» » Моє священство народилося в Меджугор'є!

Моє священство народилося в Меджугор'є!

  • 11 липня 2014, 10:18
Моє священство народилося в Меджугор'є!Сестра Еммануель зі Спільноти Блаженств розповідає:
«Під час мого перебування в Мехіко мене дуже вразив один настоятель, котрий два роки тому був висланий до Меджугор’я, щоб зібрати докази на те, що Марія там не являється. Він думав, що завдяки цьому негативному рапорту, зможе придушити ентузіазм мексиканців, котрі напливають до Меджугор’я. Проте, він не передбачив материнського інстинкту Марії, котра використала операцію «анти-Госпа», щоб зайнятися ним. Тільки-но отець Сальвадор туди приїхав, відразу почав збирати доказ за доказом на те, що Богородиця дійсно тут присутня. Вона діяла в його серці з такою силою, якої він ніколи не досвідчив. Впродовж кількох днів цей священик був так глибоко перемінений, що тепер зізнається: «Моє священство народилося в Меджугор’ю!»

Після повернення до Мексики, він представив напрочуд позитивний рапорт, який дуже здивував єпископа. Коли ж о. Сальвадор поінформував єпископа про те, що хотів би, щоб і його парафія жила тією ж молитовною програмою, яку щодня реалізовують в парафії Святого Якова в Меджугор’ю, єпископ вигукнув: «Удачі!» І тепер, на велике здивування усіх, ця велика церква стала настільки живою, що перетворилася на занадто малу, щоб помістити усіх тих, що приходять до неї молитися. Служби Божі відправляються одна за одною, що години, навіть у будні дні (а ця велика парафія має лише двох священиків!).

Нещодавно, під час цьогорічного паломництва, о. Сальвадор приїхав, щоб помолитися перед фігурою Матері Божої в Тіхальїні (отець Йозо розповсюджує її іконки серед паломників). Віддаючи свою парафію Пресвятій Діві, священик сказав Богородиці: «Я хочу Тебе в своєму храмі! Я хочу таку ж фігуру, як ця, точнісінько, як ця! Ти знаєш, що в мене немає грошей, і я не знаю, де її можна купити. А, отже, Мамо, це вже Твоя проблема!» Через два місяці, 1 травня, до його парафії приїжджає вантажний автомобіль і привозить фігуру Матері Божої, таку ж саму. Під час паломництва, коли о. Сальвадор тримав у таємниці свою молитву, якась жінка відчула в своєму серці велике бажання, щоб пожертвувати копію цієї фігури для церкви в Мехіко. Вона знала, де її можна купити, і в неї були на це гроші. І ось прибуває Госпа до отця Сальвадора якраз на початку цього Марійного місяця. Отримавши Марію за Матір, цей учень просто взяв Її до себе! Серед багатьох інших благодатей, в цьому новому оазисі миру зацвіло вже багато священицьких покликань».
Переглядів 1519
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 березня 1989р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас до цілковитого віддання Богу. Закликаю вас до великої радості та миру, які дає тільки Бог. Я з вами і щодня заступаюся за вас перед Богом. Закликаю вас, дітки, слухайте Мене й здійснюйте послання, які вам даю. Вже роками всі ви покликані до святості, а ви ще далеко. Благословляю вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 220389
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Червень 2020 (4)
Травень 2020 (130)
Квітень 2020 (108)
Березень 2020 (53)
Лютий 2020 (32)
Січень 2020 (50)