» » Члени молитовної спільноти “Bozja Pobjeda” (Божа перемога) в Меджуґор'є

Члени молитовної спільноти “Bozja Pobjeda” (Божа перемога) в Меджуґор'є

  • 13 квітня 2016, 13:25

Члени молитовної спільноти “Bozja Pobjeda” (Божа перемога) в Меджуґор'єНа початку квітня із Загребу в паломництво у Меджуґор'є приїхали члени молитовної спільноти «Božja Pobjeda».

Вони приїхали щоб взяти участь в 2й молитовній зустрічі Харизматичних Спільнот , яка проводилась у Віднові в Святому ДусіХорватії , Боснії та Герцеговини із 1го по 3 число в Меджуґор'є.

Їхні члени спільноти - Ana та Petar Buljan , а також лідер спільноти Marko Blagović були гостями радіопрограми на радіостанції«Мір» Меджуґор'є.

Марко розповів нам як сформувалася їхня молитовна спільнота , яка почалася, як спільнота молодих людей.  Ми звикли збиратися на спільну молитву та для того, щоб прославляти Господа .

Прагнули аби молоді люди пережили зустріч з живим Богом і почали організовувати молитовні зібрання, які б міг відвідати кожен.

Наші зустрічі були наповнені виконанням гімнів та прославою Господа.

Окрім того, що спільнота має багато інших проектів, деякі з них уже є в процесі розробки а інші скоро будуть втілені в реальність.

Кожної останньої Суботи місяця в нас проходить Адорація Пресвятих Дарів для молодих людей.

Я отримав дар натхнення Духа Святого організувати таку Адорацію тут в Меджуґор'є у церкві Св. Якова.

 Ми подумали що і тут можна розпочати щось схоже.

Для того щоб розпочати цей проект ми витратили майже рік часу.

Також в нас є багато формаційних проектів,щоб кожен з нас мав можливість особистісного росту в різних сферах діяльності.

Анна також додала, що особисто вона є в спільноті уже 6 років:

«Це є мій стиль життя , який я обрала.

Господь промовляє до мене через служіння іншим, коли я активна і також у молитві».

Марко додав , що М. займає в його серці особливе місце.

«Десять років тому, після мого навернення, спільнота організувала поїздку в М. Саме тут я пережив прекрасний досвід молитви, згуртованості та близькості. Коротко кажучи, ми досвідчили тут ту тишу в глибині свого серця, якої ще ніколи не мали до того.Найцікавішим було те, що сказав член нашої спільноти в цей час, що ми усі почуваємося дуже добре в М. - наче вдома. Це тому що тут є наша мама саме тому ми  ніби вдома».

Переглядів 1314
Додати коментар

Послання Богородиці – Цариці Миру від 2 грудня 2014 року
Дорогі діти, запам’ятайте, бо кажу вам – любов переможе. Знаю, що багато з вас втрачають надію, бо навколо себе бачать страждання, біль, ревнощі, заздрість... Але Я ваша мати. Я в Царстві але і тут з вами. Мій Син Мене знову посилає, щоб вам допомогла. Тому не втрачайте надію, але слідуйте за Мною, бо перемога Мого Серця є в імені Божому. Мій улюблений Син думає про вас, як і завжди думав. Вірте Йому і живіть Ним. Він є життя світу. Діти Мої, жити Моїм Сином значить жити Євангелієм. Це не є легко. Це значить любов, прощення і жертва. Це очищує і відкриває Царство. Щира молитва, яка не є лише словами, але молитва, яку висловлює серце, вам допоможе. Також і піст, тому що це є ще більше любові, прощення і жертви . Тому не втрачайте надію, але слідуйте за Мною. Знову вас прошу молитися за своїх пастирів, щоб завжди дивилися на Мого Сина, який був перший Пастир світу і якого сім’я була цілий світ. Дякую вам!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 155039
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати