Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на понеділок ХVI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на понеділок ХVI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 24 липня 2017, 00:30

Понеділок ХVI звичайного тижня, рік І

Перше читання
Вих 14, 5-9а. 10-18

Читання з Книги Вихід

Коли сповіщено царя єгипетського, що народ утік, тоді обернулося серце фараона та його слуг проти народу, і вони сказали: «І що ж ми наробили, що випустили Ізраїля з нашого підданства?» І повелів запрягти свою колісницю, і взяв з собою своїх людей; зібрав також шістсот колісниць добірних та всі інші колісниці єгипетські, і бійців до кожної.
Господь же закаменив серце в фараона, царя єгипетського, і погнався він за синами Ізраїля, що походували під рукою високою. Єгиптяни ж погналися за ними і наздогнали їх фараонові коні, колісниці, коммоники та військо, як таборували при морі.
І як наблизився фараон, підвели сини Ізраїля очі, аж ось єгиптяни женуться за ними; і злякалися сини Ізраїля вельми та й заголосили до Господа. Та й кажуть до Мойсея: «Хіба тим-то, що нема в Єгипті кладовищ, ти позабирав нас умирати в пустині? Що ж це ти накоїв нам, що вивів нас із Єгипту? Хіба ми тобі цього не казали ще в Єгипті: „Дай нам спокій! Ми будемо єгиптянам служити”; бо ж краще нам бути в неволі, ніж гинути в пустині».
Відповів же Мойсей народові: «Не бійтеся! Стійте на місці, то побачите, що зробить Господь, щоб вас сьогодні спасти. Бо тих єгиптян, що їх бачите сьогодні, не побачите більш вовіки! Господь бо воюватиме за вас, ви ж будьте спокійні».
І сказав Господь Мойсеєві: «Чого голосиш до Мене? Вели синам Ізраїля, нехай вирушають. Ти ж підійми твою палицю та простягни твою руку над морем і розділи його, і нехай сини Ізраїля сушею пройдуть через середину моря. Ось Я закаменю серце єгиптян, і вони підуть за вами слідом, і тоді покажу на фараоні і на всім його війську, на колісницях і на вершниках його, мою славу. І визнають єгиптяни, що Я – Господь, як покажу на фараоні, на колісницях і на вершниках його мою силу».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Вих 15, 1. 2. 3-4. 5-6 (П.: пор. 1а)

Співаймо Богу, котрий міць проявив

Заспіваю Господеві,
славно-бо прославився;
коня і вершника
скинув у море.

Сила і міць моя – Господь,
Він став мені рятунком.
Він мій Бог, і я Його прославлю,
Бог батька мого, і я вихвалятиму Його.

Господь – муж войовник,
Господь – ім’я Йому.
Полки і колісниці фараона вкинув у море,
виквіт вождів його втопивсь у Червонім морі.

Безодні їх покрили,
пішли на дно неначе камінь.
Твоя правиця, Господи, прославилась у силі,
Твоя правиця розгромила ворога.

Спів перед Євангелієм
Пс 95(94), 8аб

Алілуя, алілуя, алілуя

Не будьте тверді серцем як у Меріві,
як у день Масси в пустині.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 12, 38-42

+ Слова Євангелія від святого Матея

Деякі з книжників та фарисеїв озвались до Нього: «Учителю, ми хочемо побачити якийсь знак від Тебе». А Він у відповідь сказав їм:
«Лукаве поріддя і перелюбне вимагає знаку, та знаку не буде йому дано, як тільки знак пророка Йони. Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син Чоловічий у лоні землі три дні й три ночі.
Люди ніневійські стануть на суді з цим родом і його засудять, бо вони покаялися на проповідь Йони, а тут є – більше, ніж Йона!
Цариця півдня стане на суді з цим поріддям і його засудить, бо вона прибула з кінця світу, щоб побачити мудрість Соломона, а тут є – більше від Соломона!»

Слово Господнє

Переглядів 1 318
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 лютого 1990., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас до віддання Богові. У цей час особливо бажаю, щоб ви відреклися речей, до яких прив’язались і які шкодять вашому духовному життю. Тому, дітоньки, оберіть повністю Бога й не дозвольте сатані, щоб увійшов у ваше життя через ті речі, які шкодять вам і вашому духовному життю. Дітоньки, Бог вам пропонує Себе у повноті, й ви можете Його лише в молитві відкрити та пізнати. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 225
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (30)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)