Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Священики у “школі Богородиці”

Священики у “школі Богородиці”

  • 23 липня 2015, 16:53
Священики у “школі Богородиці”«Мир вам!» – ці слова, якими воскреслий Ісус привітав Своїх учнів, стали темою 20-го міжнародного семінару для священиків. З 6 до 11 липня Меджуґор’є стало домом і місцем духовного оновлення для 400 священиків та семінаристів з 23 країн
Семінар проводив отець Іван Мандурич. Він народився неподалік від Меджуґор’я, у селі Посуш’є в сім’ї, яка мала 10 дітей. За освітою — архітектор, кілька років активно провів у Вітчизняній війні, працював на державних службах і в приватному секторі. Однак у душі відчував прагнення чогось більшого, заклик до служіння Богу. У віці 37 років вступив до ордену Товариства Ісуса. Висвячений на священика у 2009 році. Зараз отець Іван служить у базиліці Серця Ісуса в Загребі, активно займається духовною формацією молоді.
6 днів священики провели у "школі Богородиці”. Кожну лекцію отець Іван починав і закінчував спонтанною молитвою, молитвою серцем. На цих духовних вправах священики разом роздумували про те, ким є священик, про пошук і розпізнання Божої волі в повсякденному житті, іспит сумління і «біди», з якими може зіткнутися священик і т.д. Була змога також індивідуально роздумувати над Словом Божим і темами лекцій в тиші або на тихій адорації. Як і щороку, священики разом піднімалися на гори Подбрдо і Крижевац. Окрім того, учасники семінару могли пережити на практиці одну з ігнатіанських медитацій. Її темою була Божа любов, а наміренням —  молитва про благодать любові.
Ділячись враженнями і пережитим у ці дні, священики були одностайні в тому, що через слова і серце, а головне, через свідчення отця Івана Мандурича Господь із новою силою запалив вогник Своєї любові у їхніх серцях. Як сказав один священик із Польщі, ведучий семінару говорив настільки просто, по-людськи й серцем, що запалив навіть його, літню людину. І цей Божий вогник тепер горітиме з любові до інших.
 
Більше свідчень учасників Ви знайдете в наступному номері газети «Світло Марії» (за серпень).
 
{informer=10}
 
Взято із сайту Світло Марії
Переглядів 4 059
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 жовтня 1990., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю в особливий спосіб молитися й приносити жертви та добрі діла за мир у світі. Сатана сильний і всіма силами хоче знищити мир, що приходить від Бога. Тому, дорогі діти, в особливий спосіб моліться зі Мною за мир. Я з вами, хочу допомогти вам Своїми молитвами й хочу повести вас дорогою миру. Я вас благословляю Своїм Материнським благословенням. Не забувайте жити посланнями миру! Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 324 027
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Липень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2025 (7)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (39)