Чим для мене є Меджуґор’є?

  • 04 листопада 2023, 19:34
Про Меджуґор’є я почула в Москві на молитовній групі. Там я молилася, але в послання Богородиці мені не вірилося. Для мене Меджуґор’є було покрите таємницею, а я дуже обережно ставлюся до розповідей про містичні події, і мені важливо все перевіряти самій. Знала, що там відбувається семінар тиші, молитви й посту, і в мене було бажання поїхати до цього місця, але не вийшло відразу. 
У цей період я переживала стан внутрішнього пошуку, мені хотілося душевної краси, яку я настійливо, багато й довго шукала в різних місцях. У моєму серці було відчуття, що це повинно бути місце, де люди є добрими й живуть у любові, щиро та чесно. 
Тоді я жила в Чорногорії. Приїхавши ненадовго до Москви, прийшла на молитовну групу. Там познайомилася зі Світланою, яка переклала російською мовою книжку візіонерки Мір’яни Солдо «Моє Серце переможе». Вона спитала, чи не хочу я поїхати в Меджуґор’є, що знаходиться недалеко від Чорногорії, і порекомендувала прочитати про це місце книжку, яка могла надихнути мене на поїздку. Так і сталося, за що я їй вельми вдячна.
Книжку я отримала за два дні до від’їзду до Чорногорії і прочитала її на одному подисі. Вона написана з великою теплотою та душевністю. Читаючи книжку й занурюючись в атмосферу описаних подій, я вже тоді відчувала, що вірю!
У Меджуґор’ї я опинилася в січні 2023 року. Уже на під’їзді до цього місця відчула, що мене переповнюють трепет і радість. Я приїхала ввечері й відразу пішла на вечірню програму. У душі було велике ликування й відчуття, що я потрапила в ту саму казку – знайому та рідну моєму серцю і яку тепер можу прожити навсправжки. Я відчувала, що все на своїх місцях. Моє серце заспокоїлося.
Уранці я пішла на Подбрдо. Біля підніжжя засумнівалася у власних силах – мене охопив страх, що я не зможу, не впораюсь, упаду. І раптом всередині мене прозвучав голос: «Просто йди!» Це був не мій голос, у ньому не було жодної краплі сумніву! І це просте «просто йди» підняло мене на гору. Та була всипана крокусами, які я бачила вживу вперше в житті. Ціле море крокусів   довкола мене – і це на горі! Так відбулася довгождана Зустріч, і до мене прийшло відчуття, що тут є все.
Із гори я спускалася в стані небувалої (чи давно забутої) радості. Декілька разів я чула «Dobro došli», але не розуміла, що означає ця фраза. Дізнавшись, що вона перекладається як «Ласкаво просимо», я відчула дотик до серця… 
Для мене Меджуґор’є – місце навернення, краси людських сердець, місце, де все є. Місце любові, миру й дружби. І зараз я повертаюся сюди знову й знову, і щоразу, як і вперше, радію та дивуюся. 
У дитинстві я ходила з бабусею до церкви, але не розуміла, для чого. Я по-дитячому молилася й завжди любила Причастя. І лише зараз для мене розкривається цей шлях віри й любові, розуміння Божого слова та законів «духовної фізики». І це справді шлях зі своїми радощами та труднощами, щось, що підтверджує красу та любов Бога.
У чому мені допомагає Меджуґор’є?
1.    Щоденне Причастя – таїнство особливої краси, сердечна радість.
2.    Молитва. У ній багато благодаті, яка наповнює, укріплює, дає силу здійснювати добрі справи.
3.    Читання Божого слова: щодня розгортати Євангеліє чи літургійний зошит та читати слово Боже й роздумувати, як воно стосується мене, як я проживаю свій день, у чому слідую за своїм серцем. Для мене це як дорожня карта і ті скріпи, на які можна опертися, аби бути добрішою і любити. На що увага – там і ріст.
4.    Сповідь. Про Меджуґор’є кажуть, що це сповідальня світу. Підтверджую. Скільки краси, любові й щирості у цьому таїнстві! Мене як людину з психологічною освітою особливо зворушує, як бережно, підбадьорливо й із любов’ю відбувається це розпізнання душі, її цвіту й мотивів. Ми отримуємо можливість пізнати або згадати мелодію власної душі, розширити діапазон її звучання, а звільнення від гріха дозволяє дихати на повні груди й помічати красу світу в простому. 
5.    Адорація – моя любов. Мій час з Ісусом, час наповнення любов’ю.
6.    І найпрекрасніше, що показує мені Меджуґор’є: любити – це найприродніше в житті.
 
Катерина Маслакова 
Переглядів 684
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2022
Візіонерка Мір’яна Солдо мала щоденні об’явлення від 24 червня 1981 року до 25 грудня 1982 року. На останньому щоденному об’явленні Богородиця, довіривши Мір’яні десяту таємницю, сказала, що буде ще їй являтися раз на рік – 18 березня. Так було протягом усіх цих років. Об’явлення почалося о 13:34 і тривало до 13:40. 

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 294 350
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Грудень 2023 (11)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)
Вересень 2023 (34)
Серпень 2023 (51)
Липень 2023 (34)