Закликаю вас як Матір (Терезія Ґажіова)

  • 01 лютого 2019, 20:15

Закликаю вас як Матір (Терезія Ґажіова)Діва Марія веде нас Своїми посланнями. Дозволити Їй вести себе шляхом святості – означає наслідувати Її. Ми вибрали Її, як найлюбіший приклад для наслідування, тому що нам подобається спосіб Її життя. Ми самі хотіли б так само любити Бога, як це робила Вона.

«Заклик до навернення – це найголовніше послання, яке Я вам дала», – сказала Богородиця в 1996 році.

І сьогодні Вона знову каже: «Як Мати закликаю вас до навернення». Це значить, що Вона знову хоче від нас того самого – допомогти нам жити словами Її Сина – Євангелієм. Вона закликає нас до навернення в тиші та молитві через прийняття Божої любові.

 

Одного пустельника запитали, чому Він живе так самотньо, віддалік від людей, постійно в тиші? Він відвів їх до великої посудини з водою, узяв прутик і скаламутив воду. Відтак запитав їх, що вони бачать у воді. Вони відповіли: «Нічого». Згодом вода заспокоїлася, і він знову їх запитав: «Що ви бачите?» Ті відповіли, що бачать своє відображення, свої обличчя.

 

Пустельник почав пояснювати: «У шумі світу, у вирі турбот ніхто не може побачити себе, ніхто не може бути щасливим. Мир досягається тільки в усамітненні, тому що тільки так можна говорити з Богом, Який лише в тиші та усамітненні покаже нам наше власне, справжнє обличчя».

Деякі люди бояться тиші. Замість того, щоб гладінь нашого нутра заспокоїлася, ми розбурхуємо її ще більше, тільки б випадково не почули голос совісті.

Марія каже нам з материнською добротою, щоб ми не боялися тиші, тому що в ній чекає на нас Бог, щоб нас обійняти...

Марія каже нам з материнською добротою, щоб ми не боялися тиші, тому що в ній чекає на нас Бог, щоб нас обійняти. Просити про дар Божої любові – це одне з найважливіших намірень, за яке Вона закликає нас молитися. Меджуґор’є – це місце, де багато хто пережив Божу любов і почав жити віру серцем. З Марією почалося їхнє навернення. Де б ми не знаходилися, Вона з нами, щоб випросити для нас цю благодать. У Неї тільки одне бажання й завдання – привести всіх Своїх дітей на Небо.

Ніхто не може дати нам того, що дає Її Син Ісус. Ніхто ніколи так не говорив, як Він. У мовчанні ми можемо Його почути. Коли учні Ісуса бачили, як Він молиться, вони просили Його, вражені: «Навчи нас молитися!»

Господь часто усамітнювався, шукав самотності, аби бути з Отцем. Ісус молився неустанно.

Для зустрічі з Богом у глибині нашого серця необхідна тиша. У Євангелії ми читаємо, що життя Марії постійно було занурене в тишу й молитву. У всьому, що відбувалося в Її житті, ми можемо бачити Її глибоке єднання з Богом. У серці Своєму Вона зберігала всі події життя. Саме там, у теплі Її серця, росло зерно надії та віри. І хоча багатьох речей Вона не розуміла, але вірила словам Свого Сина і наслідувала Його.

Ніжно, терпеливо, по-материнськи Богородиця нагадує нам, що важливо знаходити час для тиші й молитви. Це час нашого внутрішнього преображення.

У молитві ми починаємо розуміти, що найголовніше в житті – це любов.  Любов, прийнята в молитві, переображує все, до чого вона торкається, – на вічне, непроминальне...

«Дітоньки, у тиші серця залиштеся з Ісусом, щоб Він вас Своєю любов’ю змінював і переобразив. Дітоньки, це для вас час благодаті. Використайте його для свого особистого навернення, бо коли маєте Бога, тоді маєте все», – сказала Вона 25 липня 1998 року.

Молитва і тиша – це умови, у яких будується дім на скелі, упорядковане й відповідальне життя для вічності. У молитві ми починаємо розуміти, що найголовніше в житті – це любов. Любов, прийнята в молитві, переображує все, до чого вона торкається, – на вічне, непроминальне.

І навіть зовсім звичайні вчинки від доторку любові стають дорогоцінними перлинами. Свята Тереза від Дитятка Ісуса навчає нас: «Шпилька, піднята з любов’ю, може навернути людину. Тільки Ісус може дати вчинкам таку цінність».

Ми часто знаходимо в Маріїних посланнях думку про те, що наше життя на землі минуще і що Небо ми здобуваємо ділами любові. Свідчення зустрічі з Богом, яким ми ділитимемося з іншими так, як цього хоче Марія, відбувається в тиші серця, сповненого любов’ю.

«Апостоли моєї любові, серцем моліться і ділами показуйте любов мого Сина. Це є єдиною надією для вас, а також і єдиним шляхом до вічного життя».

«Свідчіть про неї з натхненням,  ділами, любов’ю, своєю жертвою, а над усе – смиренням…»

«Не хочу, щоб ваше життя пройшло у словах, але щоб ділами славили Бога», – підбадьорює нас Марія у Своїх посланнях.

Але щоб ми могли здійснити це, Марія потребує нашої згоди. Довірмо себе Її з повним упованням. Дозвольмо Їй вступити в наше життя, щоб Вона вела нас і турботливо стежила за кожним нашим кроком, як Матір, до самих Небесних дверей.

Молитва:

Небесний Отче, дякуємо Тобі за цей великий замисел який маєш з людством, в цьому часі через Марію. Мати наша, усеціло віддаємося Тобі. Разом із Тобою ми хочемо вчитися тиші та молитві, у Твоїм серці хочемо вслухатися у слова Ісуса та жити ними. Загорни нас у Свої чесноти, переображуй нас на Своїх апостолів. Усією своєю істотою повторюємо Тобі своє «так» для Твоїх планів миру. Амінь. 

Переглядів 418
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 листопада 1999., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви. У цей час благодаті нехай хрест буде вам дороговказом любові та єдності, через які приходить справжній мир. Тому, дітоньки, моліться, особливо в цей час, аби у ваших серцях народився Маленький Ісус, Творець миру. Тільки через молитву ви станете Моїми апостолами миру в цьому немирному світі. Тому моліться, доки молитва не стане для вас радістю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 157054
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати