Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на свято Відвідин Пресвятою Дівою Марією Єлизавети (РКЦ)

Літургійні читання на свято Відвідин Пресвятою Дівою Марією Єлизавети (РКЦ)

  • 31 травня 2022, 01:30

Перше читання
Соф 3, 14-18

Читання з Книги пророка Софонії

Виспівуй, о дочко Сіону! Вигукуй радо, Ізрáїлю! Радуйся й веселися з усього серця, дочко Єрусалимська! Господь усунув засуди проти тебе, прогнав ворога твого. Цар Ізрáїля, Господь, посеред тебе: не будеш більш боятись лиха. Того дня Єрусалимові скажуть: «Не бійся, о Сіоне, нехай не опадають руки в тебе! Господь, твій Бог, посеред тебе; Він, могутній, сам врятує. Він буде веселитися тобою під веселі співи, неначе під час свята».
Я віддалив від тебе лихо, ти не нестимеш більше ганьби.

Слово Боже

Або:
Рим 12, 9-16б

Читання з Послання святого апостола Павла до римлян

Брати! Любов — нелицемірна. Ненавидьте зло, шукайте добра, любіть один одного по-братерськи, пошаною один одного випереджайте; у наполегливості не лінуйтеся, духом палайте, Господу служіть, радійте надією, труднощі переносьте, перебувайте витривало в молитві; беріть участь у потребах святих, виявляйте гостинність. Благословляйте тих, хто переслідує вас, — благословляйте, а не проклинайте. Радійте з тими, які радіють, і плачте з тими, котрі плачуть. Тримайтеся між собою однієї думки, не мудруйте про високе, але схиляйтеся до покірного.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Іс 12, 2. 3-4бвг. 5-6 (П.: пор. 6б) 

Посеред тебе Бог — Святий великий

Ось Бог — моє спасіння! *
Я уповаю і не боюся,
Бо міць моя і пісня — Господь, *
Він — моє спасіння!

Ви будете з радістю черпати води *
із джерел спасіння.
Хваліте Господа, призивайте Його Ім’я! †
Розголосіть між народами про подвиги Його, *
нагадуйте, що Ім’я Його величне!

Співайте Господу, бо Він учинив величне; *
нехай знають про це на всій землі!
Ликуйте й веселіться, мешканці Сіону! *
Бо великий серед тебе — Святий Ізрáїля!

Спів перед Євангелієм
Лк 1, 45

Алілуя, алілуя, алілуя

Блаженна ти, Діво Маріє,
яка повірила, що здійсниться сказане тобі Господом!

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 1, 39-56

 Читання святого Євангелія від Луки

Тими днями Марія, вставши, поспішно пішла в гірську місцевість, до міста Юдиного. Вона ввійшла в дім Захарії і привітала Єлизавету. Коли ж почула Єлизавета привітання Марії, заворушилося немовля в її утробі. Єлизавета сповнилася Святим Духом і вигукнула гучним голосом, промовляючи: «Благословенна ти між жінками і благословенний плід твоєї утроби! І звідки ж мені це, щоби до мене прийшла Мати мого Господа? Бо як почула я твоє привітання, то з радощів заворушилася дитина в моїй утробі. Блаженна ж та, яка повірила, що здійсниться сказане їй Господом!» А Марія промовила: «Величає душа моя Господа, і радіє дух мій у Бозі, Спасителі моїм, бо Він зглянувся на покору слугині своєї; ось бо віднині блаженною зватимуть мене всі покоління, бо вчинив мені велике Сильний, і святе Ім’я Його, і милосердя Його з роду в рід для тих, хто боїться Його. Він виявив силу свого рамена, розсіяв гордих думками сердець їхніх, скинув могутніх з престолів і підняв угору покірних, голодних наситив благами, а багатих відіслав ні з чим. Він пригорнув Ізрáїля, слугу свого, згадавши милосердя, як і проголосив нашим батькам — Авраамові та роду його аж до віку!» Тож Марія перебула в неї якихось три місяці й повернулася до свого дому.

Слово Господнє

Переглядів 1 222
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 вересня 2000., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю відкритися молитві. Нехай молитва стане для вас радістю. Відновіть молитву у своїх сім’ях та створюйте молитовні групи, і так переживете радість у молитві і єднання. Всі, хто молиться і є членами молитовних груп, у серці відкриті Божій волі та радісно свідчать Божу любов. Я з вами та всіх вас ношу у Своєму Серці й благословляю вас Своїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 301 298
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2024 (44)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (46)