» » Звернення до молоді Архієпископа з Відня - Доктора Кардинала Крістофа Шенборна

Звернення до молоді Архієпископа з Відня - Доктора Кардинала Крістофа Шенборна

  • 19 серпня 2014, 13:21
Звернення до молоді Архієпископа з Відня - Доктора Кардинала Крістофа Шенборна Архієпископ із Відня - кардинал Крістоф Шенборн відіслав звернення до молоді , яка приїхала із 60-ти країн світу, щоб взяти участь у 25-му Міжнародному Фестивалі:" І знову, цього літа, з великою радістю в серці, я посилаю Вам гарячий привіт - усім молодим людям , які на даний момент - у Меджугор'є. Помолімося усі разом до Богородиці , щоб Вона могла бути поруч із нашим Папою Франциском, оскільки Він бажає відновити нас через радість Євангеліє.
Нехай Господь дає Йому достатньо сил, щоб стрепенути наші серця для Св. Євангелія та для Євангелізації. Давайте будемо ревно молитися до Богородиці - Цариці Миру, щоб утворився мир - на Святій Землі, на Середньому Сході, а також в Україні. Я молюся до Матері Божої , щоб Вона поблагословила усіх вас та щоб захистила! Я молюся , щоб Вона допомогла нам поглибити свою віру в Ісуса Христа - у кожній ситуації, яка трапляється з нами в нашому житті. Я б хотів попросити Вас також - будь ласка, помоліться і за мене ! У ці благодатні дні - я з вами, у своєму серці . Будь ласка, скажіть від мого імені Матері Божій спасибі , за все, що Вона нам дає.
                                                                                                                                                                                                            Ваш Кардинал - Крістоф Шенборн
Переглядів 1714
Доброго вечора, я один із тих паломників які були в Меджугор'ії, знаєте коли я перший раз почув про це мирне благодатне містечко то мені закортіло там побувати, говорити можна багато але то треба було відчути, я такий що як що непобачу то неповірю, а там побувати на мою думку потрібно для кожної людини, там дуже відчути покров Богородиці, там ніби час зупиняється...


Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Міріану Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! По волі мого Сина і з моєї материнської любові приходжу до вас, своїх дітей, а особливо до тих, котрі ще не пізнали любові мого Сина. Приходжу до вас, які думаєте про мене, які мене закликаєте. Вам даю мою материнську любов і приношу благословення свого Сина. Чи маєте чисті й відкриті серця? Чи бачите дари, знаки моєї присутності та любові? Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя. Мій Син чекає від вас любові й молитви в Ньому. Молитися й любити в Ньому – як мати навчаю вас – це означає молитися в тиші своєї душі, а не лише проказувати вустами. Це є й найменший гарний жест, учинений в ім’я мого Сина, це терпеливість, милосердя, прийняття болю і жертва, вчинена заради іншого. Діти мої, мій Син дивиться на вас. Моліться, щоб і ви бачили Його обличчя і щоб вам могло бути об’явлено. Діти мої, я вам відкриваю єдину й правдиву істину. Моліться, аби ви зрозуміли її та могли ширити любов і надію, аби могли бути апостолами моєї любові. В особливий спосіб моє материнське серце любить пастирів. Моліться за їх благословенні руки. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116987
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати