» » » Літургійні читання на XXV звичайну неділю, рік А (РКЦ)

Літургійні читання на XXV звичайну неділю, рік А (РКЦ)

  • 20 вересня 2020, 00:30

Римо-католицький календар

ХХV неділя звичайна, рік А

Перше читання
Іс 55, 6-9

Читання з Книги пророка Ісаї

Шукайте Господа, покіль Його можна знайти! Взивайте до Нього, покіль Він близько! Нехай безбожник покине свою путь, а беззаконник – свої думки! Нехай навернеться до Господа, і Він його пожалує, до Бога нашого, бо Він на прощення пребагатий. Думки бо Мої – не ваші думки, і дороги ваші – не Мої дороги, – слово Господнє. Бо так, як небо вище від землі, так Мої дороги вище від доріг ваших і думки Мої вищі від думок ваших.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 145(144), 2-3. 8-9. 17-18 (П.: 18а)

Бог близько того, хто Його взиває

Щодня буду Тебе благословити, *
і хвалити Ім’я Твоє по віки вічні.
Великий Господь і хвали вельми гідний, *
і велич Його незбагненна.

Господь ласкавий і милосердний, *
повільний до гніву й милістю великий.
Добрий Господь до всіх, *
і Його милосердя перед усіма Його ділами.

Справедливий Господь у всіх своїх дорогах *
і милостивий у всіх своїх ділах.
Близько Господь до всіх, які до Нього взивають, *
до всіх тих, що до Нього взивають по правді.

Друге читання
Флп 1, 20в-24. 27

Читання з Першого послання святого Павла Апостола до филип’ян

Брати: Буде звеличений Христос у моєму тілі: чи то життям, чи то смертю. Адже для мене життя – це Христос, а смерть – це надбання. Та якщо життя в тілі – це для мене плід діл, тоді я не знаю, що вибрати. Те й друге вабить мене: маю бажання звільнитися і бути з Христом, бо це набагато краще, а залишатися в тілі – потрібніше для вас. Тільки живіть згідно з Євангелієм Христа, щоб коли прийду й побачу вас, а навіть якщо буду відсутній, чув би про вас, що стоїте в одному дусі, однодушно відстоюючи віру Євангелія

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Пор. Діян 16, 14б

Алілуя, Алілуя, Алілуя

Господи, відкрий наші серця,
щоб ми уважно слухалися слів Твого Сина.

Алілуя, Алілуя, Алілуя

Євангеліє
Мт 20,1-16а

† Читання святого Євангелія від Матея

Ісус розповів учням таку притчу: «Царство Небесне подібне до господаря, який вийшов якось вранці найняти робітників до свого виноградника. Домовившись з робітниками по динарію за день, він послав їх до свого виноградника. Вийшовши о третій годині, побачив інших, які стояли без діла на ринку, і сказав їм: "Ідіть і ви у виноградник – і дам вам по справедливості”. Вони пішли. Далі, вийшовши о шостій та о дев’ятій годинах, зробив так само. Коли вийшов об одинадцятій годині, знайшов інших, які стояли, і каже їм: "Чому ви стоїте тут без діла цілий день?” Кажуть йому: "Бо нас ніхто не найняв”. Він каже їм: "Ідіть і ви у виноградник”. Коли настав вечір, каже господар виноградника до свого управителя: "Поклич робітників і дай їм платню, почавши від останніх і аж до перших”. Ті, хто прийшов об одинадцятій годині, одержали по динарію. А коли підійшли перші, то думали, що одержать більше, але й вони отримали по динарію. Відтак, одержавши, нарікали на пана, кажучи: "Оці останні попрацювали одну годину, а ти прирівняв їх до нас, які винесли тягар дня і спеку”. А він у відповідь сказав одному з них: "Друже, не кривджу тебе; чи не за динарія домовився ти зі мною? Візьми своє і йди. Я ж хочу й цьому останньому дати так само, як і тобі; хіба не можна мені зробити з моїм те, що я бажаю? Чи твоє око лукаве через те, що я добрий?” Так останні будуть першими, а перші – останніми».

Слово Господнє

Переглядів 40
  • 20 вересня 2020, 00:30
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 серпня 2018 року, через візіонерку Марію

 
"Дорогі діти! Це благодатний час. Дітоньки, більше моліться, менше говоріть і дозвольте Богові вести вас дорогою навернення. Я з вами й люблю вас Моєю материнською любов'ю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
 

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Жовтень 2020 (45)
Вересень 2020 (60)
Серпень 2020 (82)
Липень 2020 (106)
Червень 2020 (119)
Травень 2020 (130)