Зцілююча сила Любові

  • 08 червня 2017, 09:41

Зцілююча сила ЛюбовіСемінар «Піст, Молитва, Тиша» в Меджуґор'є  у якому я  нещодавно мала можливість прийняти участь, був для мене дуже особливим «небесним подарунком» від Бога Отця.  Кожен день, наповнений тишею, інтенсивною молитвою, участю в Святих Месах, конференціях, спільною трапезою на хлібі та воді, Адорацією – спогляданні Ісуса у Пресвятих Дарах, був і справді новим даром, чистою сторінкою на якій Бог записував у моєму серці щораз нові та нові істини…

До того часу, як потрапила на семінар, я насправді не знала, що відбувається у моїй душі…Прагнула, щоб Бог відкрив моє серце.

Переміна, що відбувалася в мені, з кожним днем ставала щораз більшою. Це була ніби операція на серце, а моїм хірургом став сам Бог. Перебуваючи майже 5 днів у мовчанці, я змогла почути те, що хоче сказати мені Бог – в тиші свого серця…

«Я –дорога, правда, і життя!» (Йо 14, 6)

Отець Небесний також відкрив мені те, що насправді є найважливішим у Християнстві. Виявляється, це навіть не сама Віра в Бога, ні тисяча добрих справ, дар мов чи навіть пророцтв… Це – Любов!

Про це дуже чітко написано в Біблії у I Посланні до Коринтян: Вірш13, 1-3.

Бог сам є Любов’ю, що все наповняє, оновлює і дарує життя.

Саме з Любові Бог створив світ, із Любові до нас віддав Свого Сина на Хрест і Воскрес, з Любові прощає нам наші гріхи.

У Євангеліє від Йоана можна побачити наскільки важливою для Бога Отця є також і наша Любов, Любов до Ісуса  (Йо 14, 21;  Йо 14, 23;   Йо 14, 28б ), адже справжня Любов є завжди взаємною.

Тільки тепер, у Меджуґор'є, я змогла повністю усвідомити, що по-справжньому шанувати і вірити в Бога – це перш за все  любити Його!

Зцілююча сила Любові«Якщо Ви Мене любите, – Мої заповіді зберігайте!» (Йо 14: 15)

Любити Бога це також довіряти Йому, не втрачати надії, вірити в Його Любов, берегти Його Слово у своєму серці...

Саме на семінарі Посту, я по-справжньому досвідчила, що Любов до Бога,  до свого ближнього,  є просто чимось надзвичайно дивовижним… Це те, що наповняє серце, забирає страх і дарує справжню свободу. Це відчуття ніжної радості, втіхи та спокою, яке важко описати словами…Саме Любов і є сенсом нашого життя. Коли живеш серцем, тобто Любов’ю, усе довкола стає цікавішим, по-особливому яскравим, вмить простим і зрозумілим. В цьому і полягає, на мою думку, істинне щастя – в Любові! Більше любові – більше простору для життя. Чим більше ми любимо, тим більше ми розуміємо. Тобто ми не можемо розуміти тих, кого не любимо.

«Робіть маленькі речі з великою Любов’ю!». Св. Терезка від дитятка Ісус

Отже не важливо, що саме ми робимо, важливо те, чи робимо ми це з Любов’ю.

Надзвичайно зворушили мене почуті слова отця Францисканця, які перед своєю смертю сказав мілліонер Стів Джобс. Це були слова про те, що найбільшим багатством в житті людини є спогади справжньої Любові, які дають силу та світло, щоб йти вперед. А також те, наскільки важливою є Любов до життя.

Та найбільшим одкровенням для мене на семінарі було те, що за Дар Любові потрібно молитися. 

Тож бажаю усім нам, щоб Любов до Бога, Любов до людини, а також Любов до життя стала для нас стимулом того, щоб усвідомити всю Суть Божої Любові до кінця. Нехай зцілююча сила Любові завжди наповнює усі сфери нашого життя, дарує мир в серці, натхнення і гармонію!!!


Іра, Україна

Переглядів 1169
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1987р.
Дорогі діти! Сьогодні знову прошу вас молитися, щоб молитва стала для вас життям. Віддайте увесь час Ісусові – і так отримаєте все, що бажаєте. Він віддячить вам сторицею. Дорогі діти, сатана – сильний і чатує, щоби вас спокусити. Моліться, і він не заподіє вам ніякого зла, ані не перешкодить іти дорогою святості. Дорогі діти, ставайте через молитву щораз ближчими до Бога. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 95262
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати