Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на четвер ХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на четвер ХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 18 липня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Четвер ХV звичайного тижня, рік І

Перше читання
Вих 3, 13-20

Читання з Книги Вихід

Мойсей сказав до Бога: «Як прийду ж оце я до синів Ізраїля і скажу до них: „Бог батьків ваших прислав мене до вас”, а вони запитають мене: „Як Йому на ім’я?” – то що мені їм відповісти?» І промовив Бог до Мойсея: «Я той, хто є». І додав: «Так промовиш до синів Ізраїля: „Я – є” післав мене до вас».
І сказав Бог знов до Мойсея: «Так промовиш до синів Ізраїля: „Господь Бог батьків ваших, Бог Авраама, Бог Ісаака і Бог Якова післав мене до вас. Таке моє ім’я навіки, і таке моє найменування з роду в рід”.
Іди ж но, збери старшин Ізраїля і промов до них: „Господь Бог батьків ваших явився мені; Бог Авраама, Ісаака і Якова, і сказав: Уважно зорив Я за вами та всім тим, що коять вам в Єгипті; і постановив Я вивести вас з єгипетського бідування в землю ханаанян, хеттитів, аморіїв, перізіїв, хівіїв й євусіїв, в землю, що тече молоком та медом”. І коли вони послухають голосу твого, ввійдеш ти й старшини Ізраїля до царя єгипетського та скажеш до нього таке: „Господь, Бог євреїв, зустрів нас, тож підемо за три дні ходи в пустиню принести там жертву Господеві, Богу нашому”.
Я ж добре знаю, що єгипетський цар не дозволить вам вийти, хіба що буде примушений силою. Тоді Я простягну мою руку й вдарю по Єгипті всіма моїми чудесами, що творитиму посеред нього, і тоді він вас відпустить».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 105(104), 1 і 5. 8-9. 24-25. 26-27 (П.: 8а)

Бог пам’ятає, що заповідав нам

Хваліте Господа, взивайте Його ім’я, *
звіщайте між народами Його учинки.
Згадайте Його чуда, що Він зробив був; *
дива Його й вироки уст Його.

Він вічно пам’ятає про союз свій, *
слово, що заповідав на тисячу родів,
союз, що уклав з Авраамом, *
і свою клятву Ісаакові.

Розмножив Він народ свій вельми, *
Він їх зробив сильнішими від ворогів їхніх.
Перевернув їхнє серце, щоб зненавиділи люд Його, *
щоб коїли слугам Його лукавства.

Тоді послав Мойсея, слугу свого, *
Арона, що собі вибрав.
Вони появляли поміж ними Його дивні знаки *
і чудеса у землі Хама.

Спів перед Євангелієм
Мт 11, 28

Алілуя, алілуя, алілуя

Прийдіть до мене всі втомлені і обтяжені,
і я облегшу вас.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 11, 28-30

+ Слова Євангелія від святого Матея

Того часу Ісус промовив такими словами:
«Прийдіть до Мене всі втомлені й обтяжені, і Я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим. Ярмо-бо моє любе й тягар мій легкий».

Слово Господнє

Переглядів 2 185
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2024

Візіонерка Мір’яна Солдо мала щоденні об’явлення від 24 червня 1981 року до 25 грудня 1982 року. На останньому щоденному об’явленні Богородиця, довіривши Мір’яні десяту таємницю, сказала, що буде ще їй являтися раз на рік – 18 березня. Так було протягом усіх цих років. Об’явлення почалося о 13:23 і тривало до 13:27.
 
“Дорогі діти! З милосердної Божої любові Я з вами. І тому як Мати закликаю вас, щоб вірили в любов. Любов, яка є єдністю з Моїм Сином. Любов’ю допомагаєте іншим відкрити свої серця, щоб пізнали Мого Сина й щоб полюбили Його. Мої діти, любов творить те, що Мій Син Своєю благодаттю освітлює ваші серця, росте у вас і дарує вам мир. Мої діти, якщо живете любов’ю, якщо живете Моїм Сином, матимете мир і будете щасливі. У любові є перемога. Дякую вам!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 334 057
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Січень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Січень 2026 (30)
Грудень 2025 (48)
Листопад 2025 (29)
Жовтень 2025 (43)
Вересень 2025 (44)
Серпень 2025 (44)