» » » Піст допоміг мені прийняти маму

Піст допоміг мені прийняти маму

  • 09 січня 2017, 16:55

Піст допоміг мені прийняти мамуМене звати Йолана, зараз я доглядаю за мамою, якій цього року виповнилося 90 літ. Раніше я ніяк не могла прийняти ні самої її, ні її стилю життя, поглядів, способу вираження думок і безлічі інших дрібниць.

Я постійно нападала на неї і повчала, що вона повинна змінитися, оскільки вважала, що правда на моєму боці. Наше спільне життя супроводжувалося постійними сварками та неприйняттям. За приклад мамі я ставила Євангеліє і вказувала, як усе повинно бути насправді.

Приблизно сім-вісім років тому я була на реколекціях посту, молитви, тиші, де священик сказав, що проблема не в моїй мамі, а в мені. Ці слова виявилися «жорсткими» для мене, навіть шокуючими. Я задумалася над ними і почала молитися.

Цей семінар проходив у лютому, а вже у вересні того ж року я могла свідчити про те, що проблема не в іншій людині, але в мені. Це дійсно правда. Я отримала благодать для розуміння цього.

Для мене почався час справжньої духовної битви – молитва, сльози, сповідь, піст. Дякую Богові, що Він постійно був зі мною в моїх боях. Дякую Ісусові за кожен день життя поруч із моєю мамою. Завдяки тому, що мені поступово вдалося прийняти свою маму, тепер і вона може приймати мою любов. У віці 91-го року вона стала новою людиною.

Ісус закликає нас віддавати життя один за одного. Моє життя стало служінням Богу і ближньому.

Благословен єси, Отче, Боже неба і землі, що відкрив це і для мене. Нехай буде прославлене Твоє святе Ім’я.

Йолана, Словаччина

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 1782
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 травня 2015
Дорогі діти, відкрийте свої серця і спробуйте відчути, наскільки сильно я люблю вас і наскільки сильно Я хочу, щоб ви любили Мого Сина. Я хочу, щоб ви якнайбільше пізнали Його, бо неможливо пізнавати Його й не любити Його — адже Він є любов. Я знаю вас, діти Мої. Знаю ваші болі і страждання, бо я пережила їх. Сміюся з вами у вашій радості, плачу з вами у вашому болю. Ніколи вас не залишу. Я завжди говоритиму до вас із материнською ніжністю. І як мати Я потребую ваших відкритих сердець, щоби з мудрістю і простотою ви ширили любов Мого Сина. Потребую вас відкритих і чутливих до добра й милосердя. Потребую вас поєднаних із Моїм Сином, бо я хочу, щоб ви були щасливі й допомогли Мені принести щастя всім Моїм дітям. Апостоли Мої, потребую вас, щоб ви всім показали істину Божу, щоб Моє Серце, яке багато перетерпіло і сьогодні терпить стільки страждань, могло перемогти у любові. Моліться за святість своїх пастирів, щоб в ім’я Мого Сина вони могли творити чудеса, бо святість творить чудеса. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 162079
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати