Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Інтерв’ю з візіонеркою Марією Лунетті до 40-ї річниці об’явлень

Інтерв’ю з візіонеркою Марією Лунетті до 40-ї річниці об’явлень

  • 02 липня 2021, 15:44
Як виглядало перше об’явлення Богородиці?
Богородиця була на горі, а ми внизу. Ми всі були приголомшені. Перші кілька днів ми жили, як уві сні. Хто міг збагнути, чому ми й чому це відбувається з нами? Що стосується Богородиці, Вона завжди приходить так само – стоячи на хмарі. Першого дня, коли вона прийшла, з маленьким Ісусом на руках, на Ній була сіра сукня, білий покров на голові, корона із зірок. У неї блакитні очі, руки складені. А статуї Богородиці, яку продають, де Вона у розвіваній сукні, – не існує, і це не меджуґорська Богородиця! Справжньою статуєю Богородиці є та, що має довгу сіру сукню та білий покров, які спадають до самого низу, немає двох покровів і немає ременя на сукні. Отже, видно її складені руки, але не видно ніг. Вона стоїть на хмарині. І так було завжди, від самого початку.

Отже, ваше враження про Богородицю не змінювалось протягом цих років?
Це не враження, це реальність! Це не в голові, це правда! Я ніколи не звикала до Богородиці. Це великий отвір над Меджугор’єм, де відкривається Небо й звідки приходить Богородиця – завжди та сама. Існують теорії, що ми не можемо бачити Бога, бо тоді б наша віра ослабла. Це не так! Бог завжди новий, завжди нас дивує. Моя віра зміцнилася, коли я побачила Богородицю. Але важливо не тільки побачити, але й прийняти серцем, стати на коліна й помолитися зі смиренням або, як сказано в Біблії: увійди у свою кімнату, зачини за собою двері й молись Отцеві твоєму. Так само й у нас. Ми можемо отримати всі дари, але якщо немає молитви, – це пустеля без плодів. Якщо ми молимося, Бог благословить нас і дасть нам втіху.

Чи можете ви описати настрій, голос, мову Богородиці?
Бувають моменти, коли Вона серйозна, сумна чи радісна, але висловлює все це набагато глибше, ніж ми. Вона найбільше переживає за нас. Її голос схожий на музику. Вона розмовляє хорватською, звичайно, по-герцеговськи, як би інакше я Її розуміла? Я б не повністю зрозуміла того, хто говорить загребським діалектом, бо є слова, яких я не можу розтлумачити.

Яка Богородиця з інших святинь найбільш схожа на Меджуґорську?
Богородиця з Фатіми, тому що Вона сказала в посланні: «Те, що я розпочала у Фатімі, продовжую в Меджуґор’є!» Богородиця у Фатімі закликала молитися й постити на знак покаяння, навернення, закликала Росію до навернення й сказала, що її Непорочне Серце затріумфує. Ми молимось за це особливим чином, щоб у цьому неспокійному світі, у невірному світі, була віра, що є найважливіше. Я завжди кажу, що без Бога в нас немає майбутнього, тобто, як каже Богородиця, «ні майбутнього, ні вічного життя». Тому нам потрібно повернутися до Бога.

Марія Лунетті, узято із часопису Glasnik mira
Переглядів 1 364
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 травня 2020 року через візіонерку Марію Лунетті
"Дорогі діти! Моліться зі Мною за нове життя всіх вас. У своїх серцях, дітоньки, знаєте, що треба міняти: поверніться до Бога і Його заповідей, щоб Дух Святий перемінив ваші життя й обличчя цієї землі, яка потребує обнови в Дусі. Дітоньки, будьте молитвою за всіх тих, які не моляться, будьте радістю для всіх тих, які не бачать виходу, будьте носіями світла в темряві цього немирного часу. Моліться і шукайте допомоги та захисту святих, щоб і ви могли прагнути неба й небесних речей. Я з вами й усіх вас захищаю та благословляю Своїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 225
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (30)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)