Меджугор'є - місце молитви, миру » Літургійні читання » РКЦ » Літургійні читання на понеділок ІІІ тижня Адвенту (РКЦ)

Літургійні читання на понеділок ІІІ тижня Адвенту (РКЦ)

  • 14 грудня 2015, 10:21
Літургійні читання на понеділок ІІІ тижня Адвенту (РКЦ)
Римо-католицький календар

Понеділок ІІІ тижня Адвенту
Перше читання
Чис 24, 2-7, 15-17а
Читання з Книги Чисел
Тими днями Валаам, підвівши очі, уздрів Ізраїля, що таборився за колінами; і зійшов на нього дух Божий, і заходився він віщувати, мовивши: “Слово Валаама, сина Беора, слово мужа з одкритими очима; слово того, що чув глагол Божий, що бачить видіння Всемогутнього, що падає і прозріває. Що за красні, Якове, намети в тебе, – Ізраїлю, твої оселі! Вони, немов луки, розкинулись, немов сади понад ріками, немов дуби, Господні садженці, немов оті кедри, що над водою. Вода ллється з Його відер і насіння Його у воді обильній; могутніший, ніж Агаг, його володар, і царство Його знесеться високо”. І заходився він віщувати, мовивши: “Слово Валаама, сина Беора, – слово мужа з одкритими очима; слово того, який чує глагол Божий, який знає про задуми Всевишнього, який бачив видіння Всемогутнього, що і падає, і прозріває. Бачу Його, та не під теперішню пору; дивлюся на Нього, та не зблизька. Зійде бо зірка з Якова, здійметься берло з Ізраїля”.
Слово Боже
Псалом респонсорійний
Пс 25(24)
Де Твої стежки, – навчи мене, Боже
Вкажи мені, о Господи, Твої дороги, *
навчи мене, де Твої стежки.
Напути мене по Твоїй правді й мене навчи, *
бо Ти Бог, мій Спаситель, Тебе очікую ввесь день я.
Згадай про Твоє милосердя, Господи, *
і про Твою милість, бо вона споконвіку.
З милосердя Твого, згадай мене, *
о Господи, доброти Твоєї ради.
Добрий Господь і праведний, *
тому й навчає грішників дороги.
Напоумлює покірливих на правду *
і навчає смиренних путі своєї.
Спів перед Євангелієм
Пс 85(84) 8
Алілуя, алілуя, алілуя
Яви, о Господи, Твоє милосердя,
подай нам Твоє спасіння.
Алілуя, алілуя, алілуя
Євангеліє
Мт 21, 23-27
† Читання святого Євангелія від Матея
Коли Ісус увійшов у храм, до Нього, як Він навчав, підійшли первосвященики та старші народу і запитали: «Якою владою Ти це робиш? І хто Тобі дав цю владу?» У відповідь Ісус сказав їм: «Задам і Я вам одне запитання. Якщо на нього відповісте Мені, то і Я вам скажу, якою владою Я це чиню: Хрещення Йоанове звідки було? З неба чи від людей?» Вони ж міркували між собою: «Якщо скажемо: “З неба”, Він відкаже нам: “То чому ви не повірили йому?” Якщо ж скажемо: “Від людей”, то боїмося народу, бо всі вважають Йоана за пророка». Тож у відповідь вони Ісусові сказали: «Не знаємо!» Тоді й Він промовив до них: «І Я не скажу вам, якою владою Я це чиню!»
Слово Господнє


Джерело: CREDO
Переглядів 1 485
Додати коментар

Послання Богородиці – Цариці Миру від 2 листопада 2014 року в Меджуґор’ї
Дорогі діти! Я з вами з благословення Мого Сина, з вами, які Мене любите і які Мене стараєтеся наслідувати. Я хочу бути і з тими вами, які Мене не приймаєте. Усім вам відкриваю Своє серце, повне любові, та благословляю вас Своїми материнськими руками. Я мати, яка вас розуміє. Я жила ваше життя і пережила ваші страждання й радості. Ви, які переживаєте біль, розумієте Мій біль і страждання за тих Моїх дітей, які не дозволяють, щоб їх освітило світло Мого Сина, за тих Моїх дітей, які живуть у темряві. Тому потребую вас, вас, яких освітило світло і які збагнули істину. Закликаю вас поклонятися Моєму Синові, щоб ваша душа росла і досягла правдивої духовності. Апостоли Мої, тоді зможете Мені допомогти. Допомогти Мені — значить молитися за тих, які не пізнали любов Мого Сина. Молячись за них, ви показуєте Моєму Синові, що Його любите й наслідуєте. Мій Син Мені пообіцяв, що зло ніколи не переможе, тому що тут ви, душі праведних; ви, які свої молитви стараєтеся промовляти серцем; ви, які свої болі і страждання приносите Моєму Синові; ви, які розумієте, що життя — це лише одна мить; ви, які прагнете Царства Небесного. Усе це робить вас Моїми апостолами й веде до перемоги Мого Серця. Тому, діти Мої, очистіть ваші серця і поклоняйтесь Моєму Синові. Дякую вам!

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2021 (36)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)
Листопад 2020 (45)