Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»О. Любо Куртович OFM»Мир – благо, якого чекає кожне серце (о. Любо Куртович, OFM)

Мир – благо, якого чекає кожне серце (о. Любо Куртович, OFM)

  • 04 листопада 2023, 19:56
Якщо ми подивимося на історію людства, то побачимо, що в ній не було періоду, коли якийсь куточок землі не був би охоплений війнами, ненавистю та вбивствами. Нам боляче від того, що на землі немає раю. Зараз довкіл усе більше страху та безрадісних прогнозів про конфлікти між народами, кінця яким не видно. Люди дуже стривожені та налякані навислою над нами загрозою посилення зла й ненависті, про які каже нам Богородиця в цьому посланні. Таке відчуття, що сучасний світ опинився під владою темних сил.
«Вітри зла, ненависті й немиру завивають землею, щоб знищити життя», – попереджає нас Діва Марія. Усі війни беруть свій початок у людських серцях. Жодна війна не відбувається без участі зла й сатани. Крім, фізичного, виявленого конфлікту та озброєної боротьби, існує й духовна боротьба.
Як Мати, Богородиця закликає нас використовувати духовні засоби у боротьбі проти ненависті,вбивств і війни: молитву, піст і жертви Богові. Ненависть, убивства та зло – індикатори того, що мова йде про дію злого духа. Проти нього ефективні лише молитва, піст, жертва й взивання до Бога. У Євангелії від Марка Ісус звертає нашу увагу: «Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом» (Мр. 9:29).
Ісус попереджав апостола Петра й усіх нас, що сатана хоче сіяти всіх, як пшеницю. Ісус молився, аби віра Петра не ослабла й він укріпив своїх братів. Війну та ненависть неможливо зупинити однією лише зброєю. Зброя може тимчасово зупинити ворога, але ненависть зберігається, і рано чи пізно вона спалахує знову, і мир не настане ніколи.    
Мир, який обіцяв Ісус та про який постійно каже Діва Марія, – це мир, який походить від преображеного серця. Серце ж може змінювати тільки Бог. А Богові потрібні наші молитви, наші серця, навернені через молитву, піст та покаяння, аби через них вливати силу, ласку навернення і світло туди, де є ненависть. Богові потрібне навернення сердець. Богові потрібен ти, щоб прийти в цей світ.
Тільки через гарячу, постійну, інтенсивну молитву Бог може прийти й принести Свій мир – зокрема й тим, хто не вірить. Люди, обтяжені владою, які несуть максимальну відповідальність, не можуть прийти до миру без молитви віруючих.
Богородиця звертає нашу увагу на те, що зараз є час, коли ми повинні озброїтися духовно й молити Бога про те, щоб Він прийшов на допомогу та визволив нас, а особливо тих, хто постраждав від війни та ненависті.
Молитва: Мати й Царице миру! Ти, що народила й подарувала нам Ісуса, Царя миру, Яка безустанно закликає Своїх дітей та стукає у двері наших сердець, проси за нас Свого Сина Ісуса. Ми хочемо, Мати Маріє, робити те, до чого Ти нас закликаєш: «Зробіть, що тільки Він вам скаже». Ти, о Мати, бачиш, чого нам не вистачає й чого прагнемо, будь із нами, а особливо з тими, хто переживає на собі жахи ненависті, зла та вбивства.
Господи, Ти, що переміг зло й сатану, отримай перемогу і в людських серцях, де беруть початок усі війни, ненависть та вбивства. Нехай Твій мир, який сильніший за сатану та смерть, визволить кожне людське серце, наповнене ненавистю та помстою. Нехай пошириться через нас Твій мир на наші сім’ї, спільноти й народи. Амінь.
Переглядів 475
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 січня 1988р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю до повного навернення, що є важким для тих, які не вибрали Бога. Я вас закликаю, дорогі діти, до повного навернення в Бозі. Бог може вам дати все, що в Нього просите. Але ви шукаєте Бога лише тоді, коли вас спіткають недуги, проблеми йтруднощі, та ви думаєте, що Бог далеко від вас і що вас не слухає й не чує ваших молитов. Ні, дорогі діти, це – неправда! Коли ви далеко від Бога, не можете прийняти ласк, бо не просите про них із міцною вірою. Я день у день молюся за вас і хочу вас щораз більше й більше наблизити до Бога, та не можу, якщо ви цього не хочете. Тому, дорогі діти, вкладіть своє життя в Божі руки. Я вас благословляю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 294 350
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Грудень 2023 (11)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)
Вересень 2023 (34)
Серпень 2023 (51)
Липень 2023 (34)