Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на понеділок ХVI Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на понеділок ХVI Звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 19 липня 2021, 15:48

Римо-католицький календар

Понеділок ХVI Звичайного тижня, рік І

Перше читання
Вих 14, 5-9а. 10-18

Читання з Книги Вихід

Коли сповіщено царя єгипетського, що народ утік, тоді обернулося серце фараона та його слуг проти народу, і вони сказали: «І що ж ми наробили, що випустили Ізраїля з нашого підданства?» І повелів запрягти свою колісницю, і взяв з собою своїх людей; зібрав також шістсот колісниць добірних та всі інші колісниці єгипетські, і бійців до кожної.
Господь же закаменив серце в фараона, царя єгипетського, і погнався він за синами Ізраїля, що походували під рукою високою. Єгиптяни ж погналися за ними і наздогнали їх фараонові коні, колісниці, коммоники та військо, як таборували при морі.
І як наблизився фараон, підвели сини Ізраїля очі, аж ось єгиптяни женуться за ними; і злякалися сини Ізраїля вельми та й заголосили до Господа. Та й кажуть до Мойсея: «Хіба тим-то, що нема в Єгипті кладовищ, ти позабирав нас умирати в пустині? Що ж це ти накоїв нам, що вивів нас із Єгипту? Хіба ми тобі цього не казали ще в Єгипті: „Дай нам спокій! Ми будемо єгиптянам служити”; бо ж краще нам бути в неволі, ніж гинути в пустині».
Відповів же Мойсей народові: «Не бійтеся! Стійте на місці, то побачите, що зробить Господь, щоб вас сьогодні спасти. Бо тих єгиптян, що їх бачите сьогодні, не побачите більш вовіки! Господь бо воюватиме за вас, ви ж будьте спокійні».
І сказав Господь Мойсеєві: «Чого голосиш до Мене? Вели синам Ізраїля, нехай вирушають. Ти ж підійми твою палицю та простягни твою руку над морем і розділи його, і нехай сини Ізраїля сушею пройдуть через середину моря. Ось Я закаменю серце єгиптян, і вони підуть за вами слідом, і тоді покажу на фараоні і на всім його війську, на колісницях і на вершниках його, мою славу. І визнають єгиптяни, що Я — Господь, як покажу на фараоні, на колісницях і на вершниках його мою силу».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Вих 15, 1. 2. 3-4. 5-6 (П.: пор. 1а)

Співаймо Богу, котрий міць проявив

Заспіваю Господеві,
славно-бо прославився;
коня і вершника
скинув у море.

Сила і міць моя — Господь,
Він став мені рятунком.
Він мій Бог, і я Його прославлю,
Бог батька мого, і я вихвалятиму Його.

Господь — муж войовник,
Господь — ім’я Йому.
Полки і колісниці фараона вкинув у море,
виквіт вождів його втопивсь у Червонім морі.

Безодні їх покрили,
пішли на дно неначе камінь.
Твоя правиця, Господи, прославилась у силі,
Твоя правиця розгромила ворога.

Спів перед Євангелієм
Пс 95(94), 8аб

Алілуя, алілуя, алілуя

Не будьте тверді серцем як у Меріві,
як у день Масси в пустині.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 12, 38-42

+ Слова Євангелія від святого Матея

Деякі з книжників та фарисеїв озвались до Нього: «Учителю, ми хочемо побачити якийсь знак від Тебе». А Він у відповідь сказав їм:
«Лукаве поріддя і перелюбне вимагає знаку, та знаку не буде йому дано, як тільки знак пророка Йони. Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син Чоловічий у лоні землі три дні й три ночі.
Люди ніневійські стануть на суді з цим родом і його засудять, бо вони покаялися на проповідь Йони, а тут є — більше, ніж Йона!
Цариця півдня стане на суді з цим поріддям і його засудить, бо вона прибула з кінця світу, щоб побачити мудрість Соломона, а тут є — більше від Соломона!»

Слово Господнє

Переглядів 87
Додати коментар

Послання Богородиці, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 лютого 2019 року
"Дорогі діти! Любов і доброта Небесного Отця дають одкровення, через які росте і роз’яснюється віра, приносить мир, упевненість і надію. Так само і Я, діти Мої, із милосердної любові Небесного Отця завжди знову показую вам шлях до Мого Сина, до вічного спасіння. Але, на жаль, багато Моїх дітей не хочуть Мене чути, багато Моїх дітей із подвійними думками. А Я, Я завжди, у часі та поза часом, величала Господа за все те, що вчинив у Мені й через Мене. Мій Син вам дається, ламає хліб із вами, говорить вам слова життя вічного, щоб їх несли всім. А ви, діти Мої, апостоли Моєї любові, чого ви боїтеся, коли Мій Син із вами? Жертвуйте Йому ваші душі, щоб Він міг бути в них і щоб міг вас учинити інструментами віри, інструментами любові. Діти Мої, живіть Євангелієм, живіть милосердною любов’ю до ближніх, а понад усе живіть любов’ю до Небесного Отця. Діти Мої, ви з’єднані не випадково. Небесний Отець нікого не поєднує випадково. Мій Син говорить вашим душам. Я говорю вашому серцю. Як Мати, вам говорю: ідіть зі Мною, любіть одні одних, свідчіть. Не бійтеся своїм прикладом захищати правду, Слово Боже, яке є вічне і ніколи не змінюється. Діти Мої, хто діє у світлі милосердної любові, завжди має допомогу з неба і не є сам.  Апостоли Моєї любові, нехай вас завжди пізнають  поміж усіма іншими за вашою скритістю, любов’ю й радістю. Я з вами. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 255 517
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2021 (30)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)