Літургійні читання на 18 грудня (РКЦ)

  • 18 грудня 2015, 11:55
Літургійні читання на 18 грудня (РКЦ)
Римо-католицький календар
18 грудня
Перше читання
Єр 23, 5-8
Читання з Книги пророка Єремії
Ось настане час, – слово Господнє, – і Я пробуджу для Давида праведний пагін, що владарюватиме як цар і буде мудрим, буде чинити на землі суд і справедливість. За його днів спасеться Юда, й Ізраїль житиме безпечно. Ось Ім’я його, яким його будуть звати: «Господь – наша справедливість». Тим то настане час, – слово Господнє, – що не будуть казати більше: «Живий Господь, який вивів синів Ізраїля з Єгипту!», лише: «Живий Господь, який вивів і привів потомків дому Ізраїля з північної землі й з усіх земель!», до яких Я їх вигнав; і вони житимуть у рідній країні.
Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 72 (71), 1-2. 12-13. 17-18
За днів Господніх буде мир повіки
Боже, дай свій суд цареві, – *
і синові царя свою справедливість,
щоб він судив у справедливості народ Твій *
і судом праведним – Твоїх убогих.
Бо він визволить знедоленого, що голосить, – *
убогого, в якого помічника немає.
Він змилосердиться над бідним й убогим, *
і спасе душі нужденних.
Справді, Ти поставив їх на слизькому, *
і призвів їх до руїни.
Як раптово прийшло на них спустошення! *
Зникли, загинули від страху.

Спів перед Євангелієм
Алілуя, алілуя, алілуя
Вождю дому Ізраїля, Ти дав закон Мойсеєві на Синаї,
прийди нас визволити своїм простягненим раменом.
Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 1, 18-24
Читання святого Євангелія від Матея
Народження Ісуса Христа відбулося так. Коли Його мати Марія була заручена з Йосифом, перш ніж вони зійшлися, виявилося, що вона мала в лоні від Духа Святого. А Йосиф, її чоловік, будучи праведним і не бажаючи її ославити, вирішив таємно відпустити її. Щойно він про це подумав, як ось Господній ангел з’явився йому уві сні, кажучи: «Йосифе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній є від Духа Святого. Вона ж народить Сина, і даси Йому ім’я Ісус, бо Він спасе свій народ від його гріхів». Це ж усе сталося, щоби збулося Господнє слово, сказане через пророка: «Ось, діва матиме в лоні та народить Сина, і дадуть Йому ім’я – Еммануїл», що означає: «З нами Бог». Прокинувшись від сну, Йосиф вчинив так, як наказав йому Господній ангел, і прийняв свою дружину.
Слово Господнє


Джерело: CREDO
Переглядів 3 285
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 2014, через візіонера Якова Чоло
На останньому щоденному явлінні 12 вересня 1998 року Богородиця сказала Якову Чоло, що тепер він буде мати явління щорічно один раз на рік 25 грудня на Різдво. Так було і в цьому році. Явління почалось о 14:40 і тривало 8 хвилин. Потім Яків передав нам послання:
Дорогі діти! Сьогодні, в цей благодатний день, хочу, щоб кожне ваше серце стало вифлеємською стаєнкою, в якій народився Спаситель світу. Я ваша Mати, яка вас безмірно любить і піклується про кожного з вас. Тому, діти Мої, віддайтеся Мамі, щоб могла кожне ваше серце і ваше життя покласти перед малим Ісусом, тому що лише так, діти Мої, ваші серця будуть свідками щоденного Божого народження у вас. Дозвольте Богові, щоб освітив ваші життя світлом і ваші серця радістю, аби могли щоденно освітлювати шлях і бути прикладом істинної радості для інших, які живуть у темряві й не відкриті Богові та Його благодатям. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 323 882
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Липень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2025 (3)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (39)