» » Спільнота “Totus Tuus” – як плід Меджугор’є

Спільнота “Totus Tuus” – як плід Меджугор’є

  • 31 березня 2015, 09:36
Спільнота  “Totus Tuus” – як  плід Меджугор’єБагато молитовних спільнот  виникли, як плід Меджугор’є.  Патріція Сімуніц Чаковеч із Хорватії свідчила про це під час Міжнародної Зустрічі для керівників груп, яка нещодавно відбулася в Меджугор’є. Вона є членом Марійської  молитовної спільноти  "Totus Tuus”, що теж є плодом  Меджугор’є.
Все почалося з того, що одна молода пара із Німеччини вирішила відвідати Меджугор’є під час свого відпочинку в Хорватії і там у Меджугор'є вони пережили глибоке навернення. Після повернення до Німеччини, молоді люди почали молитись та жити посланнями Богородиці. Інші віруючі долучились до них і таким чином сформувалась невеличка молитовна група. У 1994 році, вони  організували паломництво для молоді в Меджугор’є і це було ключовим моментом для багатьох інших паломництв, що відбулися  в майбутньому, а також і для самої громади. Багато молитовних груп сформувалося завдяки цим паломництвам, а назва спільноти "Totus Tuus"  походить із латинської мови , що в перекладі означає "Цілком Твій". Спільнота стала в Чаковечів активною у 2001 році, як гілка від головної спільноти, що знаходиться в Німеччині . Вона виникла одразу ж після 1-го спільного паломництва в Меджугор’є.
Патріція також розповідала нам про плоди,  які дає спільнота : "Ми організовуємо паломництва для молоді , для старших людей, а також для сімей  із дітьми. Наша спільнота поставила перед собою завдання євангелізації , а також ініціює різні активності  для того, щоб могти підтримувати контакт із паломниками та допомагати їм  жити тими намірами, які вони відкрили для себе в Меджугор’є. Ми також організовуємо у різних містах різноманітні одноденні духовні віднови. Кожного року, до річниці Об’явлень в Меджугор’є в нас проходить щорічна Зустріч під назвою: "Cпасибі Тобі, Богородице", коли збираємося усі разом та дякуємо Госпі ( Богородиці ) за усі ті благодаті, якими Вона нас обдарувала."
Переглядів 1724
  • 31 березня 2015, 09:36
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 2 жовтня 2014
Дорогі діти! Материнською любов'ю вас прошу: любіть одне одного. Нехай у ваших серцях буде так, як від самого початку хотів Мій Син: на першому місці - любов до Небесного Отця і до ближнього свого, понад усе земне. Дорогі Мої діти, хіба не розпізнаєте знаків часу? Хіба не розпізнаєте, що все те, що навколо вас, все, що відбувається, - тому що немає любові? Зрозумійте, що спасіння є в істинних цінностях. Прийміть міць Небесного Отця. Любіть Його і почитайте. Ідіть слідами Мого Сина. Ви, діти Мої, апостоли Мої дорогі, ви завжди знову збираєтеся біля Мене, тому що спраглі. Спраглі миру, любові та щастя. З Моїх рук напийтеся. Мої руки вам простягають Мого Сина, Який є джерелом чистої води. Він оживить вашу віру і очистить ваші серця, бо Мій Син любить чисті серця, а чисті серця люблять Мого Сина. Тільки чисті серця є смиренними й мають міцну віру. Таких сердець Я чекаю від вас, діти Мої. Мій Син сказав Мені, що Я Мати цілого світу. Вас, які Мене такою приймаєте, прошу, щоб Мені своїм життям, молитвою й жертвою помогли, щоб Мене всі Мої діти прийняли як Матір, щоб їх могла повести до джерела чистої води. Дякую вам! Дорогі Мої діти, коли вам ваші пастирі своїми благословенними руками простягають тіло Мого Сина, завжди в серці дякуйте Моєму Синові за жертву й за пастирів, яких вам завжди знову дає.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 128971
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати