» » Звернення до молоді Кардинала Крістофа Шенборна з нагоди святкування Молодіжного Фестивалю, 2017, проведеного в Меджуґор’є

Звернення до молоді Кардинала Крістофа Шенборна з нагоди святкування Молодіжного Фестивалю, 2017, проведеного в Меджуґор’є

  • 12 серпня 2017, 21:51
Звернення до молоді Кардинала Крістофа Шенборна з нагоди святкування Молодіжного Фестивалю, 2017, проведеного в Меджуґор’єТакож і цього року, наш дорогий друг Кардинал Крістоф Шенборн, із Відню, звернувся, в своєму посланні, до усіх учасників Молодіжного Фестивалю такими словами:
«Дорогі молоді друзі!
І знову ви приїхали в Меджуґор’є в такій численній кількості. Ніхто не змушував вас прийти сюди в таку літню спеку. Ви робите це тому, що таким є бажання вашого серця, інакше ви б не наважились зробити це.
Що зворушує вас їхати до Меджуґор’є?
Знаю, це не мода, ні тренд, ні просто «голий ентузіазм».
Це особлива присутність, присутність Ґоспи (Марії), яка притягує Вас.
Знаю, ще з Люрду та інших місць, де Вона з’являлась, люди можуть відчувати Її присутність в своєму серці.
Така могутня сила та втіха іде від близької присутності Марії! Так багато людей осягнули віру, завдяки Її присутності, були навернені, і так багато, після багатьох років, змогли знову прийти до сповіді, та отримати прощення від Бога.
Я був дуже зворушений коли Папа Римський призначив свого Спеціального Посланця Архієпископа Варшавсько-Празького Генрика Госера, із пасторальною місією у Меджуґор’є, саме в день Пресвятої Марії з Люрду, 11 лютого.
Те, що він наголосив на численних наверненнях, є хорошим знаком, що теж є плодом Меджуґор’є! Ось тому, я прошу Вас: моліться за нього! Він є наступником Святого Петра, якому Ісус довірив усю Церкву! Також прошу про ще одну річ, про яку нам часто нагадує і Папа Франциск – благодійність та любов до бідних, а також найслабших.
Хто має велике любляче серце до найбідніших, не може зробити помилку в своєму житті. Існує велика Любов, яка походить з Меджуґор’є – до людей, які є потребуючими. Я з вами, в своєму серці, і бажаю вам отримати багато благодаті в ці дні, щоб у Вас були хороші сповіді, щоб ви могли завжди переживати радість Воскресіння в єдності з іншими!
Нікому й нічому не дозволяйте забрати у Вас цю радість! Ця справжня радість є найбільшим автентичним свідченням у цьому світі!
Щиро, Ваш Кардинал Крістоф Шенборн».
Переглядів 1297
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 січня 2016 року
"Дорогі діти, як Мати, я щаслива, що є поміж вами, бо хочу вам знову говорити про слова мого Сина і Його любов. Надіюся, що ви приймете мене серцем, бо слова мого Сина і Його любов є єдиним світлом і надією в темряві сьогодення. Це є єдина істина і ви, які приймете і будете жити нею, будете мати чисті і смиренні серця. Мій Син любить тих, які чисті і смиренні. Чисті і смиренні серця оживлюють слова мого Сина, живуть ними, поширюють їх і уможливлюють, щоб Його слова всі почули. Слова мого Сина повертають життя тим, котрі їх слухають. Слова мого Сина повертають любов і надію. Тому, мої милі апостоли, діти мої, живіть словами мого Сина. Любіть один одного, так як Він вас полюбив. Любіть один одного в Його ім’я, пам’ятаючи про Нього. Церква розвивається і росте завдяки тим, хто слухає слова мого Сина, завдяки тим, які люблять, завдяки тим, які страждають і терплять в тиші і надії кінцевого відкуплення. Тому, мої милі діти, нехай слова мого Сина і Його любов будуть першими і останніми думками вашого дня. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 180026
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2019 (42)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)