Жертвування стражданнями (Тереза Ґажійова)

  • 05 квітня 2025, 10:14
Марія закликає нас до співпраці. У кожному Її слові відчуваємо Материнську любов і турботу про всіх Своїх дітей. Уявіть собі матір, яка однаково любить усіх своїх дітей, однаково піклується про них, але деякі з них віддаляються від Ісуса. Тоді увага матері найбільше зосереджена на тій дитині, якій загрожує небезпека. Мати просить інших дітей, які перебувають на правильному шляху, допомогти братові чи сестрі, які впали в гріх. Кожна людина на землі є дитиною Марії. Мати хоче, щоб усі вони були врятовані. Її Материнське серце кровоточить, коли Вона бачить нас, Своїх дітей, у наших гріхах і далеко від Ісуса.
Вона показує нам шлях Ісуса й вихід, щоб забрати тих, хто впав, на небо – жертвуватись за них. Ісус сказав: «Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає» (Йо. 15:13). Кожен із нас страждає. Страждання – це таємниця. Іноді воно болюче, нестерпне й без віри в Бога доводить нас до відчаю. Віра допомагає нам у нашому болю. Біль, прожитий і відданий Богові, спасає, приносить мир. Марія у Своїх посланнях про страждання говорить нам: «Я свій біль ховала любов’ю, але ви, діти мої, маєте багато питань. Не розумієте болю. Не розумієте, що через Божу любов маєте прийняти біль і зносити його. Його досвідчить кожна людська істота меншою чи більшою мірою. Але з миром у душі й у стані ласки існує надія. (...) Апостоли моєї любові, ви, які терпите, знайте, що ваші болі стануть світлом і славою. Діти мої, допоки зносите біль, допоки терпите, небо входить у вас і ви всім навколо себе даєте трохи неба та багато надії» (02.09.2017).
Жертвувати стражданням не означає вдавати, що воно нас не болить. Марія вчить нас ховати страждання в любові. Але коли ми страждаємо, скажімо Їй: «Мамо, це дуже важко, мені боляче, але я віддаю це Тобі, щоб здійснилися Твої наміри».
Кілька років тому, під час Великого посту, Вона закликала нас молитися за важкохворих, щоб вони прийняли свої страждання і віддали їх Богові для спасіння душ. А також молитися Славні Таємниці Розарію на колінах біля підніжжя хреста. Таким чином наш погляд спрямовується у вічність.
Жертва не обов'язково має бути лише великим стражданням. Це також може бути маленьке, щоденне самозречення, спокійно перенесені незручності, прощення, терпіння у випробуваннях, творення добра без очікування винагороди. Кожна жертва має цінність, коли вона поєднана з любов'ю і спасає душі.
Марія потребує нас зараз там, де ми є, і такими, якими ми є. Вона повторює нам, що Вона з нами в житті, у болю, у стражданнях і в любові. Вона допомагає нам сказати Богові «так», тобто щомиті приймати рішення на користь любові, що б не сталося. Тільки любов має силу привести нас до вічного життя.
Молитва
Маріє, дякуємо Тобі за Твоє ведення. Допоможи нам краще співпрацювати з Тобою. З вдячністю жертвуємо Тобі наші сльози, наші молитви, наші страждання за тих, хто далеко від Ісуса. З Тобою ми повторюємо наше «так» Богові. Амінь.
Переглядів 112
Додати коментар

Послання Богородиці, 6 березня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю більше відкритися Богові, щоб міг через вас діяти. Наскільки ви відкриєтеся, стільки плодів приймете. Хочу знову закликати вас до молитви. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 319 619
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Квітень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930