» » Звернення до молоді Кардинала Крістофа Шенборна з нагоди святкування Молодіжного Фестивалю, 2017, проведеного в Меджуґор’є

Звернення до молоді Кардинала Крістофа Шенборна з нагоди святкування Молодіжного Фестивалю, 2017, проведеного в Меджуґор’є

  • 12 серпня 2017, 21:51
Звернення до молоді Кардинала Крістофа Шенборна з нагоди святкування Молодіжного Фестивалю, 2017, проведеного в Меджуґор’єТакож і цього року, наш дорогий друг Кардинал Крістоф Шенборн, із Відню, звернувся, в своєму посланні, до усіх учасників Молодіжного Фестивалю такими словами:
«Дорогі молоді друзі!
І знову ви приїхали в Меджуґор’є в такій численній кількості. Ніхто не змушував вас прийти сюди в таку літню спеку. Ви робите це тому, що таким є бажання вашого серця, інакше ви б не наважились зробити це.
Що зворушує вас їхати до Меджуґор’є?
Знаю, це не мода, ні тренд, ні просто «голий ентузіазм».
Це особлива присутність, присутність Ґоспи (Марії), яка притягує Вас.
Знаю, ще з Люрду та інших місць, де Вона з’являлась, люди можуть відчувати Її присутність в своєму серці.
Така могутня сила та втіха іде від близької присутності Марії! Так багато людей осягнули віру, завдяки Її присутності, були навернені, і так багато, після багатьох років, змогли знову прийти до сповіді, та отримати прощення від Бога.
Я був дуже зворушений коли Папа Римський призначив свого Спеціального Посланця Архієпископа Варшавсько-Празького Генрика Госера, із пасторальною місією у Меджуґор’є, саме в день Пресвятої Марії з Люрду, 11 лютого.
Те, що він наголосив на численних наверненнях, є хорошим знаком, що теж є плодом Меджуґор’є! Ось тому, я прошу Вас: моліться за нього! Він є наступником Святого Петра, якому Ісус довірив усю Церкву! Також прошу про ще одну річ, про яку нам часто нагадує і Папа Франциск – благодійність та любов до бідних, а також найслабших.
Хто має велике любляче серце до найбідніших, не може зробити помилку в своєму житті. Існує велика Любов, яка походить з Меджуґор’є – до людей, які є потребуючими. Я з вами, в своєму серці, і бажаю вам отримати багато благодаті в ці дні, щоб у Вас були хороші сповіді, щоб ви могли завжди переживати радість Воскресіння в єдності з іншими!
Нікому й нічому не дозволяйте забрати у Вас цю радість! Ця справжня радість є найбільшим автентичним свідченням у цьому світі!
Щиро, Ваш Кардинал Крістоф Шенборн».
Переглядів 400
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 11 грудня 1986р.
Дорогі діти! У цей час найбільше прошу вас молитися, аби ви були спроможні відчувати радість, що йде від зустрічі з Ісусом, який народжується. Бажаю, дорогі діти, щоб ви у ці дні відчували таку радість, яку відчуваю я. Хочу показати вам радість, до якої прагну довести кожного з вас. Тому, дорогі діти, моліться і доостанку віддайтеся мені. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 100627
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати