» » » Дух Святий оновлює лице землі (о.Любо Куртович, OFM)

Дух Святий оновлює лице землі (о.Любо Куртович, OFM)

  • 05 липня 2019, 20:24

Дух Святий оновлює лице землі (о.Любо Куртович, OFM)У посланні минулого місяця Божа Мати спонукала нас замислитися про те, яке коротке наше життя, і про те, що вибрати життя вічне нам потрібно тут, на землі. Час, який Бог подарував нам, подібний до посудини, яку ми повинні наповнити добром і ділами, які служать добру.

У тридцять восьму річницю Своїх об’явлень Божа Мати нам дякує й підбадьорює, щоб ми могли продовжити свій шлях з Нею до Ісуса. Вона прожила життя, подібне до нашого, і звертається до нас тепер із небесної слави, до якої хоче, щоб і ми прийшли одного разу. Вона знає, що Богові належить останнє слово в усіх подіях, хоч би як не здавалося, що так багато вислизнуло з-під Його контролю. Перемога буде за Богом та Божою силою– як і за всіма тими, хто залишиться стійкий і постійний у вірі.

Мати Марія знає, що тільки Дух Святий може обновити серця й обличчя землі, позаяк Вона сама – наречена Духа Святого. Дух Святий там, де Марія. Ми знаємо це за словом архангела Гавриїла: «Ангел, відповідаючи, сказав Їй: «Дух Святий зійде на Тебе й сила Всевишнього Тебе отінить» (Лк. 1:35), – і за словами Ісуса апостолам: залишатися в місті до сходження обіцяного Духа. Так у молитві з Марією у світлиці Тайної вечері апостоли й дочекалися П’ятдесятниці.

Коли одинадцять апостолів опинилися на горі в Галілеї, куди перед Вознесінням повелів їм прийти Ісус, усі поклонилися Йому. Але деякі з апостолів засумнівалися (Мт. 28:17). Можна задуматися: як можуть вони сумніватися після всього, що пройшли з Ісусом? Вони були очевидцями, власними очима бачили стільки чудес Ісуса, зцілення й воскресіння мертвих, стали свідками і Його Воскресіння. Як можуть вони сумніватися?

Сумніви в їхніх серцях припинилися тільки із зішестям Духа Святого, Який зробив їх новими людьми. Силою Духа Святого вони без страху за своє життя звіщатимуть, що Ісус– єдиний Спаситель. Цю силу й міць Духа Святого вони отримали в молитві з Марією, Матір’ю Ісуса. Марія – Та, що молиться і з найпершою Церквою, і з Церквою до кінця світу.Марія – Мати Церкви. Вона сформована Духом Святим. Вона – витвір мистецтва Духа Святого. Усе, чим Вона володіє й ким є, – плід Духа Святого. І, як і Дух, Марія смиренна й діє непомітно.

На землі Марія – знак материнської любові Духа Святого. Якщо б не було Її, щось суттєве, чим Бог володіє, не було б для нас видимим і реальним. У Марії немає нічого, що не вказувало б на Духа Святого. Марія наділена повнотою дарів Духа Святого, Вона – благодаті повна. І все, що є в Неї, Вона має тому, що призначено це не тільки Їй, але Вона бажає дарувати це всім надміру.

Молитва

О Духу Божий, Духу істини й світла! Оселися навіки Своєю Божественною ласкою в моїй душі. Нехай розсіє Твоє дихання темряву, нехай множаться у Твоїм світлі добрі діла.

О Духу Божий, Духу Любові й Милосердя, Ти, що виливаєш на моє серце єлей довіри! Твоя благодать утверджує мою душу в добрі, даруючи їй непоборну силу – постійність.

О Духу Божий, Духу Миру й Радості, Ти, що скріплюєш моє слабке й грішне серце! Вилий на нього живе джерело Божої любові й зроби безстрашним у боротьбі. О Духу Божий, бажаний гостю моєї душі! Я прагну й у дні радості, і в час страждань залишатися Тобі вірним/вірною; хочу, Духу Божий, завжди жити у Твоїй присутності. О Духу Божий, Ти, що наповнюєш мою сутність, даєш пізнати Твоє Божественне життя в Трійці та вводиш у Свою Божественну Істоту! У єднанні з Тобою моє життя – уже вічне.

 

Сестра Фаустина

Переглядів 280
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2

"Дорогі діти, материнською любов’ю закликаю вас відкрити серця мирові, відкрити серця Моєму Синові, щоб у ваших серцях співала любов до Мого Сина, бо лише з тієї любові приходить мир у душу.

Діти Мої, знаю, що маєте доброту, знаю, що маєте любов – милосердну любов. Але багато Моїх дітей мають ще закриті серця. Думають, що можуть чинити без того,  щоб свої думки направити до Небесного Отця, Який просвітлює, до Мого Сина, Який завжди знову з вами в Євхаристії й хоче вас слухати.  Діти Мої, чому ви не говорите з Ним? Життя кожного з вас важливе й дорогоцінне, бо є даром від Небесного Отця для вічності. Тому ніколи не забувайте дякувати, розмовляйте з Ним. Знаю, діти Мої, те, що прийде потім, для вас невідоме,  але коли прийде це ваше «потім», отримаєте всі свої відповіді. Моя материнська любов хоче, щоб ви були готові. Діти Мої, своїм життям вкладайте добрі відчуття в серця людей, яких зустрічаєте, –  відчуття миру, доброти, любові й прощення. У молитві слухайте, що Мій Син вам говорить, і так робіть.  Знову вас закликаю до молитви за ваших пастирів, за тих, кого Мій Син покликав: пам’ятайте, що потребують молитви й любові. Дякую Вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 171121
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Липень 2019 (25)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)
Лютий 2019 (35)