» » Тільки Він приведе мене до досконалості...

Тільки Він приведе мене до досконалості...

  • 26 липня 2014, 20:07
Тільки Він приведе мене до досконалості...Багато разів я замислювалась про зміст слова «євангелізація», коли про неї говорили священики під час проповіді чи на зустрічах з молоддю. Коли сім років тому я вперше брала участь у Квітному вік-енді (зустріч молоді з єпархіальним єпископом на Квітну неділю), нас вислали вийти на вулицю, щоб ми запросили людей на якусь християнську акцію та розповідали їм про Бога. Тоді я сказала собі, що це не моє. Що я там буду говорити їм про Бога, в мене своє життя, у них – своє, мені нема чого сказати… Так тривало якийсь час.

В міру того, як мої відносини з Богом стали поглиблюватись, почала Його пізнавати, моя думка і ставлення почали змінюватись. Я усвідомила, що не можу давати комусь того, чого не маю, кого не знаю. У кожного свій спосіб і стиль знайомити інших з Господом, кожному підходить щось інше. Я свій спосіб ще шукаю. За цей короткий час я навчилась, що людей торкнеться конкретне діло, конкретний чин любові та намір, з яким це робиться. Я можу про щось говорити, але коли я цим не живу, це будуть лишень пусті слова, які проминуть. «Якщо будете носити послання в своєму серці і жити ними, всі це відчують, тому не потрібні будуть слова, які слугують для тих, хто не слухає. Вам не потрібно говорити слова. Вам, дорогі діти, ними треба жити і свідчити своїм життям.» (20 вересня 1985).

У спільноті Світло Марії я вже другий рік. Життя тут вчить мене багато чому, але найбільше – пізнавати саму себе, даруватися іншим, пізнавати Господа та вчитися жити посланнями Пресвятої Богородиці. І все це взаємопов’язано. Послання Діви Марії ведуть до зв’язку з Нею і Господом Богом. А коли я знаю, що Вони в моєму серці, тоді можу краще пізнавати себе і жити тут для інших.

Зв’язок з Господом не може поглиблюватись іншим способом, ніж молитвою. Мій духівник сказав, що молитва як мотор. Коли його вимкну, він ще трохи буде теплим, але поступово охолоне. Так само з будь-яким зв’язком: він помалу згасне, якщо не буде контакту.

Діва Марія закликає нас у родинах поставити на видному місці Святе Письмо, щоб ми його читали. Не можу пізнати Бога, коли не пізнаю Письма, бо у слові присутній Він Сам. Читанням Святого Письма пізнаю Божу мову, спосіб, у який Господь зі мною спілкується. Це так само, як дитина вчиться говорити. Вона повторює слова за батьками. Постійним читанням Святого Письма до серця потрапляють Божі слова, думки, які згодом виходитимуть з мого серця як молитва, прослава, подяка, просьба, зворушення…

Зв’язок з Богом подібний до зв’язку з особою. Чим частіше ми з кимсь зустрічаємось, тим ми уважніші, вразливіші, чутливіші, відкритіші один до одного. Так само і у зв’язку з Господом. Він настільки увійде до мого серця, наскільки я Йому дозволю. «Отець Небесний є у кожній людині, кожну людину любить і кожну людину кличе по її імені. Тому, діти Мої, в молитві слухайте волю Небесного Отця. Розмовляйте з Ним. Майте особисті відносини з Отцем, які ще більше поглиблять ваші відносини - спільноти Моїх дітей, Моїх апостолів. Як матір, Я хочу, щоб через любов до Небесного Отця ви піднеслися над земною марнотою і допомогли іншим, щоб поступово пізнали Небесного Отця і наблизились до Нього...» (2 листопада 2013).

Всяка любов ранить – одна більше, інша менше. Божа любов теж ранить. Але тільки для того, щоб могти оздоровити. Бог допускає різні зранення, але лиш для того, щоб ми могли до Нього наблизитись, довіритись і щоб Він міг наповнити нас Своєю любов’ю. Часом легше віддати Йому великі болі, ніж щоденні плани, щоденне життя… Для прикладу: я мала певний план, який змінився, і це мене дуже розстроїло. В мене було дві можливості, як поступити. Перша: закритися в кімнаті, надутися, всіх звинувачувати і жаліти себе. Друга: віддати все в руки Божі і використати цей час якнайкраще, навіть якщо буду з цим воювати. Перший варіант нічого мені не дасть, а другий дозволить йти далі і дозволить Богові оздоровити той малий біль. «Діточки, відкрийте свої серця і віддайте Мені все, що в них є: радість, смуток і будь-який, навіть незначний, біль, щоб Я все могла віддати Ісусові, щоб Він Своєю безмежною любов’ю запалив і перемінив ваші печалі у радість Свого Воскресіння…» (25 лютого 1999).

Одної неділі читалося Євангеліє про помноження хлібів. З того уривку мене вразив стих від Марка 8, 2: «Шкода мені люду, - ось уже три дні перебуває зо мною, а не має що їсти.» Тоді я усвідомила, як Богові шкода, коли я голодна духовно. Я замислилась над тим, яким є мій голод за Богом. Чи усвідомлюю я цей голод? Що я роблю з цим голодом? Що роблю, коли хочу молитися, коли хочу зустрітись з Ним? Відповідь: дуже часто нічого. Моє серце прагне зустрічі, але цей голод я намагаюся притлумити роботою, думкою, що втомлена, відмовками, що не маю часу, лінощами, страхом з того що про себе дізнаюся…

Знаєте, що у цьому найкраще? Що Господь ніколи не здається. Він завжди буде мене любити і щодня даватиме можливість почати спочатку. Ісус має слабку пам’ять на наші гріхи, падіння і слабкості. Важливо довіряти. У Його очах ніколи не впаду так глибоко у темряву, щоб не могти бачити світла.

Мені дуже подобається Святе Письмо, хоч мені ще багато треба над ним працювати, я не можу цитувати його напам’ять і багато чого не розумію. Проте я знаю, що коли читатиму, Господь у моєму серці буде давати розуміння, як провадити своє життя. А Діва Марія у своїх посланнях не говорить просто так, Вона як Мати знає, що добре для Її Сина, Вона Його знає і дає нам до Нього дорогу. У посланні говориться: «Дорогі діти, ви не усвідомлюєте всієї любові, якою любить вас Бог. Тому Він і дозволяє Мені бути з вами, щоб Я наставляла вас і допомагала знаходити шлях миру. Але без молитви ви не зможете знайти цей шлях. Тому, любі діти, залишіть все і присвятіть час Богові, і тоді Він обдарує вас і благословить. (…) Тому моліться так, щоб ваша молитва і ваша відданість Богові були для інших дороговказом; тоді ваше свідчення матиме цінність не тільки для вас, але й для вічності.» ( 25 березня 1988).

З поміччю Божої любові я тепер вмію розповісти вам про це. Я не могла би про це говорити, якби у серці не мала хоч трохи Божої любові. Просто хотіла поділитися тим, як відчуваю свій зв’язок з Богом за допомогою послань Діви Марії і над чим ще маю працювати. Той зв’язок вчить мене не забувати про свою убогість і бідність, дозволити Його любові протікати в моєму серці і вірити, що тільки Він приведе мене до досконалості. «Дорогі діти, вирішіть вибрати любов, щоб любов запанувала в усіх вас, але не людська любов, а любов Божа. Дякую, що відповіли на Мій заклик!» (20 листопада 1986).
Переглядів 1128
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, великі діла вчинив у Мені Небесний Отець, як і чинить їх у всіх тих, що Його ніжно люблять та вірно й віддано служать. Діти Мої, Небесний Отець вас любить, і через Його любов Я тут із вами. Він говорить до вас. Чому не хочете бачити знаків? Поруч із Ним усе є легшим. І біль, який проживаєте з Ним, є легшим, бо існує віра. Віра допомагає в болю, а біль без віри веде до відчаю. Біль, котрий проживаєте й приносите Богові, – підносить. Хіба Мій Син не через Свою болісну жертву відкупив світ? Я як Його Мати була з Ним у болю й стражданні так само, як Я і з усіма вами. Діти Мої, Я з вами в житті, у болю, у стражданні, у радості та любові. Тому майте надію. Надія дає зрозуміти, що тут є життя.  Діти Мої, Я вам говорю, Мій голос говорить вашій душі, Моє серце говорить вашому серцю. Апостоли Моєї любові, о, наскільки сильно вас любить Моє материнське серце. Скількох багатьох речей хочу вас навчити. Наскільки Моє материнське серце бажає, щоб ви були в цілості, а такими зможете бути лише тоді, коли у вас будуть з’єднані душа, тіло й любов. Прошу вас як Своїх дітей: багато моліться за Церкву та за її слуг – ваших пастирів, щоб Церква була така, яку Мій Син бажає - чиста, як джерельна вода, і повна любові. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 155014
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати