Меджугор'є - місце молитви, миру » Роздуми над посланнями » Тереза Гажійова » Віддайте все в руки Всевишнього (Тереза Ґажійова)

Віддайте все в руки Всевишнього (Тереза Ґажійова)

  • 05 квітня 2021, 11:34
Віддайте все в руки Всевишнього (Тереза Ґажійова)Цариця Миру приходить із Царства, яке не з цього світу. Вона бачить із перспективи Неба вже виграну боротьбу добра над злом. Любляча присутність Небесної Матері заспокоює й відганяє страх. Про це свідчать мільйони паломників, розсіяних по всьому світу, які стали Її апостолами.
Вона вірить нам, що, незважаючи на все, що відбувається, ми не втратимо надії й будемо такими, якими Вона хоче нас бачити, – свідомі свого покликання та подібні до матері. Їй потрібні ми, апостоли любові, надії, миру.
Вона хоче, щоб ми сказали «ТАК» Божій волі, як Вона це зробила під час Благовіщення. І через наше покірне віддання себе в руки Всевишнього сходить спасіння на світ. У Її словах «майбутнє – Боже» звучить відлуння обіцянки Ісуса, що ворота пекла не здолають Церкви. Вона промовила: «Запам’ятайте, бо кажу вам: любов переможе. Знаю, що багато з вас утрачають надію, бо навколо себе бачать страждання, біль, ревнощі, заздрість... Але Я ваша мати. Я в Царстві, але й тут, із вами. Мій Син Мене знову посилає, щоб вам допомогла. Тому не втрачайте надії, але слідуйте за Мною, бо перемога Мого Серця є в імені Божому».
Вона постійно каже нам не забувати, що єдиним засобом і зброєю має бути любов за будь-яких обставин. Прислухаймося до Її Материнських порад: «Нехай вашим єдиним засобом завжди буде любов. Любов’ю обернете на добро все, що сатана хоче знищити й присвоїти. Лише так ви будете цілковито Моїми, а Я зможу вам допомогти».
Сьогодні вас закликаю до смиренної, діти Мої, до смиренної побожності. Ваші серця мають бути праведними. Ваші хрести нехай будуть засобом у боротьбі проти гріха сьогодення. Вашою зброєю нехай буде терпеливість і безмежна любов, любов, яка вміє чекати, яка вас зробить здатними розпізнати Божі знаки, щоб ваше життя смиренною любов'ю показало правду всім тим, які її шукають у темряві брехні. Діти Мої, апостоли Мої, допоможіть Мені відкрити шляхи Моєму Синові.
«Нехай ваші страждання з’єднаються в Його стражданні й переможе любов, тому що Він, Який є любов’ю, Сам Себе віддав із любові, щоб урятувати кожного з вас. Моя любов є сильнішою від зла, дітоньки, тому наблизьтеся до Бога, щоб ви відчули Мою радість у Бозі».
Цариця Миру попереджає нас, що сатана хоче війни, немиру й навіює страх перед майбутнім. Вона не залишає нас у безвиході. Вона повторює нам, що молитвою та постом і війни можна стримати. Війна і мир починаються в серці людини.
Через наше віддання у руки Всевишнього приходить мир, бо Його воля – це спокій наших сердець. Навіть у найскладніші хвилини свого життя, у ніч у Гетсиманії Ісус показав нам приклад Своєю відданою молитвою: «Отче, коли Ти хочеш, віддали від Мене цю чашу, тільки хай не Моя, а Твоя буде воля!»
Тож вправляймося щодня в дрібних неприємностях, незручностях, часом навіть абсурдних ситуаціях, щоб усе віддавати й із покорою вкладати в руки Всевишнього. Це шлях до душевного спокою. Мир у світі починається з миру наших сердець.
У великій Божій любові сьогодні приходжу до вас, щоб повести вас шляхом смирення та лагідності. Перша зупинка на цьому шляху, дорогі діти є сповідь. Відкиньте свою гордість і клякніть перед Моїм Сином. Зрозумійте, діти Мої, що не маєте нічого і не можете нічого. Єдине, що є ваше і що ви посідаєте є гріх. Очистіться і прийміть лагідність і смирення. Мій Син міг перемогти силою, але вибрав лагідність, смирення і любов. Наслідуйте Мого Сина.
Молитва: Небесний Отче, дякуємо Тобі за те, що ти посилаєш Марію на землю, щоб заспокоїти нас, коли Вона каже нам: «Не бійтеся, майбутнє – Боже». Мамо, через Твоє серце віддаємо своє життя, свої сім’ї та цей світ у руки Всевишнього. Допоможи нам бути Твоїми ревними апостолами любові. Зодягни нас своєю смиренністю й зроби більше схожими на Тебе, щоб усе було здійснено так, як Отець бажає зробити в цей час через Тебе. Амінь.
Переглядів 163
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 травня 2003., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю до молитви. Відновіть вашу особисту молитву та в особливий спосіб просіть Святого Духа, щобвам допоміг молитися серцем. Заступаюся за всіх вас, дітоньки, і всіх вас закликаю до навернення. Якщо ви навернетеся – всі навколо вас будуть обновлені, а молитва буде для них радістю. Дякую вам, що ви відповіли на Мій заклик”.

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2021 (36)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)
Листопад 2020 (45)