» » Я дуже прагну жити по Божим заповідям

Я дуже прагну жити по Божим заповідям

  • 20 грудня 2014, 13:33

 Я дуже прагну жити по Божим заповідямЯ, проста жінка, мешкаю в місті Новоград-Волинський на Житомирщині. Виростила двох синів, один з яких інвалід 1-ої групи, хворіє дитячим церебральним паралічем. Господь дає силу моєму хворому сину жити повноцінним життям. Я твердо знаю, що Бог і Матінка Божа завжди з моїм Олександром, бо він віддав своє життя, серце і душу в Їх руки. А я завжди була поруч з моїм сином, допомагала йому в фізичному плані. А сама від нього черпала духовність, віру в Господа. Бо молодість моя припала на часи атеїзму в нашій країні.

Я дуже прагну жити по Божим заповідям, стати справжньою Божою дитиною, дуже хочу навчитися любити Господа і людей, так як Марія любила і любить нас. Часто падаю, підіймаюся і йду далі. Допомагає молитва, Святе письмо. І ось Господь дав нам з сином можливість приблизитись до криниці справжньої віри, любові, доброти, милосердя – побувати в Меджугор’ї, в цьому Святому місці, яке собі вибрала наша Матінка для об’явлень і передачі своїх послань до всього людства через вибраних людей.

Кожному, хто прибуває до цього місця, Цариця миру дає пити святу, духовну воду, яка зцілює наші гріховні душі, навертає нас до Бога, учить любити. Коли ми молилися біля підніжжя Святої Гори, на якій з’являється Марія, сльози полились з моїх очей самі собою. Це були сльози очищення. І після цього так стало легко на душі!

Вражає до глибини доброта, любов, служіння людям місцевих жителів і всіх тих організаторів, волонтерів, які допомагають паломникам попасти в це святе місце. Там, мимоволі, кожна людина прагне змінитися, стає добрішою. Там на молитві, на Службі Божій, коли навколо тебе тисячі паломників з інших країн, ти по-справжньому відчуваєш і розумієш, що ми всі брати і сестри, як говорить Господь.

І, після повернення додому, ти не відчуваєш ніякої втоми, хоча проїхав тисячі кілометрів. І на душі легко, спокійно, хочеться всіх любити, робити добрі справи, допомагати людям. І я розумію чому – це дія цілющої любові нашої Матінки на наші, поранені гріхом, душі.

Дуже хочу і молюся, щоб Господь із своєю Матір’ю допомогли кожній людині полікувати свою душу в цьому Святому місці.


Гонгальська Людмила

Переглядів 1879
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 травня 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, з Материнською любов’ю закликаю вас чистим і відкритим серцем, повним довір’я, відповісти на велику любов Мого Сина. Я знаю велич Його любові. Я носила Його в собі –  Гостію в Серці, світло і любов світу. Діти Мої, і Моє звернення до вас – це знак любові й ніжності Небесного Отця, одна велика посмішка, сповнена любов'ю Мого Сина, заклик до вічного життя. Кров Мого Сина з любові пролита за вас. Ця дорогоцінна Кров – для вашого спасіння, для життя вічного. Небесний Отець створив людину для вічного щастя. Неможливо, щоб померли ви, котрі знаєте любов Мого Сина, ви, котрі слідуєте за Ним. Життя перемогло, Мій Син – живий. Тому, діти Мої, апостоли Моєї любові, нехай молитва вказує  вам шлях і спосіб поширення любові Мого Сина – молитву в найпіднесенішій формі.  Діти Мої,  і коли ви стараєтеся жити словами Мого Сина, ви –  молитеся. Коли любите людей, яких зустрічаєте, ви – поширюєте любов Мого Сина. Любов  є тою, що відкриває двері Раю. Діти Мої, від  початку Я молилася за Церкву. Тому й вас, апостоли Моєї любові, закликаю молитися за Церкву та її слуг, за тих, кого покликав Мій Син. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 168099
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Червень 2019 (33)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)
Лютий 2019 (35)
Січень 2019 (40)