» » » Літургійні читання на свято Хрещення Господнього, рік Б (РКЦ)

Літургійні читання на свято Хрещення Господнього, рік Б (РКЦ)

  • 07 січня 2018, 00:30

Римо-католицький календар

Хрещення Господнє, рік Б

Перше читання
Іс 42, 1-4. 6-7

Читання з Книги пророка Ісаї

Так говорить Господь: «Ось Мій Слуга, якого Я підтримую, Мій вибраний, якого вподобало Моє серце. Я поклав на Нього дух Мій: він понесе народам право. Він не буде кричати, ані вигукувати, і голосу свого на вулиці не дасть почути. Надломленої очеретини не доламає; льону, що куриться, Він не погасить; провістить право в істині. Він не ослабне, не подасться, аж поки не встановить на землі право, і острови чекають Його закон. Я, Господь, покликав Тебе для праведності, Я взяв Тебе за руку, Я берегтиму Тебе, Я утворив Тебе і поставив Тебе як завіт люду і світло народам, щоб сліпим очі відкривати, виводити з в’язниці в’язнів, з темниці тих, хто сидить у темряві».

Слово Боже

Псалом респонсорійний

Пс 29 (28), 1а і 2. 3ав-4. 3б і 9б-10 (П.: 11б)

Народ свій в мирі Бог благословляє

Принесіть Господу, сини Божі, *
Господу славу Його Імені воздайте,
Господу вклоніться *
в святості прикрасах.

Господній голос над водами, *
над великими водами.
Господній голос могутній, *
Господній голос величний.

Загримів Бог слави, *
в Його храмі все віддає Йому славу.
Господь був у потопі, *
і Господь перебуває як цар навіки.

Друге читання
Діян 10, 34-38

Читання з Діянь Апостолів

Тими днями відкривши уста, Петро промовив: «Справді розумію, що Бог не є тим, хто зважає на зовнішню подобу, але в кожному народі той, хто боїться Його і чинить праведне, є Йому милий. Він послав синам Ізраїля слово, звіщаючи мир через Ісуса Христа. Він – Господь для всіх. Ви знаєте про справу, що сталася у всій Юдеї, починаючи від Галілеї, після хрещення, яке проповідував Йоан, про Ісуса з Назарета: як помазав Його Бог Духом Святим і силою, і Він ходив, роблячи добро й оздоровлюючи всіх поневолених дияволом, тому що Бог був з Ним!»

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Пор. Мк 9,7

Алілуя, алілуя, алілуя.

Відкрилося небо і пролунав Отця голос:
Це Син мій возлюблений, Його слухайтесь.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мк 1, 7-11

† Читання святого Євангелія від Марка

Того часу Йоан проповідував, кажучи: «Слідом за мною йде сильніший за мене, якому я не достойний, нахилившись, розв’язати ремінця Його сандалів. Я похрестив вас водою, а Він буде хрестити вас Духом Святим!» Сталося, що тими днями прийшов Ісус із Назарета галілейського і був хрещений Йоаном у Йордані. І тут же, виходячи з води, Він побачив небеса, що розкрилися, і Духа, який, мов голуб, сходив на Нього; і голос пролунав з небес: «Ти – Син Мій улюблений, у тобі Я знайшов уподобання!»

Переглядів 46
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1989р.
Дорогі діти! Вже роками я передаю веління. Дітоньки, хочу веліннями створити у ваших серцях прекрасні візерунки, щоб я могла кожного з вас зокрема подарувати Всевишньому як завершений образ. Тому бажаю, діти, щоб ваш вибір був вільний, бо Бог дав вам волю. Моліться, щоб ви могли зважитися бути з Господом без жодного впливу. Я молюся за вас перед Богом і прошу, щоб ви віддали себе Йому. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116914
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати