Меджугор'є - місце молитви, миру » Свідчення » Повернення до першої любові

Повернення до першої любові

  • 05 березня 2021, 14:07
Повернення до першої любові1997 рік назавжди записаний у моєму серці як рік відродження в Ісусі Христі. Я пережила Його любов, яка в одну мить зцілила мою болючу душу й витягнула мене з кайданів смутку – у радість Божої дитини.
Того ж року померла й мати Тереза з Калькутти, що також дуже болісно вплинуло на мене. Я прагнула зустрітися з нею, учитися у неї, пізнати себе, своє покликання. Я була досить вибита з колії, шукала своє місце, не була витривалою в молитві. Насправді я «використовувала» молитву, щоб Ісус благословляв мої наміри. Мені було 32 роки, і я не знала, куди належу. Стосунки, які для мене були дуже важливі, щойно розпалися, як і багато попередніх. Я переживала біль у серці, жалість до себе, звинувачення. Урешті все це переросло в глибоку депресію. Темрява поширилася в моїй душі й навколо мене. Очі плакали, душа плакала…
Щодня під час Святої Меси просила Ісуса: «Або зціли мене, або візьми до себе». Ніколи не забуду того моменту, коли раптом до жахливої темряви почало проникати світло. Світло, яке я сприймала очима, а в серці відчувала як НАДІЮ. Я пережила неймовірно гарний досвід любові. Знала, що це приходить із неба. І хоч це тривало лише мить, яка повторювалася протягом декількох тижнів, але це й до сьогодні живить мою віру.
Тоді мене запросили поїхати до Меджуґор’я. Невдовзі після того, як ми прибули, через 20 важких для мене годин, мене охопило те саме відчуття Божої любові. Щойно я торкнулася ногою землі, ніби ожила й, нічого не знаючи про Меджуґор’є, побігла на Подбрдо. Мене здивував пагорб, повний людей, які розмовляли різними мовами. Однак буквально охоплена дивним бажанням, я зупинилася на першій радісній таємниці Розарію. Дивлячись на Богородицю, добрий Господь Бог дав мені пізнати моє гріховне життя. Сльози жалю, сорому та покаяння залили моє обличчя. Раптом я відчула, як хтось торкнувся мого правого плеча, а незабаром після цього й мого лівого плеча, а в серці почула слова: «Ти не живеш за Моїм планом, навернися!» Я відразу розплющила очі, але біля мене нікого не було. Ніде, ані людини. Озирнувшись, побачила церкву. Я знала, що мушу посповідатись, що це моє єдине спасіння. Перед кожною сповідальницею
стояла довга черга, за винятком однієї. До цієї привів мене Господь. Усередині сидів старенький священик, який ласкаво привітав мене словами: «Я на тебе вже чекаю». Спочатку я добре виплакалася, а потім почала. Лагідність і терплячість жертовного священика допомогли мені зайти на глибину. При словах «Я розгрішую тебе» відчула, як ламається ланцюг, що охоплював мої груди. Одна-єдина свята сповідь – і добрий Небесний Отець повернув мені гідність Божої дитини.
Завдяки цьому досвіду Меджуґор’є стало для мене другим домом. Я відчувала, що моє місце тут, але мені не вистачало мужності зробити той дуже важливий перший крок. Мене втішала можливість повернення в будь-який час. Я розпочала свій бізнес. Громадилося все більше роботи, а Меджуґор’є відвідувалось все менше. Однак я ніколи не переривала контакту. Молодіжний фестиваль завжди був зарезервованою датою на паломництво, і коли Меджуґор’є потрібно було захищати від критиків, я завжди це робила. Богородиця подарувала мені радість від адорації, яка, крім Святої Меси та Розарію, стала для мене щоденною необхідністю.
У 2018 році я брала участь у духовних вправах – піст, молитва, тиша. Діва Марія знову дарувала благодать уповні. Перша любов стукала до мого серця. Вона давно запитувала, чи Ісус на першому місці в моєму житті. 2019 року я знову приїхала на ті самі духовні вправи. Богородиця стукала сильніше, і я з чистим сумлінням могла відповісти Їй: «Так, Ісус, Твій Син, має перше місце в моєму житті». Незабаром після цього Ісус дав відчути мені, як Його тішить, коли проводжу з Ним час. Не знаю, хто з нас двох цьому радів більше, тому я почала поклонятися Йому й уночі. Прекрасний час. Я з Ним у молитві перейшли моє життя, а Він у всьому турбується про мене.

Данка, Словаччина

Переглядів 308
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 жовтня 2018 року, через візіонерку Марію

 
"Дорогі діти! Ви маєте велику благодать, що покликані до нового життя через послання, які вам даю. Це, дітоньки, благодатний час, час і заклик до навернення для вас та майбутніх поколінь. Тому вас закликаю, дітоньки: моліться більше і відкрийте своє серце Моєму Сину Ісусові. Я з вами й усіх вас люблю та благословляю Своїм материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2021 (36)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)
Листопад 2020 (45)