» » » Тепер я бачу в цьому велику любов...

Тепер я бачу в цьому велику любов...

  • 07 вересня 2016, 18:37

Тепер я бачу в цьому велику любов...Я чула немало свідоцтв цього року, але моє, напевне, дещо відрізняється від решти.

Справа в тому, що Ісус у моєму житті був завжди. Ба більше, у дитинстві ми дуже дружили. Настільки, що якось на Різдво я змалювала Його з дитячої Біблії, вирізала, накрила на стіл й посадила Його поруч зі своїми іграшками, щоб Ісус був у них гостем на Різдво!

А потім щось змінилося. Я стала рости, все більше втягуватися у сучасний мені світ. Я не завжди почувала себе комфортно, та все ж відходила. А Ісус навіть тоді був поруч. Багато чудес здійснив Він у моєму житті. Я ж у той час нічого для Нього не робила.

Рутина повсякденного життя засмоктувала мене все більше, а Ісус ставав все дальше. Розчарування життям усе росло (У 21 рік?! Смішно?! Але це так) і все сильніше ставало явним. Чогось не вистачало.

І ось, коли я зрозуміла, що стою в болоті, причому не по коліна, а по саму шию, пролунав дзвінок.

– Слава Ісусу і Марії! До Меджуґор’я поїдеш?

– Так!

До Меджуґор’я мене кликали вже давно. Спершу я просто не хотіла туди їхати, а коли бажання з’явилося і стало мрією, не було можливості. А може, просто здавалося, що її немає?

Й ось я в Меджуґор’ї.

«Гора Кріжевац, Хресна дорога з Ісусом… усе відразу стало зрозуміло. Він тут, поряд, як і раніше, любить і чекає на тебе...»

 

Я й раніше ходила до сповіді. Але зазвичай після неї нічого не мінялося. Бувало, йдеш уже вкотре й думаєш: «Скоро священик точно скаже, що я йому набридла». А все тому, що ти нібито й знаєш, що Бог добрий, а в голові крутиться: ну як можна таке пробачити?

Але в Меджуґор’ї виявилося – можна! Гора Кріжевац, Хресна дорога з Ісусом… усе відразу стало зрозуміло. Він тут, поряд, як і раніше, любить і чекає на тебе. Усе, чого хотілося в цей момент, – плакати й дякувати.

Колись я боялася священиків. Я їх дуже поважала, захоплювалася, але здавалося, що вони такі далекі від мене. А тепер – так близько. Останнє, що я чула на сповіді: «Ти – щаслива. Бог із Тобою, Він у тобі». І розуміла: «Так! Це правда!» Від радості серце було готове вистрибнути з грудей.

​ Колись розіп’ятий Ісус здавався мені засудом. Був чимось страшним, нагадував про те, які ми, люди, погані. Але тепер я бачу в Ньому велику любов. Тепер я бачу, як Ісус на хресті обіймає ввесь світ та виливає на нього Свою любов. У Меджуґор’ї, коло храму, є тихе місце для молитви. Там розп’яття Ісуса. Це було моє улюблене місце.

Колись Святі Дари були для мене просто чимось красивим. Тепер я бачу там Ісуса.

Меджуґор’є – це велике місце. Туди кличе Марія. Вона бере твою руку й веде до Ісуса, аби Він узяв тебе за другу!

 

Валерія, Латвія

 

 

Переглядів 2157
  • 07 вересня 2016, 18:37
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 27 липня 1996., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас вирішити кожен день обирати Бога. Дітоньки, ви багато говорите про Бога, але мало свідчите своїм життям. Тому, дітоньки, вирішіть навернутися, щоб ваше життя було правдивим перед Богом, а так своїм правдивим життям свідчитимете про красу, даровану вам Богом. Дітоньки, знову вас закликаю вирішити молитися, тому що через молитву ви зможете проживати навернення. Кожен із вас у простоті стане подібним до дитини, яка відкрита любові Отця. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 133303
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати