Моліться Святому Духові

  • 05 травня 2015, 21:22
Моліться Святому Духові На початку Свого послання Марія говорить нам, якою є мета її об’явлень, її близькості та присутності. Зміцнює нас у вірі, що є з нами і не залишає нас. Також вона бажає, щоб і ми були й залишалися з нею. Метою її близькості є провадити нас до спасіння. Нашим спасінням є Ісус Христос. Він єдиний помер задля нас і нашого спасіння. Він помер через наші гріхи. Він помер, щоб ми мали життя в повноті. Першого дня Богородиця об’явилася у Меджуґор’ї з Дитятком Ісусом на руках. Нема нічого вартіснішого і дорогоцінного за той дар, який вона нам дає.

…В цей немирний світ і в немирні душі Богородиця приносить промінь світла і надію, бажаючи простягнути можливість виходу з темного кола, в якому живуть немало душ…


Богородиця як справжня мама любить нас, тому дивиться серцем і може бачити духовний стан нашого серця. Бо тільки той, хто любить, пізнає іншого. Вона бачить і розпізнає всі неспокої, які перебувають у нашому серці. Немирна душа закрита і вертиться довкола себе. Неспокійна душа не в змозі побачити реальний стан і можливість виходу. Спасіння може прийти тільки від іншого, так як і життя ми прийняли від іншого, від Бога. Заклики Богородиці приходять ззовні, а не зсередини нас і нашого немиру.

З немиром та отрутою, яку можемо носити у своєму серці, ми не можемо молитися. Отці пустині кажуть, що ми вже носимо в своєму серці все те, з чого походить гріх. Ісус, пояснюючи свої учням притчу про сіяча, говорить про причини, які приглушують насіння Божого Слова. Це утиски або переслідування за Слово, клопоти світу цього, принада багатства й жадоба інших речей. (Мр. 4:17-19). Це те, про що Богородиця говорить нам у Своєму посланні. Окуповані земними речами, збираємо плоди неспокою, слабкостей і втоми. Багато хто, на жаль, опинившись у такому стані, вдаються до алкоголю або наркотиків, які їх узалежнюють. Надмірні світські турботи, пияцтво та похоті не тільки обтяжують душу, але й відділяють людину від Бога. Багато людей перебувають у такому зачарованому колі, з якого більше не можуть знайти виходу. А якщо до того приєднається ще й бідність, то клопоти стають настільки великими, що перекривають кожну потребу за релігійністю та схиляють людину до думки про самогубство. Якщо відкриємо очі, то можемо побачити немало обтяжених і неспокійних душ, які ходять цим світом.

…Богородиця найкраще знає всемогутню переображуючу силу Святого Духа, адже тією самою силою в Своєму серці та в Своєму лоні зачала Божого Сина…


В цей немирний світ і в немирні душі Богородиця приносить промінь світла і надію, бажаючи простягнути можливість виходу з темного кола, в якому живуть немало душ. Богородиця найкраще знає всемогутню переображуючу силу Святого Духа, адже тією самою силою в Своєму серці та в Своєму лоні зачала Божого Сина. Послухаймо її заклик, щоби переобразитися благодаттю й силою Святого Духа.

Молитва:

Пресвята Діво Маріє, обручнице Святого Духа, прошу тебе: заступайся за нас у цій долині сліз, якою і ти пройшла. Ти мала відвагу вірити, віддати Себе і слідувати за Божою волею, тому приходиш до нас, щоби повести нас у простір свободи і краси, яку Бог обіцяє і дає всім, хто Йому відкривається. Ти є Пречиста, о Маріє, тому що Ти вірила. Випроси нам благодаті Святого Духа, молися з нами і за нас, так як Ти молилася з апостолами, очікуючи на Ісусову обіцянку – дар Святого Духа. Нехай Святий Дух переобразить у нас усе, що є надто слабке, грішне й немічне, та вчинить нас здатними віддати себе Божій волі, щоб день у день ми могли дедалі більше зростати в чистоті та свободі серця. Амінь.

о. Любо Куртович

Взято з газети "Світло Марії"
Переглядів 3 517
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1999., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас, щоб у барвах природи славити Бога-Творця. Він вам говорить і через найменшу квітку про Свою красу й глибину любові, з якою створив вас. Дітоньки, нехай молитва випливе вам із серця, як свіжа вода з джерела. Нехай пшеничні поля говорять вам про Милосердя Боже до кожного створіння. Тому відновіть молитву подяки за все, що вам дає. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 254
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (32)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)