» » Члени молитовної спільноти “Bozja Pobjeda” (Божа перемога) в Меджуґор'є

Члени молитовної спільноти “Bozja Pobjeda” (Божа перемога) в Меджуґор'є

  • 13 квітня 2016, 13:25

Члени молитовної спільноти “Bozja Pobjeda” (Божа перемога) в Меджуґор'єНа початку квітня із Загребу в паломництво у Меджуґор'є приїхали члени молитовної спільноти «Božja Pobjeda».

Вони приїхали щоб взяти участь в 2й молитовній зустрічі Харизматичних Спільнот , яка проводилась у Віднові в Святому ДусіХорватії , Боснії та Герцеговини із 1го по 3 число в Меджуґор'є.

Їхні члени спільноти - Ana та Petar Buljan , а також лідер спільноти Marko Blagović були гостями радіопрограми на радіостанції«Мір» Меджуґор'є.

Марко розповів нам як сформувалася їхня молитовна спільнота , яка почалася, як спільнота молодих людей.  Ми звикли збиратися на спільну молитву та для того, щоб прославляти Господа .

Прагнули аби молоді люди пережили зустріч з живим Богом і почали організовувати молитовні зібрання, які б міг відвідати кожен.

Наші зустрічі були наповнені виконанням гімнів та прославою Господа.

Окрім того, що спільнота має багато інших проектів, деякі з них уже є в процесі розробки а інші скоро будуть втілені в реальність.

Кожної останньої Суботи місяця в нас проходить Адорація Пресвятих Дарів для молодих людей.

Я отримав дар натхнення Духа Святого організувати таку Адорацію тут в Меджуґор'є у церкві Св. Якова.

 Ми подумали що і тут можна розпочати щось схоже.

Для того щоб розпочати цей проект ми витратили майже рік часу.

Також в нас є багато формаційних проектів,щоб кожен з нас мав можливість особистісного росту в різних сферах діяльності.

Анна також додала, що особисто вона є в спільноті уже 6 років:

«Це є мій стиль життя , який я обрала.

Господь промовляє до мене через служіння іншим, коли я активна і також у молитві».

Марко додав , що М. займає в його серці особливе місце.

«Десять років тому, після мого навернення, спільнота організувала поїздку в М. Саме тут я пережив прекрасний досвід молитви, згуртованості та близькості. Коротко кажучи, ми досвідчили тут ту тишу в глибині свого серця, якої ще ніколи не мали до того.Найцікавішим було те, що сказав член нашої спільноти в цей час, що ми усі почуваємося дуже добре в М. - наче вдома. Це тому що тут є наша мама саме тому ми  ніби вдома».

Переглядів 997
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 2005., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю жити Моїми посланнями. Бог дарував вам цей час, як час благодаті. Тому, дітоньки, використайте кожну мить і моліться, моліться, моліться. Я всіх вас благословляю й заступаюся перед Всевишнім за кожного з вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 128722
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати