамір Юг і Степан Божіч здійснили піше паломництво до Меджуґор’я з м. Велика Ґоріца, що на півночі Хорватії. Вони розпочали його 1 травня, і на свято Вознесіння, 13 травня, прибули до Меджуґор’я. Степан вже бував у Меджуґор’ї раніше, а от для Даміра це був перший раз. « Кожна людина має внутрішні бажання і прагнення, ми відчували в наших серцях, що нам було необхідно прийти сюди, і дякуючи Господу та Діві Марії, ось ми тут.

Наша подорож була нелегкою, та ми намагалися попередньо визначити проблеми або важкі ситуації, з якими ми могли стикнутися під час паломництва.» Помолившись перед статуєю вони йшли далі в гори, не зважаючи ні на дощ, ні на погані погодні умови. Окрім паломників з Хорватії, на це свято з’їхались також паломники з багатьох інших країн- Бельгії, Галландії, Франції, Англії, Ірландії, Сполучених Штатів, Канади, Мексики, Німеччини, Ромунії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі та Китаю.

О. Пренк Лазрай приїхав у Меджуґор’є з групою паломників з Албанії. Він є директором Радіо Марія в Албанії. Разом з ним приїхали також його замісник- Орсенліна Палуца та координатор Фред Палалі. Радіо Мир Меджуґор’я запросило їх на передачу в прямому ефірі. Там вони розповіли, що їхнє паломництво- це дарунок їхнім волонтерам, які працюють в них на радіо. О. Пренк поділився свідченнями молоді, яка зізналася йому, що ніколи не відчувала такого миру і спокою як тут, в Меджуґор’ї. Особисто для нього, Меджуґор’є- це місце молитви, місце, де люди навертаються серцем. Орселіна Палуца вже втретє тут. Вона сказала, що не може описати ті відчуття, які вона пережила в грудні, коли була тут; що люди мають самі відчути їх, бо їх неможливо втиснути в рамки слів. Вона би з радістю приїжджала в Меджуґор’є щотижня, якби це було тільки можливим.
О. Радек Малач, священик, який нещодавно також приїздив до Меджуґор’я з групою паломників з Чехії, поділився з нами цікавим свідченням. Він розповідав про своїх братів і свою родину, які ще до сих пір є атеїстами. В своєму минулому він також ним був. О. Радек повірив у Бога 20 років тому назад. Саме послання з Меджуґор’я допомогло йому на шляху пізнання Бога та віри в Нього. В 1995р., під час відвідин Меджуґор’я, він вперше зажив велич молитви поклоніння Пресвятим Дарам, тоді він відчув таку сильну благодать, яку не в змозі описати й до сьогоднішніх днів. В той час він закінчував університет і вирішив присвятити життя священству. О. Радек каже: « Коли я вперше приїхав сюди, в Меджуґор’є, я повірив, відчув і зрозумів, що це місце наповнене рясною благодаттю. Мій перший візит до Меджуґор’я повністю перевернув моє життя, і поступово міняв також життя моєї сім’ї. Перед тим, як я вперше сюди приїхав, я ходив до церкви, але я не молився багато. З Меджуґор’я з собою я привіз статую Діви Марії і почав на колінах перед нею молитись розарій». В кінці, о. Радек сказав, що дуже важливим є жити посланнями Марії, тому, що Вона знає те, чого ми найбільше потребуємо, і Вона знає, що ми хочемо бути щасливими.
Переглядів 3109
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 2015., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні приношу вам Свого Сина Ісуса й зі Своїх рук даю вам Його мир та прагнення за Небом. Молюся з вами за мир і закликаю вас бути миром. Усіх вас благословляю Своїм Материнським благословенням миру. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Жовтень 2019 (30)
Вересень 2019 (39)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)