» » » Літургійні читання на 23 грудня (РКЦ)

Літургійні читання на 23 грудня (РКЦ)

  • 22 грудня 2016, 23:15

Перше читання
Мал 3, 1-4, 23-24

Читання з Книги пророка Малахії

Так говорить Господь Бог: "Оце Я посилаю гінця мого, й він приготує дорогу переді мною, і Господь, що ви Його шукаєте, прийде негайно у храм свій. Ангел союзу, що ви Його бажаєте, – ось Він іде, – говорить Господь Сил. Хто витримає день Його приходу? І хто встоїться, коли він з’явиться? Таж Він, немов вогонь ливарний, неначе луг шаповалів. Засяде, як той, що топить і прочищує срібло. Очистить синів Леві і переллє їх, як золото й срібло, і вони будуть тими, що приносять Господеві жертву справедливо. І тоді Господеві буде любий принос Юди та Єрусалиму, як за днів давніх, за років колишніх. Ось Я пошлю вам Іллю пророка перед приходом дня Господнього, великого і страшного. І він наверне серце батьків до дітей і серце дітей до батьків, щоб Я, прийшовши, не побив землі прокляттям”.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 25(24), 4-5, 8-9, 10 і 14 (П.: Лк 21, 28)

Голови вгору, бо спасіння близько

Вкажи мені, о Господи, Твої дороги, *
навчи мене, де твої стежки.
Напути мене по Твоїй правді й навчи мене, *
бо Ти Бог, мій спаситель, Тебе очікую весь день я.

Добрий Господь і праведний, *
тому й навчає грішників дороги.
Напоумлює покірливих на правду *
і навчає смиренних путі своєї.

Усі стежки Господні – милість і правда *
для тих, що бережуть завіт Його свідоцтва.
Довірливий Господь до тих, які Його бояться, *
і свій завіт дає їм знати.

Спів перед Євангелієм

Алілуя, алілуя, алілуя

Царе народів, наріжний камене Церкви,
прийди і спаси людину, яку створив з намулу.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 1, 57-66

Читання святого Євангелія від Луки

Єлизаветі настав час родити; і вона народила сина. Почули сусіди та її родина, що Господь возвеличив своє милосердя над нею, і раділи разом з нею. Сталося, що восьмого дня прийшли обрізати дитя і хотіли назвати його ім’ям його батька – Захарією. Та озвалася його мати й сказала: «Ні, хай буде названий Йоаном!» А їй сказали, що нікого немає в її родині, хто б називався цим ім’ям. Тож знаками питали його батька, як хотів би його назвати. Попросивши дощечку, написав слова: «Його ім’я – Йоан!» І всі здивувалися. В ту мить відкрилися його уста та його язик, і він став говорити, благословляючи Бога. І страх напав на всіх їхніх сусідів; і по всій гірській околиці Юдеї розповідалося про всі ці події. Всі, хто почув це, брали до свого серця, запитуючи: «Ким же буде ця дитина?» Бо Господня рука була з нею!

Слово Господнє

Переглядів 1047
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 березня 2016 року
Дорогі діти! Мій прихід до вас є для вас даром Небесного Отця. Приходжу через Його любов, щоб допомогти вам знайти шлях до правди, знайти шлях до мого Сина. Приходжу, щоб підтвердити вам правду. Хочу нагадати вам слова мого Сина. Він промовляв слова спасіння для цілого світу, слова любові для всіх, любов, яку довів Своєю жертвою. Але й сьогодні багато моїх дітей Його не знають, не хочуть Його пізнати, є байдужими. Через їхню байдужість моє серце боляче страждає. Мій Син завжди був в Отці. Народжуючись на землі, приніс Боже, а від мене прийняв людське. З Ним поміж нас прийшло слово. З Ним прийшло світло світу, яке проникає в серця. Освічує їх і наповнює їх любов’ю й утішенням. Діти мої, мого Сина можуть бачити всі ті, які Його люблять, бо Його Обличчя видно в душах, сповнених любов’ю до Нього. Тому, діти мої, апостоли мої, послухайте мене. Залиште марноту й егоїзм. Не живіть лише для земного й матеріального. Любіть мого Сина й чиніть так, щоб інші бачили Його Обличчя через вашу любов до Нього. Я допоможу вам щонайбільше Його пізнати. Буду вам про Нього говорити. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 219472
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (108)
Березень 2020 (53)
Лютий 2020 (32)
Січень 2020 (50)
Грудень 2019 (45)