Адвент

  • 04 грудня 2016, 10:08

АдвентІсторія Адвенту сягає кінця IV століття й бере свій початок у Південній Галлії та Іспанії. Там віруючі молитвою й частою участю в богослужіннях протягом трьох тижнів готувалися до свят Різдва та Хрещення Господнього, тому що саме цього дня вділялося Таїнство Хрещення. Пізніше Папа Григорій Великий (+604) встановив час Адвенту як чотири тижні. Це має свій зміст: оскільки людська історія до народження Ісуса вимірювалася 4000 років, отці Церкви вирішили, що щорічна підготовка до народження Месії триватиме чотири тижні.

Адвент відкриває прихід Господа-Спасителя у трьох видах, як про це говорить Папа Франциск: «Перше пришестя, як ми всі знаємо, мало місце у воплоченні, народженні Ісуса у Вифлеємі. Друге пришестя відбувається тепер: Господь відвідує нас постійно, щодня, Він іде поруч із нами, і ця присутність утішає. І, нарешті, буде третє, останнє пришестя, яке ми сповідуємо кожного разу, коли промовляємо Символ віри: «І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих» (Проповідь після молитви «Ангел Господній», 21.11.2016).

Час Адвенту носить пісний характер, стає радісним очікуванням. Перші два тижні Адвенту зосереджені на другому пришесті Господа наприкінці часів. Головна думка цього очікування – зібратися всім разом у Царстві Небесному, – закликає до чування, щоб прихід Господа не був для нас несподіваним. Адвент – це не тільки очікування того, що буде, але й того, що вже відбулося й присутнє посеред нас. До цього готує нас Літургія 3-ої неділі Адвенту – радісної. Період із 17 до 24 грудня – час безпосередньої підготовки до народження Господа. Четверта неділя Адвенту говорить про Воплочення Сина Божого. Завдяки чудові Літургії ці події ми можемо не лише згадувати, але й самі приймати у них участь.

За матеріалами: fara.ivanka.sk і радіо Ватикану

 

 

 

Дорогі друзі, розпочинається час Адвенту з закликом Марії: "Свідчіть безкорисливо - з любові до Бога”.

 

АдвентДорогі наші друзі, починаємо час Адвенту закликом Марії: «Свідчіть безкорисливо, заради любові до Бога». Будемо в цей час молитися про дар любові: любити й дарувати себе ближнім безкорисливо. Постараємося робити маленькі справи з великою любов’ю. під час Адвенту зосередимося в молитві, просячи про дар Божої любові.

Пройдемо разом із Дівою Марією в благодатному й радісному очікуванні приходу Господа в кожне серце й у все те, що проживає зараз кожний із нас особисто, наші сім’ї, молитовні групи, парафії.

 

У молитві і радісному чуванні з вами,

Світло Марії

Взято з газети Світло Марії
Переглядів 1495
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня
"Дорогі діти, мій Син був джерелом любові та світла, коли на Землі говорив до народу всіх народів. Апостоли мої, наслідуйте Його світло. Це не легко. Маєте бути малими. Маєте зробитися меншими від інших, з допомогою віри наповнитися Його любов’ю. Жодна людина на землі без віри не може пережити досвіду чуда. Я з вами. Об’являюся вам цими приходами, цими словами, хочу вам свідчити про мою любов і материнську турботу. Діти мої, не втрачайте часу, ставлячи питання, на які ніколи не отримуєте відповіді. У кінці вашої земної дороги Небесний Отець вам їх дасть. Завжди знайте: Бог усе знає, Бог бачить, Бог любить. Мій улюблений Син освітлює життя, розсіює темряву, а моя материнська любов, яка несе мене до вас, несказанна, таїнственна, але справжня. Я висловлюю свої почуття до вас: любов, розуміння і материнську прихильність. Від вас, апостоли мої, прагну ваших троянд молитви, що мають бути ділами любові. То для мого материнського серця наймиліші молитви. Їх приношу своєму Синові, народженому заради вас. Він вас бачить і чує. Ми завжди близько біля вас. Це є любов, яка кличе, єднає, навертає, підбадьорює та наповняє. Тому, апостоли мої, завжди любіть одні одних, а понад усе любіть мого Сина. Це єдиний шлях до спасіння, до вічного життя. То моя наймиліша молитва, яка найкращим запахом троянд наповняє моє серце. Моліться, завжди моліться за своїх пастирів, щоб мали сили бути світлом мого Сина. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 220064
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Травень 2020 (128)
Квітень 2020 (108)
Березень 2020 (53)
Лютий 2020 (32)
Січень 2020 (50)
Грудень 2019 (45)