З отцем Славком у благодатному часі посту

  • 12 березня 2016, 08:18

З отцем Славком у благодатному часі посту«Хто постить, той увіходить у свою пустелю і там заново вибирає Бога, а цим рішенням вибрати Бога починає новий світ – світ Царства Божого».

«Піст – це час, коли ми згадуємо Христову любов, із якою Він страждав за нас. Це можливість усвідомити те, що страждання саме по собі не принесло спасіння, але – любов, із якою Христос переніс Своє страждання і Свій хрест. Як допомога іншим стає ділом милосердя тільки тоді, коли чиниться радісно, смиренно, з любов’ю і через любов, так само і страждання на хресті стає відкупительним стражданням тоді, коли хрест несуть із любов’ю».

«Без любові жодна людина, ні сім’я, ні Церква не можуть вистояти. Без любові ніщо не має ніякої цінності, але любов надає вічну цінність усьому, навіть склянці холодної води».

«Не варто носити з собою тягаря минулого, бо любов може скинути його з нас. Але нехай вас не лякають і тягарі майбутніх днів. Тому що там, де є любов, немає ні страху, ні занепокоєння. Там, де є любов, є й довіра».

«Воскресіння починається вже в той момент, коли ми вирішуємо боротися проти зла в нас самих і навколо нас, коли ми починаємо вірити, що варто любити й прощати, бути щедрими та співчутливими».

«Добре, коли кожна людина, а особливо дитина, має всього вдосталь для життя, проте з раннього віку слід учитися бачити життя і все в ньому зі свободою серця й душі. Це можна добре осягнути тоді, коли сім’я постить так, як просить Богородиця, – два дні. Навіть тоді, коли хтось дитині в ті дні дарує шоколадку, то нехай скаже їй, щоб залишила на завтра. Вона належить їй, але тільки завтра вона зможе до неї доторкнутися. Так розвивається в дитини внутрішня свобода, яка пізніше допоможе їй у її житті ставитися до себе, ближніх та матеріальних речей із гідністю людини».

«Часто мене мучило питання, який то є найважчий гріх... По суті, усі вчинки темряви – це наслідок, а причина завжди важча і небезпечніша від наслідку. Ми ніколи не позбавимося наслідку, якщо не позбавимося причини. Ось що хочу сказати: всі можливі гріхи є наслідком браку любові… Але якщо є любов, то вона може все очистити та зцілити».

Переглядів 1355
  • 12 березня 2016, 08:18
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 14 березня 1985р.
“Дорогі діти! У своєму житті ви всі досвідчили світло і темряву. Бог кожній людині дає пізнати добро і зло. Я закликаю вас до світла, яке ви маєте приносити всім людям, які у темряві. День у день до ваших осель приходять люди, які є в темряві. Дорогі діти, дайте їм світло! Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121507
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати