Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на свято Св. Терези Бенедикти від Хреста (РКЦ)

Літургійні читання на свято Св. Терези Бенедикти від Хреста (РКЦ)

  • 09 серпня 2016, 01:00

Св. Терези Бенедикти від Хреста, Покровительки Європи
(свято)

Перше читання
Ос 2, 16б. 17б. 21-22

Читання з Книги пророка Осії

Так говорить Господь: «Ось Я заведу її у пустиню, і буду їй до серця промовляти. І вона відповість там так, як за днів своєї молодості та як вона виходила з Єгипетського краю. Я заручу тебе собі навіки, я заручу тебе собі в справедливості й у праві, в ласкавості й у любові. Я заручу тебе собі в вірності, й ти Господа спізнаєш». Слово Боже.

Псалом респонсорійний
Пс 45(44)

Господь приходить, йдіть Христу назустріч

Послухай, дочко, глянь, прихили своє вухо: *
забудь свій народ і дім свого батька,
Бо ж цар бажає твоєї краси, *
адже ж він є твоїм паном! Тож йому поклонися.

Вся слава дочки-царівни – в ній самій; *
її одежі гаптовані золотом.
У різнобарвних вишитих шатах приведуть її до царя, *
а за нею увійдуть дівчата – її подруги.

Їх приведуть веселими та в захопленні – *
їх уведуть до палацу царя.
Замість твоїх батьків у тебе будуть твої сини. *
Ти їх поставиш володарями над усією землею.

Спів перед Євангелієм 
Лк 21,36

Алілуя, алілуя, алілуя

Ось діва мудра, яку Господь застав на чуванні.
Прибувши, Господь увійшов з нею на весільний бенкет.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 25, 1-13

Читання святого Євангелія від Матея

Того часу Ісус розповів своїм учням таку притчу: "Царство Небесне буде подібне до десятьох дів, які, взявши свої каганці, вийшли назустріч молодому. П’ять із них були нерозумні, а п’ять – мудрі. Нерозумні, взявши свої каганці, не взяли із собою олії. А мудрі разом зі своїми каганцями в посудинах взяли олію. Оскільки молодий запізнювався, всі задрімали й поснули. А опівночі пролунав крик: "Ось молодий, виходьте йому назустріч!” Тоді всі ті діви встали і приготували свої каганці. Нерозумні сказали мудрим: "Дайте нам вашої олії, бо наші каганці гаснуть!” А мудрі у відповідь сказали: "Щоби часом не забракло і нам, і вам, краще підіть до продавців та й купіть собі”. Коли вони пішли купувати, прийшов молодий, і ті, які були готові, пішли з ним на весілля, і двері замкнули. Потім приходять й інші діви та й кажуть: "Пане, пане, відчини нам!” А він у відповідь сказав: "Воістину кажу вам: я вас не знаю!” Тож пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години.

Слово Господнє

Переглядів 3 444
Додати коментар

Послання Богородиці, 9 жовтня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Знаєте, що хочу провадити вас на дорозі святості, однак не хочу змушувати вас бути святими насильно. Я хочу, щоб кожен із вас своїми маленькими зреченнями допоміг собі й Мені, щоб вас могла вести, щоб день у день ви були ближче до святості. Тому, дорогі діти, не хочу змушувати вас виконувати послання, але цей тривалий час, що Я з вами, є знаком, що вас безмежно люблю й бажаю, щоби кожен зокрема був святим. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”..

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 337 039
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Квітень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2026 (13)
Березень 2026 (42)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)
Грудень 2025 (48)
Листопад 2025 (29)