» » Спільнота “Totus Tuus” – як плід Меджугор’є

Спільнота “Totus Tuus” – як плід Меджугор’є

  • 31 березня 2015, 09:36
Спільнота  “Totus Tuus” – як  плід Меджугор’єБагато молитовних спільнот  виникли, як плід Меджугор’є.  Патріція Сімуніц Чаковеч із Хорватії свідчила про це під час Міжнародної Зустрічі для керівників груп, яка нещодавно відбулася в Меджугор’є. Вона є членом Марійської  молитовної спільноти  "Totus Tuus”, що теж є плодом  Меджугор’є.
Все почалося з того, що одна молода пара із Німеччини вирішила відвідати Меджугор’є під час свого відпочинку в Хорватії і там у Меджугор'є вони пережили глибоке навернення. Після повернення до Німеччини, молоді люди почали молитись та жити посланнями Богородиці. Інші віруючі долучились до них і таким чином сформувалась невеличка молитовна група. У 1994 році, вони  організували паломництво для молоді в Меджугор’є і це було ключовим моментом для багатьох інших паломництв, що відбулися  в майбутньому, а також і для самої громади. Багато молитовних груп сформувалося завдяки цим паломництвам, а назва спільноти "Totus Tuus"  походить із латинської мови , що в перекладі означає "Цілком Твій". Спільнота стала в Чаковечів активною у 2001 році, як гілка від головної спільноти, що знаходиться в Німеччині . Вона виникла одразу ж після 1-го спільного паломництва в Меджугор’є.
Патріція також розповідала нам про плоди,  які дає спільнота : "Ми організовуємо паломництва для молоді , для старших людей, а також для сімей  із дітьми. Наша спільнота поставила перед собою завдання євангелізації , а також ініціює різні активності  для того, щоб могти підтримувати контакт із паломниками та допомагати їм  жити тими намірами, які вони відкрили для себе в Меджугор’є. Ми також організовуємо у різних містах різноманітні одноденні духовні віднови. Кожного року, до річниці Об’явлень в Меджугор’є в нас проходить щорічна Зустріч під назвою: "Cпасибі Тобі, Богородице", коли збираємося усі разом та дякуємо Госпі ( Богородиці ) за усі ті благодаті, якими Вона нас обдарувала."
Переглядів 2013
  • 31 березня 2015, 09:36
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 27 листопада 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю, щоби свої серця ви приготували до цих днів, коли Господь вас особливо хоче очистити від усіх гріхів із вашого минулого. Ви, дорогі діти, не можете самі цього зробити, тому Я тут, щоб допомогти вам. Моліться, дорогі діти! Тільки так ви зможете пізнати все зло, яке є у вас, і віддати його Господеві, щоб Господь повністю очистив ваші серця. Тому, дорогі діти, моліться безперестанку і приготовляйте свої серця покаянням та постом. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 157054
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати